APW

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

APW

Post autor: Piter »

Hmm jak to jest z tą firmą ? Ostatnio masowo zwalniają pracowników, ale zarazem przyjmują nowych ? Co jest grane... Pisze to dlatego, bo szwagier pracował w tej firmie i został zwolniony, co fajniejsze przyjmował się przez Work Service. APW za dobrą prace dostał umowę bezpośrednio z APW Poland, mało tego został wysłany na jakieś kursy i szkolenia... Teraz moje pytanie, po co firma inwestuje kasę w pracownika tylko po to aby go zwolnić ? Zresztą to co tam się wyprawiało podczas "nocek" to przechodzi wszelkie wyobrażenia o tak wielkiej firmie.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Firmie opłaca się szkolić i zatrudniać nowych pracowników - ustawa o finansowaniu bezrobotnych przez PUP, tzn, że jak młodzik (najlepiej student) idzie do firmy to przez rok PUP płaci za niego ZUS a inne świadczenia zostają na pracodawcy - więc koszty zatrudnienia dla pracodawcy spadają. Pośrednik też jest dobrym krokiem, ale filozofia ciut inna.
Gosia

Post autor: Gosia »

apw to badziewna firma nawet za 10.000 zl miesiecznie bym tam znowu nie pracowala !!! Banda kretynow i debili z kierownictwem na czele
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

chyba była pracownica się przede mną wypowiedziała - ponoć jest burdel ale czasem potrafi być wesoło (z naciskiem na czasem) :P
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

właśnie wesoło jest w nocy, gdzie praca idzie na dalszy plan... Sprawdzona informacja ;)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

hehe - ;) no comment
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Co oni tam robią w nocy? JArają zioło? ;) ;) ;) :P
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

trader, może nie zioło ani żadne tam napoje wyskokowe. Poprostu potrafią się wtedy Cieszyć pracą ;) Zresztą sporo osób śpi po kątach. Ale dobra mają burdel to ich sprawa, no chyba że chcą mieć nowy slogan... My pokażemy Ci że praca to zabawa :D
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

A potem się dziwią, że słabo zarabiają... Z młodymi nie ma lekko. Przerost ambicji nad możliwościami :D :D ;)
proszkowy

Post autor: proszkowy »

trader pisze:. Przerost ambicji nad możliwościami :D :D ;)
tak zwlaszcza andrzej wronski z malarni, burak cukrowy z glinojecka, aby samemu sie ochlapac a pracownikom gowno za przeproszeniem
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Ja sie nie wypowiem na temat ludzi, bo pracuję gdzie indziej, ale słyszałem, słyszałem o bardzo ciężkim zajęciu jakim jest spanie po nocach w APW - tylko szkoda, że tam takie marnotrawstwo ponoć (podobno - powtarzam PODOBNO - tam 80% detali potrafi iść na złom, bo są źle zrobione - czy to prawda?)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

dazgo, nie wiem czy 80% ale dużo jest takich przypadków gdzie w danym elemencie brakuje lub jest za dużo otworów itp ;) Jakby nie było, błędy będą robili i nie ma się co dziwić jeśli zakład zwalnia "starych" lub może inaczej, "kumatych" pracowników a zatrudnia bezrobotnych i zapewne ludzi (nie twierdze że wszystkich ;) ) którzy stracili prace właśnie przez swoje niedbalstwo no to wybacz..........
Pracownik

Do proszkowego

Post autor: Pracownik »

Słyszałem że z malarni ma być zwolniowych kilka osób. Ciekawe czy ty też.
Gość

Re: Do proszkowego

Post autor: Gość »

Pracownik pisze:Słyszałem że z malarni ma być zwolniowych kilka osób. Ciekawe czy ty też.
juz zwolnili tych z workservis a jak sie hary postara to pewnie ja tez polece
Inny Gość

Post autor: Inny Gość »

No i słusznie. Jeśli hary ma za co cie zwolnić to niech to robij. Widocznie zapracowałeś nan to.
ODPOWIEDZ