Popularyzacja strony

Tutaj możesz złożyć swoją propozycje, skargę, przedłożyć swoją uwagę i opinię. Zaproponować nowy dział. Jeśli masz pytanie dotyczące forum lub problem z jego obsługą, tutaj możesz zapytać.
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

MSN nas w ogóle nie widział. Dodałem stronę do ichniejszego katalogu. Niedługo zobaczymy rezultaty indeksacji. :)
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Nowe wieści z placu boju:

fraza "forum płońsk":

wp - 3 miejsce
onet - 1 miejsce
google - 34 miejsce :/
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Więc naszą ulubioną wyszukiwarką staje się ta z portalu onetu :P
ech te google.... ale z drugiej strony wszędzie można przeczytać, że aby zaistnieć w tej największej wyszukiwarce na świecie potrzeba tygodni lub miesięcy. Więc pożyjemy zobaczymy. Nie wiem czy to za sprawą "awansu" w wyszukiwarkach, waszym znajomym czy przez konkurencyjne forum, ale liczba odwiedzin rośnie z dnia na dzień :super:
ps ciekawe jak długo ;)
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Myślę, że na razie to pierwsze - na efekt likwidacji forum plonsk.pl trzeba jeszcze poczekać. Wczoraj normalnie przysiadłem ;) i pododawałem stronę do wyszukiwarek: wp, msn, netsprint. WP jest szybkie i już nas zindeksowało, pozostałe jeszcze nie.

Jeśli chodzi o google, to z dnia na dzień pozycja rośnie, ale to ciągle trzecia strona i to w dodatku z jakimś mało ważnym wątkiem. Tu trzeba czekać. :)
Gośc

Post autor: Gośc »

na stronie kibiców Tęczy można wykupic reklamę na 30 dni za 5 zł poprzez sms-a. Może tam umieścic link, tamta strona ma sporą odwiedzalnośc. Co o tym sądzicie no warto tam coś umieścic. :D
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

a jaki jest adres tej strony ? Pytam z ciekawości, bo nie wiedziałem, że Tęcza ma jakąś oficjalną stronę :zawstydzony:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Sprawdzałem dziś co i jak w naszych ukochanych wyszukiwarkach i proszę bardzo oto wyniki :)
Hasełko wpisane w wyszukiwarkę to "forum płońsk"

Obrazek Obrazek Obrazek

Jak widać Google nas widzi (ciekawe jak długo ;) ). Inne wyszukiwarki, konkretniej Onet i MSN widzą nas bardzo dobrze.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

:hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Jeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaa stało się...... Jesteśmy na 1 miejscu w :google:
Obrazek

Korzystając z okazji pragnę podziękować wszystkim którzy się przyczynili do tego osiągnięcia.
Dla was wszystkich :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post