DPH Szerominek

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
fasolka
Posty: 15
Rejestracja: 2011-09-11, 11:09

Re: DPH Szerominek

Post autor: fasolka »

chyba kolega się pomylił nie znam kolegi ale zapewne słyszałem sprawę a co do jego sprawy to sprawa zakończyła się pozytywnie są ludzie którzy tam pracują i tak opisują wiec nie ma co opisywać sprawę kolegi... pisze co mówią...i tyle i nie ma co ukrywać ze tak jest.
niebieski
Posty: 13
Rejestracja: 2011-11-04, 16:01

Re: DPH Szerominek

Post autor: niebieski »

Dokładnie, zgadzam się. Ja też słysza łem/łam wiele rzeczy o tym zakładzie (oczywiście same negatywne).czaruś a Ty nie bądź taki do przodu... :krzeslem: pewnie jesteś jednym podpier....czy i dlatego tak wsiadasz na fasolkę
Ciekaw y/a jestem jak Ty wykonujesz swoje zadania. :lol:
niebieski
Posty: 13
Rejestracja: 2011-11-04, 16:01

Re: DPH Szerominek

Post autor: niebieski »

smerfetka1407 a nie ma tak że 6,65 na godz.? be żadnych wynagrodzeń i setek? (wychodzi wtedy jakieś1400) a umowa o pracę: stała pensja 1500zł? SŁYSZA ŁAM/ŁEM, ŻE TAK JEST NA PRZEMYSŁOWEJ.
marci1979
Posty: 23
Rejestracja: 2012-01-20, 19:50

Re: DPH Szerominek

Post autor: marci1979 »

Do kolegi- czarusia - widzę ze ma manie spiskowe i prześladowcze tylko żebyś się nie obudził z ręką w nocniku przez swoje spiski jak to określiłeś nie znasz mnie i nie znasz sprawy wiec nie wypisuj głupot pod mój temat a po drugie nie znasz końcowego postępowania sadowego i co możesz wiedzieć o tym nie będę wypisywał szczegółów ale powiem ci jedno ze sprawa wyszła pozytywnie wiec nie pie.... ze wiesz a co do zakładu to się nie wypowiadam bo mnie z nim nic już nie łączy niech se ludzie pracują ... bo mam tam wielu kolegów i koleżanek i dobrze im życzę i to na tyle .........zegnam! :padam:
smerfetka1407
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-14, 08:12

Re: DPH Szerominek

Post autor: smerfetka1407 »

niebieski pisze:smerfetka1407 a nie ma tak że 6,65 na godz.? be żadnych wynagrodzeń i setek? (wychodzi wtedy jakieś1400) a umowa o pracę: stała pensja 1500zł? SŁYSZA ŁAM/ŁEM, ŻE TAK JEST NA PRZEMYSŁOWEJ.
wynagrodzenie jest strasznie zamotane-najniższa stawka krajowa+soboty 100% +chyba 20%/godz od 22-6 rano. jak to wszystko dobrze obliczyć i podzielić przez godz w miesiącu wyjdzie stawka godzinowa, czyli w zależności od dni pracujących. Bez premii wychodzi 1500z groszami do ręki.Na przemysłowej trudniej dostać premię-decyduje przełożony.
wuzdeaapozdrokryska
Posty: 1
Rejestracja: 2012-06-12, 00:13

Re: DPH Szerominek

Post autor: wuzdeaapozdrokryska »

dobra firma ale pozdro dla podbierdalaczy,gadajacych za plecami no i dziewczyn oczywiscie. mistrzostwo haha :cool:
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: DPH Szerominek

Post autor: trader »

W Płońszczaku pojawiło się ogłoszenie "Samodzielna księgowa". Czy wiecie ile mogą płacić na tym stanowisku i w ogóle jaka jest atmosfera pracy w biurze?
karol85
Posty: 2
Rejestracja: 2012-10-29, 20:54

Re: DPH Szerominek

Post autor: karol85 »

Praca jak praca byłoby dobrze gdyby nie wykańczała psychicznie i fizycznie, raz jest gorzej czasami lepiej. Jednak muszę przyznać że człowiek jest traktowany instrumentalnie nie ma nic do powiedzenia, pracują tam tylko te osoby które muszą bo w Płońsku i w okolicach trudno o prace. Nic dodać nic ująć.
jaśko
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-10, 20:02

