Rozwód

Humor - Śmieszne zdjęcia, obrazki, opisy GG, reklamy, itp.
Najlepsze dowcipy oraz kabarety w sieci Internet.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Rozwód

Post autor: Piter »

Drogi Mężu:

Piszę do Ciebie ten list, aby powiedzieć, że opuszczam Cię na dobre.
Byłam dla Ciebie dobrą kobietą przez ostatnie siedem lat i nie otrzymałam za to nic dobrego. Ostatnie dwa tygodnie były dla mnie piekłem. Twój szef zadzwonił do mnie i powiedział, że rzuciłeś dziś robotę. Ostatniego tygodnia wróciłeś do domu i nawet nie zauważyłeś, że mam nową fryzurę, pięknie zrobione paznokcie, przygotowałam Twoje ulubione mięso i mam na sobie nową, piękną i kuszącą bieliznę. Przyszedłeś sobie, zjadłeś w dwie minuty, i poszedłeś spać zaraz po obejrzeniu meczu. Nigdy nie mówiłeś mi też, że mnie kochasz czy czegoś podobnego. Zatem albo mnie zdradzałeś, albo nigdy nie kochałeś. Ale to już nieważne, ponieważ odchodzę.

P.S. Jeżeli masz ochotę mnie szukać, to nie rób tego. Twój BRAT i ja przeprowadziliśmy się razem do Szczecina! Mamy nowe wspaniałe życie!

Twoja Była Małżonka.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Droga Była Małżonko:

W życiu nie spotkało mnie nic wspanialszego niż Twój list. To prawda, że byliśmy małżeństwem przez siedem lat, jednak do dobrej kobiety było Ci naprawdę daleko. Oglądałem mecze za każdym razem, kiedy epatowałaś mnie swoją żałosną nagością, chodząc po domu w bieliźnie, aby na to nie patrzeć.
Szkoda że to nie działało. Zauważyłem kiedy obcięłaś włosy w ubiegłym tygodniu i pierwszą rzeczą, którą pomyślałem było "wyglądasz jak facet!". Moja matka nauczyła mnie, żeby lepiej nie mówić nic, kiedy nie jestem w stanie powiedzieć czegoś miłego.
Kiedy przygotowywałaś moje ulubione mięso, musiałaś pomylić mnie z MOIM BRATEM, ponieważ zaprzestałem jedzenia wieprzowiny już siedem lat temu. Poszedłem sobie spać, kiedy zobaczyłem Twoją nową bieliznę, ponieważ była na niej jeszcze metka z ceną. Modliłem się, żeby to był przypadek, że tego samego dnia, którego rano pożyczyłem mojemu bratu dwieście złotych, Twoja bielizna miała na metce 199,99 zł. Po tym wszystkim nadal Cię kochałem i czułem, że jeszcze możemy to naprawić. Zatem kiedy zorientowałem się, że właśnie wygrałem w totka dziesięć milionów, rzuciłem robotę i zakupiłem dwa bilety na Jamajkę. Kiedy jednak przyszedłem do domu, Ciebie już nie było. Jak sądzę, wszystko to stało się nie bez powodu.
Mam nadzieję, że właśnie ułożyłaś sobie życie, tak jak zawsze chciałaś. Mój prawnik powiedział, że list, który do mnie napisałaś jest wystarczającym powodem, aby orzec rozwód z Twojej winy i nie dzielić majątku.
Zatem trzymaj się.

P.S. Nie wiem czy Ci mówiłem, że mój brat Karol urodził się jako Karolina. Mam nadzieję, że to nie problem.

Podpisano - Bogaty Jak C**j i Wolny!
Era

Re: Rozwód

Post autor: Era »

genialny tekst
simple21
Posty: 5
Rejestracja: 2011-03-09, 15:55
Lokalizacja: Płońsk - Warszawa
Kontakt:

Re: Rozwód

Post autor: simple21 »

dobre - he he he :)
Awatar użytkownika
mason26
Posty: 2
Rejestracja: 2021-04-15, 18:17

Re: Rozwód

Post autor: mason26 »

Rozwód można przeprowadzić na kilka sposobów. Nie jest to łatwy okres, dlatego warto wziąć rozwód za porozumieniem stron, jeśli okoliczności na to pozwalają. W wielu wypadkach, jeśli strony porozumieją się we wszystkich istotnych kwestiach, rozwód wraz z podziałem majątku można uzyskać już na pierwszej rozprawie. Korzystałam z usług adwokata rozwodowego w Poznaniu https://poznanrozwod.pl/ i wiem, że warto mieć przy sobie osobę godną zaufania. To nie tylko osoba zajmująca się formalnościami w sądzie. To także doskonały psycholog, który pozwoli bezboleśnie przejść przez rozwód.
widlo
Posty: 6
Rejestracja: 2021-05-26, 08:21
Kontakt:

Re: Rozwód

Post autor: widlo »

gest fajny, zanim ktokolwoiek zdecyduje się na rozwód warto isć na terapie :)
Łucjan45

Re: Rozwód

Post autor: Łucjan45 »

Tak trudne sprawy rodzinne często budzą skrajne emocje, w wyniku których możemy nie myśleć trzeźwo. Warto udać się po pomoc do doświadczonego prawnika rodzinnego Wrocław . Ze swojej strony polecam kancelarię Krzyszpomorski w której najcięższe sprawy rozwiązywane są bez niepotrzebnego stresu.
Raymund2983
Posty: 5
Rejestracja: 2021-11-18, 13:41
Kontakt:

Re: Rozwód

Post autor: Raymund2983 »

Rozwód to ciężka sprawa ale niektórzy musza przez to przejść.
Marcjan37111
Posty: 5
Rejestracja: 2022-02-09, 23:23
Kontakt:

Re: Rozwód

Post autor: Marcjan37111 »

Sporo osób bierze rozwód ale zazwyczaj jest to nie przemyślane.
Adolf32579
Posty: 1
Rejestracja: 2022-05-20, 07:42

Re: Rozwód

Post autor: Adolf32579 »

.
Awatar użytkownika
fleta16
Posty: 4
Rejestracja: 2023-07-07, 14:21
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Rozwód

Post autor: fleta16 »

Porada prawna u dobrego prawnika to zasada numer jeden. Jaki prawnik do sprawy rozwodowej będzie najlepszy? Wskazane jest, aby Twój pełnomocnik był adwokatem albo radcą prawnym. To są profesjonaliści, którzy mogą reprezentować Cię przed sądem. Chciałabym zająć się sprawą rozwodową w Rzeszowie. Czy znacie tę kancelarię - https://kancelariakawalec.pl/oferta/sprawy-rodzinne?
rexford

Re: Rozwód

Post autor: rexford »

Jeśli szukasz pomocy przy rozwodzie to może ta kancelaria https://lukomski.law/ ci pomoże? Znajdziesz tu radcę prawnego specjalizującego się w prawie rodzinnym. Jeśli potrzebujecie pomocy warto skonsultować się z takim specjalistą. Możecie znaleźć więcej informacji na ich stronie.
komarek

Re: Rozwód

Post autor: komarek »

Kancelaria prawna w Krakowie oferuje kompleksowe wsparcie prawnicze w sprawach rozwodowych, separacjach i alimentach, dostosowując swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów. Mówię tu dokładnie o kancelarii radcy prawnego Joanny Poznańskiej na Lea.
Awatar użytkownika
jmcglynn
Posty: 4
Rejestracja: 2023-11-09, 12:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Rozwód

Post autor: jmcglynn »

Mam pytanie, czy dowody zebrane przez detektywa również mogą być brane pod uwagę przez sąd?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post