APW

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

No nieźle, zaczyna robić się conajmniej ciekawie. :super:
Podobno, o ile dobrze pamiętam całkowita kwota długów to 39mln. :zdziwko:
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

ech te APW
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

dazgo pisze:ech te APW
Pocieszające jest jedynie to że chociaż raz na biednych (bezpośrednio) nie trafiło (pomijając oczywiście utratę pracy :evil: ).
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Zgadza się ciekawi mnie tylko dlaczego ludzie narzekają, że APW padło, skoro w głównej mierze sami się do tego przyczynili... Wydajność niska, i te straty... Chociaż kierownictwo według mnie też nie jest bez winy - zamiast interweniować czekali bezczynnie (przynajmniej efektow ich pracy nie było widać)
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

dazgo pisze:dlaczego ludzie narzekają, że APW padło, skoro w głównej mierze sami się do tego przyczynili...
Tu pozwolę się nie zgodzić, tam był wyzysk jak w obozie, a wydajność była niska z powodu złej organizacji pracy (np. zmiana decyzji co kilka minut).
Do tego doszło marnowanie pieniędzy na zupełnie niepotrzebne rzeczy (niegospodarnośc), oraz napiszę wprost: złodziejstwo.
Skoro firma nie przyniosła żadnych zysków (a może i straty) zarząd widać postanowił zarobić na niespłaconych zaległościach. :evil:
Były

Post autor: Były »

Kiedyś też tam pracowałem, ale postanowiłem kontynułować karierę poza APW. Słyszałem że nie jest tam ciekawie. Wiecie co się teraz tam dzieje?
mika
Posty: 56
Rejestracja: 2007-05-30, 09:27
Lokalizacja: centrum

Post autor: mika »

Były pisze:]Wiecie co się teraz tam dzieje?

A wiemy ;) . Nic się niedzieje :shit: :rip:
biurowy

Post autor: biurowy »

mika pisze:
Były pisze:]Wiecie co się teraz tam dzieje?

A wiemy ;) . Nic się niedzieje :shit: :rip:
jak nic, siedzimy se w biurze i kaska sie nabija , papierosek, kawka, troche w necie i jakos leci juz tak od czerwca ;)
Były

Post autor: Były »

Produkcja też jeszcze jest? Bo słyszałem że jakieś maszyny już wywozili?
Awatar użytkownika
arturo
Posty: 82
Rejestracja: 2006-12-26, 12:20
Lokalizacja: ze swiata

Post autor: arturo »

Dzisiaj w pracy słyszałem, że podobno już niebawem ma powstać jakaś nowa firma po APW. Słyszeliście coś o tym? Czy może to kolejna plotka wyssana z palca? ;)
mika
Posty: 56
Rejestracja: 2007-05-30, 09:27
Lokalizacja: centrum

Post autor: mika »

arturo pisze:to kolejna plotka wyssana z palca?
No właśnie :dziecko: .To jest odpowiedź.
Były pracownik

Post autor: Były pracownik »

Witam.
Słyszałem że jest reaktywacja APW, czy to prawda?? Zna może ktoś z was szczegóły??
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Żadna reaktywacja - od stycznia ma ruszyć Flex - firma dla której APW robiła części, tylko czy ruszy.... Kompletowanie załogi już się zaczęło, a swoją drogą ciekawi mnie kiedy i ta firma upadnie - może przyjmiemy zakłady ile lat utrzyma się następca APW :D
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Ile lat...... chyba raczej ile miesięcy, bo jak będzie tak działała jak APW to może być taka sytuacja, że dobrze się nie rozkręci a już będzie musiała się zwijać ;)
ODPOWIEDZ