Zgłaszanie wulgarnych postów !!!

Tutaj możesz złożyć swoją propozycje, skargę, przedłożyć swoją uwagę i opinię. Zaproponować nowy dział. Jeśli masz pytanie dotyczące forum lub problem z jego obsługą, tutaj możesz zapytać.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Zgłaszanie wulgarnych postów !!!

Post autor: Piter »

Ogłoszenie drobne...
Mam dla was dobrą informację.
Chodzi mianowicie o poprawę kultury na forum. Może nie w dosłownym tego słowa znaczeniu ale zawsze.
Od dziś będziecie mieli możliwość zgłaszania postów które waszym zdaniem odbiegają od regulaminu forum, są wulgarne czy zawierają inne treści "gorszące"...
Przycisk to nic innego jak mały wykrzyknik znajdujący się w górnym prawym rogu każdego w każdym poście.
Zgłaszać możecie wypowiedzi zarówno użytkowników forum jak i gości.
Oczywiście "przywilej" zgłaszania możliwy jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Obrazek


Pozdrawiamy.
*** Załoga Forum ***
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Pomysł może i dobry, ale ja w "kapowanie" bawić się nie będę. ;)
Nie popieram w żadnym przypadku chamstwa i braku kultury, ale moim zdaniem administracja/moderacja przy takim natężeniu ruchu na forum spokojnie może sobie sama z tym poradzić.

Ot i tyle.

Pozdr.
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

no to zaczynamy zabawę w kapowanie :chytry: może jakaś nagroda dla osoby która zgłosi najwięcej wulgaryzmów !!!
np. godzina u Kubasa ;)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Oczywiście kapujący stawia modom, albo największy bluzgacz :D
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Glitch wiem, że ruch mamy niewielki. Tylko jest jeden problem... "My" też jesteśmy ludźmi, więc możemy coś nieraz przeoczyć. Zresztą ten mod jest zamiast konieczności rejestracji... doszliśmy do wniosku, że tak będzie lepiej.
ODPOWIEDZ