DPH Szerominek

Wypowiadamy się tu na warunki pracy i ogolnie o danej firmie
gość

DPH Szerominek

Post autor: gość »

Witam, czy ktos slyszal o Firmie DPH w Szerominku? jakie tam są zarobki, jak sie pracuje?
Sebastian1990

Re: DPH Szerominek

Post autor: Sebastian1990 »

Praca jest ciężka a zarobki nędzne-6 zł.na rękę
lol

Re: DPH Szerominek

Post autor: lol »

spoko w płocku w podobnej firmie jest dużo gorzej :padam: :padam: :padam:
smerfetka1407

Re: DPH Szerominek

Post autor: smerfetka1407 »

zarobki od 5,50 kobiety, 6 mężczyżni, podwyżki kobiety max 6,5, mężczyżni w zależności od umiejętności i chęci do pracy 7-8 zł. praca lekka nie jest, ale za leżenie tam nie płacą.umowa zlecenie w zależności od tego jak kto pracuje trwa nawet rok
smerfetka1407

Re: DPH Szerominek

Post autor: smerfetka1407 »

a pensja wypłacana do 10 każdego miesiąca na konto bankowe
rafal194
Posty: 69
Rejestracja: 2008-04-16, 22:29
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: DPH Szerominek

Post autor: rafal194 »

A co oni tam w ogóle robią?
smerfetka1407

Re: DPH Szerominek

Post autor: smerfetka1407 »

przede wszystkim produkuje się tam tzw.displaye czyli tekturowe stojaki-regały na produkty. można je zobaczyć w większych sklepach.wykładane są na nie produkty firm które zlecają te displaye.
Gość

Re: DPH Szerominek

Post autor: Gość »

Stan zakład nędza ,brak warunków socjalnych przykład dwie łazienki na ok. 100 osób łazienki, ogólnie nędza.

Pracownik
KAŚKA
Posty: 1
Rejestracja: 2010-12-06, 13:02

Re: DPH Szerominek

Post autor: KAŚKA »

Smerfetka ma rację . Pensja wypłacana jest do 10 - tego każdego miesiąca na konto, zawsze na czas i nigdy nie spóźnili z przelewem :)
Magda1

Re: DPH Szerominek

Post autor: Magda1 »

Ja się nie zgadzam z niektórymi komentarzami, po pierwsze to nie obóz pracy bo jak składanie displayi bądź obsługa maszyny może być ciężką pracą?W przypadku kobiet w tej firmie są wymagane umiejętności manualne więc jak ktoś ich nie posiada to nic dziwnego,że będzie narzekał, po drugie pensje są zawsze na czas.

Pracownica
czaruś
Posty: 71
Rejestracja: 2010-11-26, 11:19

Re: DPH Szerominek

Post autor: czaruś »

ja tam kiedyś pracowałem. Raz było lepiej raz gorzej, sumienny pracownik na pewno nie był tam poszkodowany i odpowiednio nagradzany za pracę. Tak w ogóle to gdzie jest idealnie?
ps. ten kretyn Więcław jeszcze tam pracuje?
anonim

Re: DPH Szerominek

Post autor: anonim »

praca jak każda.zarobki troche słabe brak jakichkolwiek premii czy coś w tym stylu:( pracownik ma duzo obowiązków a mało w kieszeni. nie polecam tej pracy
maleńka

Re: DPH Szerominek

Post autor: maleńka »

tak w żadnym zakładzie nie jest dobrze ale nie w każdym nie możesz się ruszyć bez pozwolenia, śmiać się można tylko jak brygadzista pozwoli a tak wogóle to pozdrowienia dla marka mam nadzieję że ktoś ci niedługo napluje w twarz:)
sasza

Re: DPH Szerominek

Post autor: sasza »

co do tego zakładu pracy to prawdziwy obuz pracy zero rozmowy miedzy soba bo kat nad toba stoi jezeli kos ogladał jakies filmy z cholokałstu niemieckiego to wie o co chodzi, godziny przepracowane nie sa adekwatne co do pieniedzy ktore otrzymujesz bo wyrabiasz dwa etaty to sa kpiny a ludzi ma sie za niespelna rozumu :krzeslem: zenada... :dobani:
Gość

Re: DPH Szerominek

Post autor: Gość »

Czytając poziom Twojej wypowiedzi (gramatyka, ortografia), myślę, że nie bez przyczyny "mieli Cię za niespełna rozumu" ...
ODPOWIEDZ