Forum w komórce ??

Tutaj możesz złożyć swoją propozycje, skargę, przedłożyć swoją uwagę i opinię. Zaproponować nowy dział. Jeśli masz pytanie dotyczące forum lub problem z jego obsługą, tutaj możesz zapytać.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Forum w komórce ??

Post autor: Piter »

Przyszło mi do głowy, że fajnie by było mieć dostępne forum 24h na dobę.
Zastanawiałem się jak to zrobić i wpadłem na pomysł... Telefon Komórkowy :)
Obecnie chyba każdy korzysta z tego urządzenia...
Jedni mają starsze modele inni nowsze, kombinuję jak zrobić forum w formie WAP bo jak do tej poru udało mi się zrobić ver dostępną z poziomu telefonu, ale trzeba wchodzić przez Internet w telefonie co może być niewygodne gdyż starsze modele nie obsługują tego typu połączenia :/
Jeśli chcecie zobaczyć wczesną wersję beta forum. Wejdźcie w telefonie w zakładkę Internet połączcie się a jako adres podajcie normalnie http://www.forum.glosplonska.pl po jakiś 30s pojawi wam się forum.
Ostrzegam tylko, że to wczesna beta więc wygląd może odstraszyć. Pisze o tym gdyż zastanawiam się ile osób by zaglądało na "komórkowe" forum. Za wszystkie za i przeciw będę wdzięczny :)
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Moim zdaniem to niewypali.
A no dlatego chociażby że sam WAP jako protokół zaliczył porażkę, a nasze forum ma dodatkowo lokalny charakter.
Moim zdaniem odwiedzalność byłaby znikoma. :/
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

IMHO szkoda zachodu.... :]
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

ja siedzę sporo czasu na wap-ie, ale ten pomysł nie wypali...
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Widzę, że lipa będzie więc zaprzestanę tego "projektu" ;)
HeHe ale jak znajdę chwilę czasu w przyszłości to się pobawię z tym. Bo chce sobie udowodnić, że można to zrobić ;)
Zresztą zawsze dzięki takim pracom zdobywa się jakieś doświadczenie, no ale narazie jak napisałem wcześniej robimy pauze i zajmujemy się ważniejszymi sprawami.
Pozdro i dzięki za komentarze.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post