Cichewicz kotły??

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
gruby_zwierz_micr00

Cichewicz kotły??

Post autor: gruby_zwierz_micr00 »

Słyszalem, że u cichewicza dobrze płacą? znacie jakieś opinie nt. tej firmy??? dziekówka za info...
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

?????? Skąd to słyszałeś?????? Wogóle nie płacą to jest najlepsze, a jak traktują pracownika szkoda gadać! powodzenia! szkoda mi na nich słów, nic więcej nie pisze :zdziwko:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Ja tam też zbyt wielu pozytywnych słów o tej firmie nie słyszałem :/
Ale ludzie nigdy prawdy nie powiedzą ;) więc najlepiej samemu się przekonać o ile jesteś bezrobotny, bo jeśli masz już pracę to radzę przy niej pozostać bo może być jak w przysłowiu "zamienił stryjek siekierkę na kijek".
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Piter pisze:najlepiej samemu się przekonać o ile jesteś bezrobotny
Szkoda czasu i tak zostają tam tylko najbardziej wytrwali i zdesperowani.
Moja przygoda z tą firmą trwała dokładnie jeden dzień choć już po godzinie pracy prawie że wyszedłem do domu.
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

witam i pozdrawiam moja przygoda z tym scierwem trwała jakieś 2 godziny! :kwasny: naprawde szkoda słów na dziadostwo
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Jeśli ktoś chce pracę jako spawacz lub pomocnik tylko, że poza Płońskiem (zakwaterowanie daje firma) to niech pisze na PW podam więcej danych. Odnośnie tematu... Kurde co się dzieje z tymi zakładami ? Bo chyba nie stoją na skraju bankructwa a tak traktują ludzi :/
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Piter pisze:Kurde co się dzieje z tymi zakładami ? Bo chyba nie stoją na skraju bankructwa a tak traktują ludzi
No raczej nie.
Szefostwo aktualnie pomyka sobie m. in. Audi A6 (choć dokładnie z modelem nie jestem pewien) i Lancerem EVO.
evo

Re: Cichewicz kotły??

Post autor: evo »

gruby_zwierz_micr00 pisze:Słyszalem, że u cichewicza dobrze płacą? znacie jakieś opinie nt. tej firmy??? dziekówka za info...
Firma płaci różnie, zalezy od kwalifikacji oraz chęci do pracy. Pracownicy z dużym stażem zarabiają nawet 3000 zł do reki przy wyrobieniu norm
evo
Posty: 1
Rejestracja: 2007-10-22, 21:32

Post autor: evo »

W firmie pracuje wiele pracowników ze stażem kilkanaście lat. A pensje spokojnie sięgają do 3 tys zł. Są oczywiscie ludzie, ktorym się nie chce pracować a oczekuję kokosów ale jak ktoś chce pracować to moze zarobić min średnią krajową, i firma istnieje 25 lat a nie jak Ford, APW i inni parę lat i spada
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

evo pisze:Są oczywiscie ludzie, ktorym się nie chce pracować a oczekuję kokosów
A komu się chce pracować w takich warukach :?:
- Zero stołówki
- Zero szatni
- Zero szacunku
I co z tego że firma istnieje 25 lat, skoro organizacji pracy nie nauczyła się do dziś. Gorzej jak w chińskiej manufakturze. :zly:
Następnym razem zanim coś napiszesz zastanów się dwa razy bo słów mi brakuje.
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Dobrego słowa nie powiem na ten badziew!!!
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Pozostaje tylko śmiać się i płakać naprzemian...
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

evo pisze:W firmie pracuje wiele pracowników ze stażem kilkanaście lat. A pensje spokojnie sięgają do 3 tys zł.
Chyba Ci co się przyjeli po znajomości, siedzą w biurze sie obijają.
evo pisze:firma istnieje 25 lat a nie jak Ford, APW i inni parę lat i spada
Jak można porównywać mały rodzinny kołchoz do dużych koncernów o zasięgu międzynarodowym, których strategia marketingowa w głównej mierze opiera sie na właściwym ulokowaniu zakładów produkcyjnych.

Daj spokój i nie ośmieszaj się więcej.
memento_mori

Post autor: memento_mori »

Panie evo (czerwony) domyslam sie kim jestes.
lesny_hasacz

Post autor: lesny_hasacz »

Panie "evo", podejrzewam, ze jest Pan jednym z rodzinki C.. Kto by wiedzial ile firma istnieje? Coz za autoreklama. Zamiast stawiac siebie w takich superlatywach, wezcie do serca co ludzie pisza, zanim wszyscy uciekna do GB. :dobani:
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post