"LU" Płońsk

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
pracownik

Re: "LU" Płońsk

Post autor: pracownik »

kiedyś za czasów p Ludowicha to był świetny zakład ale jak postkomuna sprzedała go pepsi i oni dalej zakład stracił na renomie zwolnił mnóstwo osób i zapewne niedługo spakuje manatki i poszuka następnych do ogolenia z godnośc
okn

Re: "LU" Płońsk

Post autor: okn »

czyli co szykują się zmiany na płoński rynku pracy , nowa fala ludzi będzie zwolniona . tak sobie myślę , co oni niektórzy będą robić .... :( . jeżeli ten czarny scenariusz się sprawdzi . .... oby nie .
sylwekm
Posty: 30
Rejestracja: 2010-11-11, 12:26

Re: "LU" Płońsk

Post autor: sylwekm »

pracownik pisze:kiedyś za czasów p Ludowicha to był świetny zakład ale jak postkomuna sprzedała go pepsi i oni dalej zakład stracił na renomie zwolnił mnóstwo osób i zapewne niedługo spakuje manatki i poszuka następnych do ogolenia z godnośc
Człowieku nie wypisuj głupot o zwolnieniach w zakładzie itd.
Pracuję tu naście lat i tyle roboty co jest teraz nie było już od bardzo dawna.
Powiedział bym że wręcz przeciwnie- LU rozwija sie coraz bardziej i zwiększa produkcję, więc to chyba dobrze świadczy o Krafcie :ok:
pozdro
marek

Re: "LU" Płońsk

Post autor: marek »

hej pracusie co się tak zapracowaliście że głupot nie wypisujecie?
pracownik

Re: "LU" Płońsk

Post autor: pracownik »

Nie piszemy głupot, żeby głupki nie czytali... :)
płońszczak

Re: "LU" Płońsk

Post autor: płońszczak »

zdziwiło mnie jak przeczytałem ten post ( Nie piszemy głupot, żeby głupki nie czytali... )... :(
pisząc to chyba człowieku nie zauważyłeś że forum jest publiczne i wnioskując - co wszyscy którzy czytają na forum publicznym o waszych potyczkach słownych , albo o niespełnionych romansach TO GŁUPKI ...... . może więc zmieńmy nazwę forum na DLA GŁUPKÓW .... :[
ja

Re: "LU" Płońsk

Post autor: ja »

Jedni narzekaja, inni sa zadowoleni, a ja jestem po srodku. Ogolnie w tym zakladzie nie jest zle, ale zawsze mogloby byc lepiej :)
marek

Re: "LU" Płońsk

Post autor: marek »

Mam pytanie Co za ja?
Ja to w wojsku du**.
wojak

Re: "LU" Płońsk

Post autor: wojak »

marek to z ciebie chyba była w wojsku d....ja to moja prywatność i zachowanie w tajemnicy danych osobowych chocarz może mogę się mylić a ty przestawij drzewienne palety i pracuj
Marek

Re: "LU" Płońsk

Post autor: Marek »

Naucz się pajacu pisać po polsku.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: "LU" Płońsk

Post autor: Piter »

Panowie trochę kultury :/
Pragnę poinformować, że odpowiedzi w całym dziale praca mogą umieszczać jedynie zarejestrowane osoby na forum. Szkoda, że dopiero teraz to wprowadziłem :(
Pesto
Posty: 28
Rejestracja: 2010-05-19, 01:26

Re: "LU" Płońsk

Post autor: Pesto »

A co tak raptem ucichli wszyscy jak moderator zablokowal wpisy anonimowe ?? haha kazdy mozny jak anonimowo pisze :P
Tobes
Posty: 9
Rejestracja: 2011-11-14, 15:36

Re: "LU" Płońsk

Post autor: Tobes »

Co tam cicho ? :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: "LU" Płońsk

Post autor: Piter »

Patrz post nad Tobą ;)
Tobes
Posty: 9
Rejestracja: 2011-11-14, 15:36

Re: "LU" Płońsk

Post autor: Tobes »

Jak wygląda obecnie sytuacja w zakładzie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post