Kultura na forum.

Tutaj możesz złożyć swoją propozycje, skargę, przedłożyć swoją uwagę i opinię. Zaproponować nowy dział. Jeśli masz pytanie dotyczące forum lub problem z jego obsługą, tutaj możesz zapytać.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

W planach jest zablokowanie pisania postów przez gości, a dokładnie będą mogli pisać, ale przy zgodzie od obsługi forum. Czyli jak ktoś z obsługi się zgodzi to post sie pokaże itd... ale to plany a ja wciąż jestem za rejestracją na forum, ale zgodnie z sadami demokracji zostałem przegłosowany, więc muszę się dostosować lub zmienić ciut swój pomysł.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Ech te ostrzeżenia nie będą dawane na prawo i lewo, ogólnie to będą ciężkie przypadki gdzie delikwent nie zmienia swojej pisowni po otrzymaniu uwagi od załogi. Plaga gości... Może i będzie, ale jak to powiedział dazgo mieliśmy zrobić coś w sprawie forum, niestety każdy patrzy się na poziom wypowiedzi. Wiadomo przecież, że nikt nie wejdzie w "koalicję" ;) z forum gdzie tylko są wyzwiska.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Piter pisze:niestety każdy patrzy się na poziom wypowiedzi.
I właśnie tylko dlatego zawsze byłem za obowiązkową rejestracją. :]
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

Glitch pisze:Wszystko ładnie i pięknie, tylko jak chcecie dawać ostrzeżenia gościom?
Przecież przez to zrobi się tylko plaga gości, tych którzy dostali ostrzeżenie posiadając konto.
Będą spamować i robić burdel choćby z samej chęci zemsty.

Glitch przecież koledzy właśnie prowadza sondę czy ma być obowiązkowe rejestrowanie czy nie? tu nawet gości nie będzie !!! sami tu CENZURA będą siedzieli :padam:
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

tiyo_pl pisze:tu nawet gości nie będzie !!! sami tu JAK WYŻEJ będą siedzieli
Może ktoś tu jeszcze wpadnie jako gość próbując narobić zamętu, ale ma być akceptacja takich postów więc wygląda na to że nie będzie

tiyo_pl
Nice to see you again.
:zdrowko:
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

tiyo_pl pisze: tu nawet gości nie będzie !!! sami tu CENZURA będą siedzieli :padam:
A żebyś się zdziwił...
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Już po syfie... a jeszcze jedno muszę Cię zasmucić, bo Twój kolega alkocholik dostał :ban:
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

muszę Cię zasmuci, bo ja na to sram
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Wcale mnie nie zasmuciłeś wręcz przeciwnie. Zastanawiam się też czy ten cały syf nie jest prowokacją ze strony zwolenników rejestracji...
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Piter pisze:Zastanawiam się też czy ten cały syf nie jest prowokacją ze strony zwolenników rejestracji...
Jesli chodzi o mnie to możesz mi nie wierzyć, a nawet gdyby to jakbym niby miał to sprowokować :?:
Grażyna

Post autor: Grażyna »

Ja wiem kto to tak narozrabial, on jezdzi czerwonym VW
Awatar użytkownika
Izka
Posty: 45
Rejestracja: 2006-09-05, 20:46
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: Izka »

Obowiązkowa rejestracja sprawy nie zalatwi, zawsze są jakies odstepstwa.. tak bylo i bedzie.. a ten temat jest tylko zwroceniem uwagi na ten "problem", moze w pewnym stopniu zacheta.. co niekoniecznie moze pociagnac za sobą oczekiwany efekt.. ludzie lubia byc w centrum uwagi..pytanie " Dlaczego ludzie używają wulgaryzmów aby wyrazić swoje myśli? " ;) niektorzy wolą być anonimowi niekoniecznie dlatego aby mogli sobie pozwolić na wyrazanie wlasnie takich mysli ..
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Wiem ze nie załatwi, ale znacznie zminimalizuje problem i rozwiąże problem botów, bo jak narazie wszystkie piszą jako goście.
Izka pisze: niektorzy wolą być anonimowi niekoniecznie dlatego aby mogli sobie pozwolić na wyrazanie wlasnie takich mysli ..
O jakiej anonimowości piszesz?
Czy ktoś pisze jako zarejestrowany, czy jako gość nie ma znaczenia bo jak ktos się uprze i będzie chciał to i tak go znajdzie.
Pozatym nikt nie musi jako nick'a podawać imienia i nazwiska. ;)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Ale na pewno ukróci zwracanie na siebie uwagi w taki sposób, albo co najmniej ją zmniejszy. To tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: tiyo_pl »

dazgo pisze:Ale na pewno ukróci zwracanie na siebie uwagi w taki sposób, albo co najmniej ją zmniejszy. To tylko moje zdanie.



nie sądzę by rejestracja w czymkolwiek pomogła
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post