szukam pracy

Piszecie o sobie a może jakaś firma będzie potrzebowała właśnie was
agnieszka

szukam pracy

Post autor: agnieszka »

szukam pracy biurowej posiadam 9 miesięczne doświadczenia na stanowisku referenta: Znajomość programów Microsoft:Word, Excel oraz internetu;znajomość urządzeń biurowych.

W celu przedstawienia lepiej swojej osoby podaje nr kontaktowy: 517-224-124
katarzyna

Re: szukam pracy

Post autor: katarzyna »

Szukam raz lub dwa razy w tygodniu jako pomoc domowa [sprzatanie ] tylko powazne oferty.kwalczak236@interia.pl
krytyk

Re: szukam pracy

Post autor: krytyk »

Jak można znać "internet"??!!
Zawsze mnie fascynowały takie określenia. Jeżeli umie Pani obsługiwać przeglądarkę: to obecnie nie jest Pani jedyna i nie czyni to Pani wyjątkowej na rynku pracy. Jeżeli poznała Pani internet, czyli w moim rozumieniu przeczytała Pani cały to już jest Pani 2 osobą na świecie o jakiej wiem.
lepiej żeby Pani napisała coś co czyni z Pani wyjątkowego pracownika, np. dlaczego właśnie Pani powinna pracować w administracji.
inika

Re: szukam pracy

Post autor: inika »

może powinnaś szukać w internecie, albo po prostu chodzić do firm, w których chciałabyś pracować. sama zrezygnowałem z szukania w płońsku i z koleżanką dojeżdżam do warszawy. wynajmujemy kawalerkę i jakoś leci. myślę, że jak tutaj ci się nie uda to proponuję naprawdę poszukać w warszawie. może z miesiąc wysyłałam cv i dostałam pracę w eniro. pracuje w sprzedaży bezpośredniej, czyli spotkania z klientami, zawieranie umów. ogólnie wszystko kręci się wokół sprzedaży wizytówek w katalogach. zarobki dość wysokie, bo jak ktoś się przykłada i mu zależy to łapie jakieś premie i bonusy. a przy okazji zdobywam doświadczenie. myślę, że wrócę na stałe do płońska, ale muszę najpierw trochę zaoszczędzić, żeby na przykład rozkręcić coś swojego. póki co to nie narzekam.
simple21
Posty: 5
Rejestracja: 2011-03-09, 15:55
Lokalizacja: Płońsk - Warszawa
Kontakt:

Re: szukam pracy

Post autor: simple21 »

He he dobre @inika - nie opowiadaj banialuków że można w Wa-wie zaoszczędzić na własny biznes - tu ludzie żyją na kredyt wiem bo właśnie pracuję w Wa-wie nie nie zarabiam źle no że chyba ktoś zarabia 8 tys. netto to tak ale na dzień dzisiejszy to kwoty nierealne a w biurze co najwyżej 2 500 na rękę.
inika

Re: szukam pracy

Post autor: inika »

zalezy jaki standard zycia prowadzisz jak ktos ma prace, tak jak ja gdzie duza czesc pensji zalezy od mojej efektywnosci (prowizja od kazdej umowy) to jest w stanie naprawde duzo zarobic i zaoszczedzic do tego wcale nie musze jakos mocno zaciskac pasa
tylko w jednym sie zgodze, ze to zalezy od tego gdzie sie pracuje ja mam w miesiacach rozne wplywy jednak od jakiegos czasu zamykam sie na 3,5-4 tysiacach miesiecznie do reki i uwazam, ze to nawet na stolice calkiem sporo jak sie ma mniejsze zarobki to trudno rzeczywiscie oszczedzac, ale znam tez takich ktorzy majac 2 tysiace potrafili odlozyc spore sumki czy to na samochod czy zagraniczne wakacje
kati

Re: szukam pracy

Post autor: kati »

Witam

Mam 28 lat i poszukuję pracy biurowej na stałe.
Jestem osobą sumienną,kontaktową,odpowiedzialną,kreatywną.Posiadam prawo jazdy kat.B,obsługuje urządzenia biurowe,internet i komputer nie są mi obce.Najchętniej podejmę pracę w Płońsku lub w okolicach.Proszę tylko o poważne oferty na numer 600-983-019.
kati

Re: szukam pracy

Post autor: kati »

kati pisze:Witam

Mam 28 lat i poszukuję pracy biurowej na stałe.
Jestem osobą sumienną,kontaktową,odpowiedzialną,kreatywną.Posiadam prawo jazdy kat.B,obsługuje urządzenia biurowe,internet i komputer nie są mi obce.Najchętniej podejmę pracę w Płońsku lub w okolicach.Proszę tylko o poważne oferty na numer 600-983-019.
tyle czasu mineło i nadal nic:(tutaj pracę to można dostac tylko przez znajomości:(
masakra jakaś a jak proponują cos to zarobki ...lepiej nie mówic:(
krytyk

Re: szukam pracy

Post autor: krytyk »

nie ma to jak aktywne poszukiwanie pracy... czyt. wpis na forum :]
skakanna
Posty: 19
Rejestracja: 2011-06-08, 14:30

Re: szukam pracy

Post autor: skakanna »

hej!
mam 26 lat i znalazłam pracę w Płońsku w pół godz., bez tak zwanych znajomości. Wystarczy tylko chcieć i mieć jakiś chwytliwy fach! Pozdrawiam wszystkich inż. jakości! :cool:
Pesto
Posty: 28
Rejestracja: 2010-05-19, 01:26

Re: szukam pracy

Post autor: Pesto »

Krytyk zgadzam sie z Toba ! Po pierwsze to ze ktos "zna internet" i umie obslugiwac urządzenia biurowe chociaz jest ich set rodzajow a do tego umie tabelke w exelu zrobic to nie wszystko . Co do tych znajomosci to dobrze je miec ale trzeba liczyc na siebie ! A ponadto przeczytalem post typu "Praca jest ale kasa słaba" noo tak ludzie mysla ze jak sie zrobi mgr czy licencjat i pojdzie do pracodawc to on reke pocaluje i zaproponuje 5000 tys . nieee te czasy .......... :)
klarakamien
Posty: 3
Rejestracja: 2021-04-05, 21:14

Re: szukam pracy

Post autor: klarakamien »

gdzie szukacie pracy i się ogłaszcie? możecie podsunąć pomysł? chcialabym pracę online, ale nie wiem czy sie uda
Kalamata

Re: szukam pracy

Post autor: Kalamata »

Faktycznie na tym portalu można znaleźć wiele ofert pracy, mój kuzyn tam znalazł prace jako kierowca, tak sie jakoś nawineła oferta i od razu sie udało, ale z tego co mi wiadomo to mozna tam składać CV i pracodawca odpisze ,to jest bardzo wygodne.
masiamo90
Posty: 35
Rejestracja: 2022-11-18, 00:34

Re: szukam pracy

Post autor: masiamo90 »

Zastanawiam się czy wyjechać do pracy za granicę. Od zawsze marzyła mis ię przeprowadzka do Stanów, a teraz mam szansę to zrealizować, nie wiem jednak czy Stany Zjednoczone są teraz najbardziej korzystnym kierunkiem emigracji. Jak wygląda obecnie sytuacja finansowa dolara względem złotówki? Śledzicie te informacje? https://www.fxmag.pl/co-to-jest/aktualny-kurs-dolara Czy praca za granicą w obecnej sytuacji się opłaca?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post