Płońsk to totalna wiocha

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
klekipetrus

Płońsk to totalna wiocha

Post autor: klekipetrus »

Czy w y w tym Płońsku wiecie co to wolny rynek i kapitalizm,zarabiać byście chcieli a kwalifikacje i zaangażowanie równe zeru. :mlotek:
Awatar użytkownika
sirKosa
Posty: 8
Rejestracja: 2007-12-28, 14:25

Re: Płońsk to totalna wiocha

Post autor: sirKosa »

A Ty k....a co? Warszawiaczek? I jeszcze pewnie studencik z trzema fakultetami za które tatuś zapłacił!!!!
Szacunku troche!!!!
Kosa

Zgroza!!!!

Post autor: Kosa »

Witam wszystkich Płońszczaków
Cytat:
Czy w y w tym Płońsku wiecie co to wolny rynek i kapitalizm,zarabiać byście chcieli a kwalifikacje i zaangażowanie równe zeru.


Ciekawy jestem z jakiej wiochy jest ten gościu.... Pewnie z Warszawki....
Pozdrawiam wszystkich

/Połączyłem tematy. Nie ma sensu o jednej sprawie pisać dwa razy ludzie nie będą wiedzieli gdzie pisać ;)
/ Pozdro Piter
Awatar użytkownika
Stokrotka
Posty: 57
Rejestracja: 2006-09-04, 21:35
Lokalizacja: Płońsk

Re: Płońsk to totalna wiocha

Post autor: Stokrotka »

Czy w y w tym Płońsku wiecie co to wolny rynek i kapitalizm,zarabiać byście chcieli a kwalifikacje i zaangażowanie równe zeru. :mlotek:
tak wiemy co to wolny rynek i kapitalizm. Zarabiać również chcemy jak każdy. Ostatnie wyrazy jednak mnie zastanawiają "Zaangażowanie równe zeru" ale w czym?
Awatar użytkownika
sirKosa
Posty: 8
Rejestracja: 2007-12-28, 14:25

Re: Płońsk to totalna wiocha

Post autor: sirKosa »

Stokrotka pisze:
Czy w y w tym Płońsku wiecie co to wolny rynek i kapitalizm,zarabiać byście chcieli a kwalifikacje i zaangażowanie równe zeru. :mlotek:
tak wiemy co to wolny rynek i kapitalizm. Zarabiać również chcemy jak każdy. Ostatnie wyrazy jednak mnie zastanawiają "Zaangażowanie równe zeru" ale w czym?

Mam taką małą teorię na ten temat.... Gościu ma zapewne Marksistowskie pojęcie o kapitaliźmie... Pewnie jakiś interesik kręcił w Płońsku i mu nie wyszło. I nie chodzi mu o brak zaangażowania jak pisze tylko o to że ludzie tak jak wszędzie nie chcą pracować za grosze. Takich biznesmenów w naszym kraju jest na pęczki i przeważnie sami nie mają kwalifikacji....
Gość

Re: Płońsk to totalna wiocha

Post autor: Gość »

prawdę rzeczesz dobry człowieku :zdrowko:
Awatar użytkownika
sirKosa
Posty: 8
Rejestracja: 2007-12-28, 14:25

Re: Płońsk to totalna wiocha

Post autor: sirKosa »

Naprawdę gościu mnie wkurzył!!!!! Pogrzebałem troszkę metodami operacyjnymi i wiecie co się okazało?
Facet naprawdę jest z Wawy i kręci sobie jakiś biznes.... To zdumiewające jak prostą logiką można przejść od "formuły" do wniosku..... Ech.... Życie....
wwwbwpl

Re: Płońsk to totalna wiocha

Post autor: wwwbwpl »

:lol: jak sie chce pracowac albo sie musi to sa inne realia a kasa kasa w Plonsku jest slaba albo nawet cienka ale jak nie pasuje u nas to papa na w-we miasto balaganu i smieci
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post