RSS Naszego Forum Płońska

Tutaj możesz złożyć swoją propozycje, skargę, przedłożyć swoją uwagę i opinię. Zaproponować nowy dział. Jeśli masz pytanie dotyczące forum lub problem z jego obsługą, tutaj możesz zapytać.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

RSS Naszego Forum Płońska

Post autor: Piter »

Mam nadzieję, że komuś się to przyda.
Zresztą za jakiś tydzień zrobię ankietę czy ktoś z tego korzysta ;)
Opis:
Mod dodaje panel z ostatnimi tematami z forum do bocznego menu przeglądarki - Sidebar (Netscape/Mozilla) lub Hotlista (Opera); Ulubione (Internet Explorer). Dostarcza również alternatywnej wersji RSS. Umożliwia wybór działów forum, z których maja być wyświetlane nowe posty. Posiada bogate możliwości konfiguracji za pomocą specjalnego kreatora, dzięki czemu każdy użytkownik forum może dopasować formę wyświetlania do swoich wymagań
Zapraszam na specjalną stronę na której dostępne są wszystkie opcje ...:::Klik:::...

Jest jeden minus ... właśnie zastanawiam się gdzie umieścić linka do strony, chwilowo będzie tu, a jutro jak wszystko będzie dobrze to dodam linka do menu obok chata itp.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Ja na pewno bede korzytal :) zawsze mam wlaczony agregator wiec to mi sie bardzo podoba - wirtualne piwko dla Ciebie stary :piwo:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post