Włatcy Móch

Humor - Śmieszne zdjęcia, obrazki, opisy GG, reklamy, itp.
Najlepsze dowcipy oraz kabarety w sieci Internet.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Włatcy Móch

Post autor: Piter »

Obrazek

Włatcy móch – kreskówka dla dorosłych i dla osób powyżej 16 roku życia nadawana w TV4, tworzona we wrocławskim studiu RMG. Bohaterami tego serialu animowanego są czterej ośmiolatkowie – uczniowie klasy drugiej B szkoły podstawowej oraz ich nauczycielka (Pani Frał) i higienistka. Reżyserem oraz scenarzystą serii jest Bartosz Kędzierski, który ponadto udziela głosu jednej z postaci - Czesiowi. Duża część tekstów pojawiających się w trakcie trwania odcinków zawiera błędy ortograficzne (np. sam tytuł). Dialogi obfitują w wulgaryzmy, chociaż istnieje też wersja ocenzurowana, gdzie wulgaryzmy są wycięte, a bardziej drastyczne sceny zamazane. Za muzykę odpowiedzialny jest zespół Behavior, którego fragmenty utworów wykorzystano (m.in. fragment utworu Guantanamo w czołówce). Za realizację dźwięku odpowiedzialne jest studio dźwięku Voiceland
Możecie sobie oglądać ten serial TU
Inna fajna stronka odnośnie tego serialu [KLIK]

Swoją drogą ciekawi mnie co sądzicie o tym "serialu" ?
pebe
Posty: 26
Rejestracja: 2006-10-17, 23:43
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: pebe »

;) szczerze to podejscie moje opiera sie o nastroj. raz mi sie podoba raz nie, raz denerwuje raz bawi. moje doswiadczenie zakonczylo sie na 8 odcinkach i jakos mnie nie wciagnelo . sam Czesio staje sie kultowa postacia. co da sie zauwazyc w wielu sytuacjach.

jak dla mnie sredni ale nie neguje serialu. generalnie b duzo ma fanow ale jakos jeszcze nie pisza

halo

moze jakies cytaty ? 'Czesio zrobil kuuuuuupe' he
ODPOWIEDZ