DPH Szerominek

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
fasolka
Posty: 15
Rejestracja: 2011-09-11, 11:09

Re: DPH Szerominek

Post autor: fasolka »

witam a ja wam powiem pisać to każdy potrafi ale coś z tym zrobić to już nikt to tyle.... :krzeslem:
RicardoLouBeach
Posty: 64
Rejestracja: 2011-01-19, 20:00

Re: DPH Szerominek

Post autor: RicardoLouBeach »

sam pisze:sami sie monitorujcie globy jak tam robicie nie znacie przepisow to po co tam robicie za 5,50zl nie mozna pogadac bo waz marek z anka goni ze nie mozna porozmawiac ale co to za idioci ,jak by mi tak zwrucili uwage zebym nie gadal to by na ojomie w szpitalu sie znalezli debile dwa.a dlaczego wam nie placa nadgodzin przeciez wymiar czasu pracy w miesiacu wynosi 160 godzin a reszta co przekracza to nadgodziny i ta sa setki a urlopy gdzie sa 2 dni w miesiacu wam sie naleza a jak nie chca dac to powinni ekwiwalend placic. ta firma to wielki jeden chlam pelno podlizuchow podpierdalaczy i kierownictwo po_ _ _ane. Tak mnie poruszyla ta firma ze napisze do inspekcji pracy bo co to za robota ze nie mozna pogadac posmiac sie.

FACEPALM :cool:
misia20
Posty: 12
Rejestracja: 2012-03-05, 11:47

Re: DPH Szerominek

Post autor: misia20 »

Witam. Tym którzy wybierają się do DPH w Szerominku odradzam tzn. dokładnie odradzam Paniom.
Jestem osobą pracowitą ale uwierzcie mi stanie przez 9h i składanie półki a i dodam, że Pani brygadzistka, (która chyba za bardzo wczuwa się w swoją rolę bo zabrania przez te 9h rozmawiać) naprawdę potrafią wykończyć fizycznie jak i psychicznie.Zaraz znajdzie się tu osoba, która napisze, że w pracy się pracuję a nie rozmawia. Tylko dodam, że półki składa się z drugą osobą, która stoi obok, więc to już chyba człowiek ma w genach,że nawet zagada o głupiej pogodzie itp. Więc ja na to mówię ,,obóz pracy'' a nie zakłada pracy. Pani brygadzistka jest nie miła, niekulturalna no i jak to się mówi ,, wyżej sra niż dupę ma''
Jak traficie na inną halę gdzie brygadzistami są Panowie to będziecie miały super:) ale jak traficie na Panią K.J. to od razu zrezygnujcie. wytrzymałam kilka dni;/ :(
Pozdrawiam
grzesiek56
Posty: 19
Rejestracja: 2012-03-05, 14:45

Re: DPH Szerominek

Post autor: grzesiek56 »

A czy moze wiecie czy ten zakład(od niedawna istniejący)na ul.Przemysłowej naprzeciwko dawnego Hortexu,to jest ten sam co w Szerominku?
fasolka
Posty: 15
Rejestracja: 2011-09-11, 11:09

Re: DPH Szerominek

Post autor: fasolka »

Tak zgadza się jest to ten sam zakład tylko pod inna nazwa żeby ludzi wykołować ze niby inna firma hahah .
misia20
Posty: 12
Rejestracja: 2012-03-05, 11:47

Re: DPH Szerominek

Post autor: misia20 »

tak to samo... podobno na jednej zmianie jest fajnie bo normalnie można rozmawiać i nie stresować się, ale na drugiej gdzie jest jakaś kobitka brygadzistką ma panować absolutna cisza pffff
jakubek
Posty: 9
Rejestracja: 2011-04-14, 13:32

Re: DPH Szerominek

Post autor: jakubek »

zawsze panią "brygadzistkę''można oskarżyć o mobing w pracy i wtedy zobaczymy jak się będzie foszyć ;)
misia20
Posty: 12
Rejestracja: 2012-03-05, 11:47

Re: DPH Szerominek

Post autor: misia20 »

Myślisz, że to coś da?? Prędzej stracisz pracę jak coś udowodnisz;/// no a przy okazji nerwy stracisz...
Ale mam wielką nadzieję, że kiedyś brygadzistka trafi na taką osobę, która jej pociśnie....
misia20
Posty: 12
Rejestracja: 2012-03-05, 11:47

Re: DPH Szerominek

Post autor: misia20 »

Witajcie. Mam jeszcze jedną informację dotyczącą DPH w Szerominku. Z dobrego źródła wiem, że Pani brygadzistka K.J. przyniosła oświadczenie, w którym każdy pracownik oświadcza, że będzie odpowiadał za towar, który wyjeżdża z hali tzn. będzie odpowiadał za jego jakość. Jeżeli okaże się, że towar będzie uszkodzony bądź źle zrobiony to odpowiada za niego pracownik a nie Pani brygadzistka buahahahaha:) i w związku z tym pracownik może nie otrzymać pensji, śmieszne prawda??:) Więc ja się pytam, po co w ogóle Pani K.J jest tam zatrudniona jeżeli ona i tak nie odpowiada za ten towar tylko pracownik?? Po to żeby tylko się drzeć na pracowników i niestety ubliżać a i zwracać uwagę jeżeli ktoś rozmawia, przykre:((
Za ten zakład to powinna wziąć się Inspekcja Pracy. Nadgodziny normalnie są płacone. A zdarza się że dziewczyny muszą zostawać ze 3-4 godz. dłużej.
Już chyba nie mam nic do dodania. :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani:
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: DPH Szerominek

Post autor: Hubert »

Jezel to prawda i przyniosła takie oswiadczenie to nikt niepowinien tego podpisac niezwolnią wszystkich prcowników.
fasolka
Posty: 15
Rejestracja: 2011-09-11, 11:09

Re: DPH Szerominek

Post autor: fasolka »

i tak podpisza..!!!! i tak.... wiec złudne wasze pisanie coś wiem o tym.....
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: DPH Szerominek

Post autor: Hubert »

Więc sami sobie szkodzą ,lub nie wszystko jest napisane na ten temat,tylko pobieżnie.Ja się nie znam na tej firmie więc odpadam.Ale jedno dodam ze jakby ekipa była zgrana to by sobą nie dała poniewierać jak piszecie.W większości z tego co piszecie ,po objawach można wnioskować że są winni pracownicy a nie kierownictwo.
fasolka
Posty: 15
Rejestracja: 2011-09-11, 11:09

Re: DPH Szerominek

Post autor: fasolka »

zgadzam sie....!!! z tym po co wypisywać rożne głupoty na temat tej firmy nie łatwiej się zwolnic.!. i mieć spokój :krzeslem:
misia20
Posty: 12
Rejestracja: 2012-03-05, 11:47

Re: DPH Szerominek

Post autor: misia20 »

No ja byłam mądra i zrezygnowałam. Ja tylko po prostu chce ostrzec innych, którzy zamierzają tam iść do pracy. Oczywiście, że to wina pracowników bo jakby się zbuntowali to by nie podpisali no ale cóż ludzie teraz boją się utraty pracy:((( a pracodawca to wykorzystuje :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani:
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: DPH Szerominek

Post autor: Hubert »

Jest tylko tak sprawa ze jakby chociaż by 80%pracowników się zbuntowało to na pewno ich nie zwolnią.
ODPOWIEDZ