APW

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
Gość

Post autor: Gość »

Wszystkim tego życzę. Ale mało prawdopodobne,
Pizgos
Posty: 29
Rejestracja: 2006-12-27, 18:17
Lokalizacja: Dolina rozkoszy

Post autor: Pizgos »

Sam robiłem w APW i ostatnio dostałem wypowiedzenie. Cóż ma to swoje wady jak i zalety.. Przy najmniej nie muszę siedzieć na "bezpłatnym".
Słyszałem już parę wersji, że upada, że ma wrócić ford, a nawet ostatnio, że ma być jakaś nowa firma zajmująca się tym samym a APW ma się "wynieść" z Polski. Wszystko się okaże przez najbliższy czas.
Txx
Posty: 8
Rejestracja: 2006-10-27, 23:00

Post autor: Txx »

to przez tego kornika co wpieprzal ster na tej lajbie ;) przeca
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Wielki zakład, wielkie nadzieje, wielka porażka. A kto na tym stracił najbardziej ? Zwykli ludzie czyli My :/
Elka

Post autor: Elka »

Czy spółka APW Polska rzeczywiście ogłosiła upadłość? Na stronie internetowej APW, ostatnia aktualizacja ma datę styczniową. Czy ktoś mógłby napisać, co naprawdę dzieje się w zakładzie?
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Spółka ogłosiła oficjalnie upadłość - Urząd Pracy zawiadomoiony o zwolnieniach grupowych.
Txx
Posty: 8
Rejestracja: 2006-10-27, 23:00

Post autor: Txx »

Ziefffff i tak powiem........ pracy za 1000zl jest tyle ze takie apw nie powinno was wzruszac wogole, no chyba ze ktos jest taki leniwy ze woli czekac az mu dadza zasilek zeby mogl na piwko isc....
Nie dosc ze was doili jak krowy to jeszcze placzecie, 80% pracownikow za taka sama robote jaka robili tu, w warszawie dostali by 2-3X tyle a wy skomlicie jak by to byla jedyna praca w waszym zyciu. Wiem kto tak najbardziej placze, ci ktorzy sie tyko opieprzali a brali za to tego tysiaca, bo ci ktorzy tyrali w pocie i pyle maja zupelnie inne zdanie o tym pozal sie boze -zakladzie
tor
Posty: 2
Rejestracja: 2007-03-10, 20:46

Post autor: tor »

Ludzie mają różne charaktery. Jedni jeśli wiedzą, że są wykorzystywani opieprzają się ile mogą a przy tym włażą w tyłek przełożonym. Ci którzy nie umieją lub nie chcą lizać tyłków muszą ciężko pracować aby się utrzymać w pracy a w końcu i tak ich zwolnią gdy staną się zbędni. Jak wiadomo roślina psuje się od korzenia. Z początku po niej nie widać śladów zarazy która ją toczy potem jest już za późno by ją wyleczyć. Chcę przez to powiedzieć, że prawie wszystko zależy od tych co są na samej górze (korzeń). Ich decyzję lub ich brak wpływają w znacznym stopniu na całość funkcjonowania zakładu.

APW okazało się kolejną firmą nastawioną na szybki zysk kosztem zwykłych ludzi.
Przy okazji chciałbym wyrazić tu mój podziw dla ludzi pracujących w tej firmie na lakierni. Mówią, że piekła nie ma. Ja twierdze, że jest i to na ziemi, a jest nim lakiernia w APW. Tu powinni kierować "grzeszników" z zarządu.
Pizgos
Posty: 29
Rejestracja: 2006-12-27, 18:17
Lokalizacja: Dolina rozkoszy

Post autor: Pizgos »

Piekło w lakierni? To chyba tylko w sensie panującej tam temperatury :D
W ogóle wg mnie to szkoda słów na APW.
proszkowy

Post autor: proszkowy »

Lakierników proszkowych zapraszam do Norco w Sońsku. Może tam warunki pracy będą lepsze?
Gość

Post autor: Gość »

Poważnie - w sońsku chcą zatrudniać malarzy proszkowych. Widziałem ogłoszenie. Powodzenia
Rubik

Post autor: Rubik »

dazgo pisze:Wysłany: 2007-03-18, 22:49




Spółka ogłosiła oficjalnie upadłość - Urząd Pracy zawiadomoiony o zwolnieniach grupowych.

Nie wiem skąd masz takie info. :zdziwko: ,ale niestety, powtarzam :/ NIESTETY nie jest to prawdą.Spółka oficjalnej upadłości jeszcze nie ogłosiła,bo przy tym musieliby też dać znać do sądu o takim procederze ( a jeszcze nie dali ), ale prawdą jest to ,że zwolnienia grupowe nadal trwają. :zly: :!:
Daron

Post autor: Daron »

Zapraszam do Mławy do Lg :PP a jak nie tu to do Fine Altech, firmy która posiada dużo pras więc potrzebuje pracowników z doświadczeniem takim jak np z APW. Jest jeszcze kilka innych firm takich jak Dong Yang, Seokjin Steel, K-tone.... itd....
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

APW w prokuraturze - cd.

Post autor: Glitch »

Mamy dalszy ciąg wieści o APW z Płońskiej prokuratury:
Płońszczak pisze:Obrazek Do płońskiej prokuratury zgłosiły się kolejne firmy i osoby prywatne, które twierdzą, że spółka APW nie zapłaciła im za towary i usługi. Wartość tych strat wzrosła do dwóch milionów złotych. Prokuratura musi dotrzeć do osób z zarządu spółki, co wcale proste nie jest.
Więcej do poczytania TUTAJ
kooperant

Post autor: kooperant »

Nie ma się co dziwić że nie można dotrzeć do zarządu, ponieważ go nie ma (w dodatku od dłuższego już czasu). Ale jest kierownictwo, które podpisywało umowy i zamówienia.
ODPOWIEDZ