Re: DPH Szerominek

Post autor: jaśko »

A więc pracować wszędzie trzeba ale to jak są tam traktowani pracownicy przechodzi ludzkie pojęcie (z resztą pracownicy siebie wzajemnie nie szanują). Kiedyś tam pracowałem/łam i wniosek jest taki że tam pracuje sama ku..a i złodziej, dziewczyny same siebie okradają, same siebie podpierdalają, nawet były sceny kiedy przebijały sobie opony w samochodach. Zarówno brygadzistki jak i kierownicy nie szanują swoich pracowników co więcej kierownicy sypiają ze swoimi pracownicami z czego wynikają niepotrzebne kłótnie (lub wyrywanie sobie włosów) :lol: pracownicy są zastraszani przez przełożonych. tam nic nie dzieje się według kodeksu pracy czy też przepisów bhp. W momencie kiedy ma być audyt jest wielkie sprzątanie i ostrzeganie pracowników jak mają się zachowywać, a jak kiedyś były sprawdzane opinie pracowników o pracy to poszły tylko te osoby których kierownik był pewien że nie powiedzą nic złego :dobani: zarobki są marne a ludzie pracujący tam na umowę zlecenie nie mają ani dodatku nocnego ani 100% za soboty, a o premii nawet nie ma co marzyć (mowa a przemysłowej). Gdy jest pracująca niedziela nie jest ważne czy ktoś ma coś zaplanowane (np. urodziny, komunia, chrzciny) LICZY SIĘ TYLKO PRACA. Często jest tak że kierownik coś obiecuje jak to pięknie będzie a w rezultacie zmiany są tylko na gorsze :krzeslem: Idąc tam do pracy trzeba liczyć się z tym że nie ma się praktycznie życia prywatnego i trzeba mieć mocną psychikę.... Pracowałem/łam tam ponad rok ponieważ nie mogłem/łam znaleźć pracy ale nigdy tam już nie wrócę i nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi.... Ci którzy tam nadal pracują niech jak najszybciej stamtąd uciekają bo szkoda tylko ich zdrowia.... :dobani:
karol85
Posty: 2
Rejestracja: 2012-10-29, 20:54

Re: DPH Szerominek

Post autor: karol85 »

Ja pracowałem na Szerominku ale wiem co się dzialo na Przemysłowej zgadzam się z Jaśkiem. Jednak trzeba powiedzieć że to nie zaczyna się jedynie od brygadzistów i kierowników z tego co wiem oni wręcz zmuszeni są do takiego traktowania ludzi bo jak ludzie nie gadają więcej robią co dla mnie jest śmieszne ustań sobie 8h rób cały czas to samo nie odzywaj się do nikogo i za***rdalaj co się zdarza 7 dni tygodniowo. "i nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi.... Ci którzy tam nadal pracują niech jak najszybciej stamtąd uciekają bo szkoda tylko ich zdrowia.... " Zgadzam się 100%
fifka

Re: DPH Szerominek

Post autor: fifka »

MASAKRA...............!!!!!!!!!!!! Przemysłowa w Płońsku to totalna porazka,mobbing i nic wiecej
kruchy25

Re: DPH Szerominek

Post autor: kruchy25 »

tylko narzekacie a czemu nie zgłosicie do panstwowej inspekcji pracy tego co tam sie dzieje
fifi126

Re: DPH Szerominek

Post autor: fifi126 »

wierz Kruchy ze było to zgłaszane zarówno do PIPu jak i do PUP i z tego co wiem to nie jest nic robione w tym kierunku :/ ale myślimy z grupą osób zeby opisac to do Płońszczaka.... Jak myślisz pomoże???
kruchy25

Re: DPH Szerominek

Post autor: kruchy25 »

jeżeli macie dowody na to nagrania itp ze tak jest to na pewno pomoże
filemon

Re: DPH Szerominek

Post autor: filemon »

Jeżeli wam się nie podoba to po co tam pracujecie?!
Trzeba było się uczyć jak był na to czas to byście mieli lepszą prace!
Jakie wykształcenie taka praca.
Śmieszy mnie to, że ludzie którzy nie znają podstawowych zasad ortograficznych oczekują dobrze płatnej pracy na wysokim stanowisku.
Każdy tylko potrafi narzekać!!!
ODPOWIEDZ