"LU" Płońsk

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
bb77
Posty: 6
Rejestracja: 2010-06-03, 14:43

Re: "LU" Płońsk

Post autor: bb77 »

:(
Pesto
Posty: 28
Rejestracja: 2010-05-19, 01:26

Re: "LU" Płońsk

Post autor: Pesto »

Drogi darku nie wiem czy zauwazyles ale to jest forum :D wiec jezeli ktos pyta a ja moge odpowiedziec to odpowiadam jak bym sie nie znal troszke to bym sie nie wypowiadal . a z ta zmiana C to nie trafiles :P
misiek

Re: "LU" Płońsk

Post autor: misiek »

"Darku" mi się zdaje że to jest Bartek z brygady D choć mogę się mylić. Mam jeszcze inny typ.
kotek

Re: "LU" Płońsk

Post autor: kotek »

bb. PODAJ WIĘCEJ INFORMACJI KILKA OSÓB PASUJE DO TEGO OPISU A BĘDZIESZ MIAŁ NA TACY.MOGĘ SIĘ SPOTKAĆ I WYMIENIĆ UWAGI.
Pesto
Posty: 28
Rejestracja: 2010-05-19, 01:26

Re: "LU" Płońsk

Post autor: Pesto »

misiek pudło nie Bartek strzelaj dalej :D powodzenia :D
bb77
Posty: 6
Rejestracja: 2010-06-03, 14:43

Re: "LU" Płońsk

Post autor: bb77 »

:(
Lulka

Re: "LU" Płońsk

Post autor: Lulka »

Drogi bb jestem tu nowa ale to co przeczytalam normalnie mnie zamurowało ..... a dlaczego sam sie nie przekonasz ??? tylko ludzi pytasz skoro masz namiary na nia to umow sie spotkaj porozmawiaj .... to co ludzie mowia czesto baaaardzo myli pozdrawiam julka :)
kiciuś

Re: "LU" Płońsk

Post autor: kiciuś »

bb,chyba się domyślam o kogoCi chodzi,niewiem skąd Ty jesteś,że nie mozesz jej spotkać,ja ją widzę kilka razy w tygodniu...i Lulka ma rację,chyba za bardzo ufasz ludziom... ;)
glitch1

Re: "LU" Płońsk

Post autor: glitch1 »

bb77 jestes zwyklym :censored: , a co do tej dziewczyny to za frajer jestes zeby wogole chciala z toba (celowo pisane z malej litery) zagadac. bo jaka trzeba byc sierota zeby zamiast podejsc , wypisywac o swoich kompleksach prawiczka na forum publicznym
kotek

Re: "LU" Płońsk

Post autor: kotek »

Kiciuś też lubisz ten portal czy LU.
bb77
Posty: 6
Rejestracja: 2010-06-03, 14:43

Re: "LU" Płońsk

Post autor: bb77 »

:padam:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: "LU" Płońsk

Post autor: Piter »

glitch1 era kiedy polskie znaki sprawiały trudność w wyświetlaniu na stronach dawno minęła. Tak więc proszę na przyszłość używać "ogonków".

bb77 nie zrażaj się tym co piszą inni. Miałeś odwagę się zarejestrować, napisać o problemie i dla tego jesteś w moich oczach człowiekiem wiarygodnym. Zauważ, że wszystkie psioczenia na innych są z konta gościa.
Mam jednak prośbę do Ciebie. Jeśli naprawdę Ci się ona podobała to tak jak ktoś pisał już wcześniej. Spotkaj się z nią i sam ocenisz co to za kobieta. Jeszcze jedno odnośnie Twojej ostatniej wypowiedzi - Wstyd to kraść a nie żyć jak się chce
Kaja

Re: "LU" Płońsk

Post autor: Kaja »

Jak nie znasz osobiście dziewczyny to nie oceniaj po pozorach. :dobani: :P

//to chyba jedyne zdanie które mogło zostać napisane i opublikowane, reszta "obraźliwych" była zbędna
P76

Re: "LU" Płońsk

Post autor: P76 »

Czy ktoś was wie coś więcej o tej firmie. Ile by zarabiał pracownik na produpci z umową tymczasową. I jakie są tam warunki pracy.
ABC

Re: "LU" Płońsk

Post autor: ABC »

Czesc co do zarobkow to moze z 1000 zl ale pewna nie jestem co do pracy no to trzeba sie samemu przekonac bo jednym sie podoba a drugim nie . ale jak sie domyslalm to praca na wakacje ... :) mysle ze lepiej jak na budowie napewno :D hie hie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post