"LU" Płońsk

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
1

Re: "LU" Płońsk

Post autor: 1 »

Na budowie zarobi 2 razy więcej!
ABC

Re: "LU" Płońsk

Post autor: ABC »

napewno na budowie zarobi 2 razy wiuecej ale i 2 razy wiecej sie narobi w brudzie kurzu...
1

Re: "LU" Płońsk

Post autor: 1 »

Ale Ty pier..... !.
abc

Re: "LU" Płońsk

Post autor: abc »

Kto ma szkołe ten ma lży
Marek

Re: "LU" Płońsk

Post autor: Marek »

Co tak wyskoczyłeś z tą szkołą. Sam może skończyłeś w Siedlinie lub Sieklukach i grasz cwaniaka? Trzeci bliźniak pan pacynka.
ABC

Re: "LU" Płońsk

Post autor: ABC »

Drogi Marku po pierwsze to gdybys poczytal caly temat to bys wiedzial ze jestem kobieta po drugie to nawet nie wiedzilam ze istnieje jakas szkola w Sieklukach skad to wiesz ??:D pozdrawiam
natalka

Re: "LU" Płońsk

Post autor: natalka »

Witam, czy są◙ może teraz jakieś przyjęcia do LU? pozdrawiam
123

Re: "LU" Płońsk

Post autor: 123 »

ponoc sa ale przez posrednika .
nokia
Posty: 3
Rejestracja: 2010-08-04, 19:54

Re: "LU" Płońsk

Post autor: nokia »

nie miałem jako użytkownik forum nic złego na myśli ,,, a o prowokację jest trudno tu kogoś posądzić , bo z tego co widzę ktoś się komuś spodobał , wybrał taką formę zaciągnięcia informacji , i tyle . a każdy ma prawo na forum publicznym wypowiedzieć się . jedni mówią dobrze inni źle tacy są ludzie a jeszcze inni są ciekawi :) .
PERE

Re: "LU" Płońsk

Post autor: PERE »

Nie wiem po co wogole ta rozmowa .... ja tez znam ta kobiete i mi sie wydaje ok no chyba ze miales z nia blizszy kontakt niz tylko rozmowa ... ale w to watpie wiec po co wogole ta dyskusja ja uwazam ze cala ta dyskusja o tej dziewczynie to prowokacja nawet domyslam sie czyja .....
marian

Re: "LU" Płońsk

Post autor: marian »

ja też wiem czyja ta prowokacja,zazdrosna o wszystko pseudo-kolezanka z brygady...
misiek

Re: "LU" Płońsk

Post autor: misiek »

Myślę że tu chodzi o Edytę a inne kol. to takie cnotki.
matcho

Re: "LU" Płońsk

Post autor: matcho »

Od Edyty to ty się, delikatnie mówiąc odwal ,bo to ona padła ofiarą czerstwej wiejskiej prowokacji,rodem z Kucic...
gosc

Re: "LU" Płońsk

Post autor: gosc »

W tym Lu macie problemy? ale was wali w dekiel.
jankowalski
Posty: 1
Rejestracja: 2010-09-04, 15:11

Re: "LU" Płońsk

Post autor: jankowalski »

problemy są wszędzie [do gościa] ale chociaż mamy słodko w robocie... ;) pozdrawiam ciekawe czy zgadniecie kto pisał?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post