Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort Poszukuje Pracowników

Chcesz pracowac ? Zerknij tu.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort Poszukuje Pracowników

Post autor: Piter »

Nowa inwestycja BFC - Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort**** poszukuje osób na stanowiska:
recepcjonistów, specjalistów ds. marketingu, fizjoterapeutów, kosmetologów, kelnerów, pomocy kuchennej, animatorów, pomocy technicznej, instruktorów sportu, osób do serwisu sprzątającego i pracowników działu administracyjno-księgowego.

Miejsce pracy: Kępa koło Sochocina (woj. mazowieckie)
Oferta pracy stałej. Rozpoczęcie pracy – jesień 2012.

Numery referencyjne:
HB/3/R/1206 - Recepcjonista
HB/4/F/1206 - Fizjoterapeuta
HB/5/AN/1206 - Animator
HB/6/SS/1206 - Serwis Sprzątający
HB/7/SM/1206 – Specjalista ds. Marketingu
HB/8/AK/1206 – Pracownik Działu administracyjno-księgowego
HB/9/IS/1206 – Instruktor Sportu
HB/10/PT/1206 – Pracownik Techniczny
HB/11/K/1206 – Kosmetyczka/Kosmetolog
HB/12/PK/1206 – Pomoc Kuchenna

CV wraz ze zdjęciem, klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i z numerem referencyjnym proszę przesyłać mailem na adres: praca@hotelbonifacio.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Gość

Re: Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort Poszukuje Pracowników

Post autor: Gość »

Witam serdecznie moje nazwisko Podlecki ja złozyłem do państwa cv związku z pracą w hotelu w Kępie i dotej pory nie dostałem odpowiedzi ,czy są jakieś szanse na pracę u państwa .Bardzo mi zależy na odpowiedzi czekam więc nza wiadomość od państwa mój tel ,785 502 696 dziękuję i poadrawiam
Gość

Re: Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort Poszukuje Pracowników

Post autor: Gość »

Też wysłałam tam cv, zadzwoniono do mnie, że początkową rekrutację przeszłam pomyślnie i że zadzwonią ponownie by umówić się na spotkanie. Niestety odpowiedzi nie dostałam do dziś a to już prawie 6 mieś. ;/
jc1

Re: Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort Poszukuje Pracowników

Post autor: jc1 »

Nie jesteś sama. Ja też przeszłam I etap rekrutacji i powiedziano mi że w terminie do ... ktoś się ze mną skontaktuje w celu ustalenia dalszych postepowań..... do dzis nikt sie nie odezwał. Więc wzięłam sprawe w swoje ręce i zaczęłam dzwonić . Z biura w W-wie otrzymałam mali do Pani kierownik w Kepie i co.... oczywiscie nie raczyła odpowiedzieć. Wg mnie to nie jest porządna firma, a zapowiadało sie nieźle. Szkoda :(
dominika321

Re: Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort Poszukuje Pracowników

Post autor: dominika321 »

Gość pisze: 2013-01-24, 15:52 Też wysłałam tam cv, zadzwoniono do mnie, że początkową rekrutację przeszłam pomyślnie i że zadzwonią ponownie by umówić się na spotkanie. Niestety odpowiedzi nie dostałam do dziś a to już prawie 6 mieś. ;/
To szkoda, że nie otrzymałaś odpowiedzi


---------
https://e-rehabilitacja.szczecin.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post