biznes

Humor - Śmieszne zdjęcia, obrazki, opisy GG, reklamy, itp.
Najlepsze dowcipy oraz kabarety w sieci Internet.
Pawel15152
Posty: 1
Rejestracja: 2022-05-20, 10:17

biznes

Post autor: Pawel15152 »

Witam, znacie się na biznesie? Widziałem na stronie https://www.sellizer.io/pl/ narzędzie, które pozwala lepiej budować relacje z Klientami. Co sądzicie o takich narzędziach? Są warte uwagi?
Awatar użytkownika
sbaumbach
Posty: 4
Rejestracja: 2022-05-23, 21:22
Lokalizacja: Łódź

Re: biznes

Post autor: sbaumbach »

Bardzo ciekawe. Pozdrawiam! :D
fiora
Posty: 18
Rejestracja: 2023-01-15, 17:35

Re: biznes

Post autor: fiora »

Warto w pierwszej kolejności zerknąć sobie tutaj https://leadership-center.pl/blog/zarza ... rojektami/ i poczytać na temat zarządzania projektami. Myślę, że tego typu informacje mogą okazać się naprawdę pomocne. Nie da się ukryć, że ważne jest to, aby przede wszystkim projekty były wykonywane szybko, sprawnie, terminowo i przy minimalnym zaangażowaniu innych osób.
Awatar użytkownika
portek
Posty: 39
Rejestracja: 2022-08-11, 12:53

Re: biznes

Post autor: portek »

Bardzo ważny w biznesie jest częsty i profesjonalny kontakt z klientem oraz poznawanie jego potrzeb. Bardzo przydatnym narzędziem, który to umożliwia, jest telemarketing, który zajmie się również sprzedażą przez telefon, pozyskiwaniem nowych klientów, umawianiem spotkań czy windykacją. Jeśli szukasz doświadczonego partnera, który zajmie się dla Ciebie telemarketingiem, to zajrzyj na stronę https://multicontact.pl/ i zapoznaj się z ofertą firmy Multicontact.pl.
stephano7
Posty: 36
Rejestracja: 2022-02-09, 13:29

Re: biznes

Post autor: stephano7 »

Mając własną firmę zatrudniającą pracowników na pewno warto byłoby skontaktować się ze szkołą, która prowadzi szkolenia językowe dla firm jeśli chce się działać bardziej globalnie.
Clarisa

Re: biznes

Post autor: Clarisa »

A czy ktoś z was prowadzi może produkcję spożywczą? Chodzi mi o to, że znalazłam takie https://smart-sort.pl/mlyny.html sprzęty i wydają mi się bardzo dobre - chciałabym poznać waszą opinię na ich temat? Czy warto je kupić, czy też nie? Może są one wyższej ceny, ale ponoć swoją efektywnością pracy - szybko się zwracają. Co wy na to?
stephano7
Posty: 36
Rejestracja: 2022-02-09, 13:29

Re: biznes

Post autor: stephano7 »

Jeśli działacie w sektorze b2b to polecam również zapoznać się z artykułem https://nomonday.pl/czy-kampania-kierow ... 2b-ma-sens, w którym przedstawione jest mniej więcej jakie powinno być podejście przy prowadzeniu kampanii reklamowej, jeśli naszymi odbiorcami są klienci biznesowi.
Elliza

Re: biznes

Post autor: Elliza »

W prowadzeniu biznesu niezwykle istotne jest nieustanne wprowadzanie udoskonaleń, które nie pozwolą nam dać się wyprzedzić konkurencji Innowacyjne rozwiązania IT jakie oferuje m.in. https://asiston.pl/ to podstawa prowadzenia każdego przedsiębiorstwa. Ważne jedynie by dobrać odpowiednie narzędzie do specyfiki branży i naszych konkretnych potrzeb.
Gazda

Re: biznes

Post autor: Gazda »

Jeśli natomiast chcecie odzyskać swoje pieniądze w krótkim czasie to polecam kontakt z firmą ICG-Group. Dzięki nim wszystko odbędzie się sprawnie i bezstresowo.
Gość

Re: biznes

Post autor: Gość »

Pompy objętościowe to urządzenia, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości pomp objętościowych, sprawdź ofertę dostępną na stronie https://spacemed.pl/pl/c/Pompy-objetosciowe/350 Znajdziesz tam produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
linka
Posty: 18
Rejestracja: 2023-03-22, 13:45

Re: biznes

Post autor: linka »

Prowadząc biznes to zdecydowanie trzeba się na wszystkim znać co jest z nim związane. To tak samo jest z księgowością, lepiej ją zostawić ją fachowcom. A tacy na pewno znajdują się w aforti ac, zresztą sprawy kadrowo-płacowe też mają w jednym palcu.
Awatar użytkownika
stromanaudreanne
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-17, 08:54
Lokalizacja: Szczepańcowa

Re: biznes

Post autor: stromanaudreanne »

Cześć! Poszukuję sprawdzonego producenta toreb papierowych. Czy ktoś z Was miał już doświadczenia z zamawianiem toreb od konkretnego dostawcy? Może warto zainteresować się tą ofertą? https://www.torby-duet.com.pl Chętnie poznam Wasze opinie i rekomendacje! Z góry dziękuję za pomoc!
merd42
Posty: 1
Rejestracja: 2023-11-20, 17:48

Re: biznes

Post autor: merd42 »

Czy ktoś z Was prowadzących biznes wie może na jakim etapie w Polsce jest obecnie ustawa o sygnalistach? Czy coś się ruszyło z tym tematem?
Gość

Re: biznes

Post autor: Gość »

Według mnie, dla przedsiębiorstw zainteresowanych automatyzacją i optymalizacją produkcji, strona https://inrel.pl/oferta/wsparcie-organizacji-produkcji/ może okazać się przydatna. Firma INREL proponuje rozwiązania zgodne z filozofią Lean Management, które mogą pomóc w skróceniu cykli produkcyjnych i eliminacji przestojów.
Gość

Re: biznes

Post autor: Gość »

Dla osób poszukujących trwałych i funkcjonalnych słupków betonowych, strona https://konarch.pl/kategoria/slupki-i-l ... -betonowe/ może okazać się przydatna. Oferuje ona szeroki wybór produktów, które mogą być idealne do zastosowania np. w celu wyznaczenia stref bez samochodów - tylko dla pieszych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post