DPH Szerominek

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
kruchy25

Re: DPH Szerominek

Post autor: kruchy25 »

filemon a Ty to co pewnie jesteś po studiach i siedzisz na bezrobociu albo ktoś gdzieś ci załatwił robotę i jesteś specjalistą od pierdzenia w stołek
anka

Re: DPH Szerominek

Post autor: anka »

Zależy kto na jakiej zmianie robi, i jaką ma grupę. Wcale tak źle nie jest można pogadać i sie pośmiać z chlopakami.mi odpowiada ta praca.
annia

Re: DPH Szerominek

Post autor: annia »

Powiem tak niektóre osoby w ogóle tam nie powinny pracować.Nie nadają się do pracy, nie są dość szybkie, ale językiem potrafią dużo, obgadują jak najęte. Podlizuchy pi***olone, a wampir i księżniczka to już w ogóle. Wampir powinnaś sobie szczękę wstawić, zainwestować w siebie, a nie w słodycze dla kierownictwa! A i porada dla Żanetki G. nie lataj kkurwa tak za tym kierownikiem.! Wstyd i hańba, ale jak lubisz się bzykać po kątach i zdradzać faceta to już twoja sprawa. NIE TĄ DROGĄ DOCHODZI SIĘ DO SUKCESU.!!!
alex

Re: DPH Szerominek

Post autor: alex »

ha ha dobre, święta prawda anniu
jola25

Re: DPH Szerominek

Post autor: jola25 »

nie wiem jak było kiedyś ale praca jest ogólnie ok zarobki jak na Płońsk też,nie należy tylko przejmować się zgrają dzieciarstwa które tylko obrabiają dupę a zająć się swoją pracą. a i jeszcze jedno jak chcecie się przyjmować to nie trafcie tylko na zmianę "Pana" Jacka to człowiek nie szanujący nikogo który pojęcia o pracy nie ma,nawet przy tyglu stanąć nie potrafi a od chłopaków wymaga niemożliwego.Po mojemu kierownik powinien potrafić zrobić to co wymaga od swoich pracowników.
jagna

Re: DPH Szerominek

Post autor: jagna »

powiem
tak nie warto tam isc do pracy nie szanuja ludzi a zwłaszcza jeden
kierownik jest arogancki i nie mily a placa marne grosze i do tego umowy
o prace nie daja :(
kruchy25

Re: DPH Szerominek

Post autor: kruchy25 »

to jaki wy macie problem z kierownikiem czeka sie na niego przed zakładem daje manto i zacznie szanowac albo sie nie pojawi w pracy
jezor

Re: DPH Szerominek

Post autor: jezor »

Faktycznie kierownik jacek czepia sie o wszystko ze paleta jest nie na tym miejscu ze jest syf na hali. Pogania wszystkich do pracy nawet jak sie na chwile zatrzymasz pogadac to odrazu podchodzi i pyta sie czemu nie pracuje. I ciagle pier... o bhp zeby przestrzegac nie mozna oprzec palety bo zaraz sie komus na nogi przewali idiota.
czesiek

Re: DPH Szerominek

Post autor: czesiek »

Nie daj Boże trafić na zmianę Marioli,mobbing i zero szacunku do pracownika
ada

Re: DPH Szerominek

Post autor: ada »

A to te ku...sko jeszcze tam miesza??
Miła

Re: DPH Szerominek

Post autor: Miła »

Pracowałam tam troszeczkę dłużej i dobrego słowa na temat tej firmy nie powiem. Prezes niby prezes a nie ma nic do powiedzenia. Kierownik kierowników i prezesa :) uważa się za bardzo kompetentną osobę a wcale nią nie jest. firma go wykształciła i w piórka obrósł. Człowiek do człowieka odezwać się nie może chodzenie i przemieszczanie się pomimo że jest taka potrzeba surowo zabronione ponieważ to jest nie produktywne :) Ludzie pracują po 12 godzin (raczej nie zgodne to z prawem). Dużo można by pisać o tej firmie jakiś poemat by powstał. Ale nie warto współczuję tym którzy tam pracują bo po prostu nie mają innego wyjścia. Gdybym tam dłużej pracowała na pewno bym się zgłosiła do sądu pracy i oskarżyła ich o mobbing na pracownikach. Odradzam firmę po całości. a ku uwadze kierownikom ludzie bez szkoły i bez pojęcia potrafią tylko stać i liczyć kto ile razy do toalety chodzi i ile minut w niej spędza liczyć ile czasu kto składa jednego displaya i patrzą czy ktoś słówkiem się nie odezwał do kolegi/koleżanki. Ta firma wykończy psychicznie nie jedną uczciwą osobę. Bo są i frajerzy którzy dostają awansy stanowiska za zwykłe pod....pier...da...la...nie. Na sam koniec wspomnę o kamerach które świecą w każdym miejscu nad głową uważajcie bo niebawem mogą zawisnąć w toaletach.
sebcio

Re: DPH Szerominek

Post autor: sebcio »

ja pracowalalem tam 2 lata.
Rok na zleceniu, rok na umowie na czas okreslony.
Pracodawca nie tolerowal zwolnien lekarskich, ktore trafialy sie z przyczyn losowych i nie przedluzono mi umowy... Szkoda, bo robota fajna, wszystko do przyzwyczajenia. Czasami fajnie zapier..la. I czerpac z tego satysfakcje.
Mila atmosfera, zgrana zmiana... Zalezy jak kto do tego podchodzi i czego wymaga.
Za moich czasow juz zaczynalo sie pier.... Ale kazdy zlewal to i robil swoje, wielu znajomych nadal tam pracuje i wielkiej krzywdy nie ma z tego co mi wiadomo. Podobno zdazylo sie kilka wypadkow, jakies jaja z forum, teorie spiskowe itd. Szkoda, ze nie moge w tym uczystniczyc :)
Na temat Jacka wiele powiedziec nie moge bo to nie moja zmiana. Jednak nie zmienia to faktu, ze przyjeto go po mnie i nagle kierem sie stal. Bywalem goscinnie u niego na zmianie i powiem tyle, ze kazdy pracownik pilnowal siebie bo na niego nie liczyli nawet.
Wzorowal sie na Slawku z tego co zaobserwowalem :)
pozdro dla zmiany Slawka K
a w szczegolnosci 3 ziomkow.
skalar

Re: DPH Szerominek

Post autor: skalar »

Pokrótce Sławek i Jacek są siebie warci od ludzi oczekują niemożliwego a sami nie mają pojęcia o pracy. Nie polecam naszczęście już tam nie pracuje. Ogólnie zakład nie przestrzega jakichkolwiek przepisów przymusowe soboty pracujące. Nie wiem jak jest na MS ale pewnie taki sam kołchoz
Elwira

Re: DPH Szerominek

Post autor: Elwira »

Pracowałam w Manual i powiem tak : tam robi się na ilość nie jakość aby więcej ,przecież musi być premia dla przełożonych a potem pretensje że trzeba jechać na poprawki a na kim to się potem odbija ,na szarych pracownikach . Również nie polecam !!!
Edek

Re: DPH Szerominek

Post autor: Edek »

Praca jak praca ,ujdzie ale podejście przełożonych do pracownika poniżej krytyki .
ODPOWIEDZ