Praca

Chcesz pracowac ? Zerknij tu.
Fagor

Praca

Post autor: Fagor »

Szukasz pracy, chciałbyś zmienić coś w swoim życiu? Mamy dla Ciebie propozycję.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska: Dyrektor Handlowy, Szef Działu Sprzedaży, Szef Produktu, Przedstawiciel Handlowy, Specjalista ds. Logistyki oraz inne stanowiska biurowe.

Chcesz pracować z młodymi, zaangażowanymi ludźmi w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym koncernie – prześlij nam swoje CV i list motywacyjny pod adres: praca@fagor-gastro.pl.

Z poważaniem,
Adam Karwowski – Dyrektor Generalny
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Bardzo dziękujemy za wpis. Praca w Czosnowie jest dla Płońszczan bardzo atrakcyjna, bo i dojazd niezbyt uciążliwa, a i płace jakby bardziej warszawskie ;)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Dodam do tego wszystkiego adresik:
FAGOR Gastro Polska Sp. z o.o. Palmiry,
ul. Warszawska 9
05-152 Czosnów
I powiem jeszcze, że wasz adminek wysłał przed chwilą swoje CV... Szansa na dostanie się jest niestety znikoma, ale może....
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Piter, szukasz pracy? Ale pracujesz i szukasz, czy szukasz, bo nie pracujesz? ;)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Pracuje i szukam. Kiedyś pracowałem latem na polu golfowym i tam właśnie kilku znajomych z "pola" się dostało i powiem tak. Jednym pasowało inny nie. Tylko że wszyscy poszli na produkcje. Mówili, że praca lekka bo tylko przykręcają śrubki, a co do zarobków to tak sobie byli zadowoleni... Dużo nie dostali chyba coś ok 800-900 do ręki, ale chyba to jest standard, bo wszędzie ten co pracuje najwięcej dostaje najmniej ;)
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Dojazd do Czosnowa to jakieś 500zł. Na produkcję to chyba się bardzo opłaca z Płonia jeździć... No ale w sumie bliskość Warszawy powinna obligować pracodawcę do zaoferowania lepszych zarobków. Choćby z racji tego, że raczej dla Warszawiaków to wątpliwa atrakcja - wszak mają mnóstwo pracy bez konieczności wyjeżdżania poza Warszawę...
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Eee trader, coś chyba nie tak do Czosnowa jest 37km.
Więc na paliwo wyda się do 350 zł, o ile ma się autko na gaz i pali 10l ;)
A ten zakład ma dużo pracowników z Zakroczymia, ale i z tego co wiem z Płońska też kilka osób tam pracuje, więc o ile się ktoś dostanie to z dojazdami nie powinno być problemów.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

mojej kobiety brat tam pracował i wydawał - Uwaga uwaga - 300 zł na wahe jak jeździł bryką, a jak jeździł stopem t o(tereaz uwaga) zgadał się z gostkiem co jeździł w tamtą strone i płacił mu 2 zł :D dobre nie? ALe prawdziwe...
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Widać są jeszcze uczynni ludzie ;) Szkoda, że ja takiego nie poznałem jak jeździłem rok do stolicy...
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Piter - Adminie ty za dyche - nie uaktualniasz ofert pracy :P
Gość

Re: Praca

Post autor: Gość »

Fagor pisze:Szukasz pracy, chciałbyś zmienić coś w swoim życiu? Mamy dla Ciebie propozycję.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska: Dyrektor Handlowy, Szef Działu Sprzedaży, Szef Produktu, Przedstawiciel Handlowy, Specjalista ds. Logistyki oraz inne stanowiska biurowe.

Chcesz pracować z młodymi, zaangażowanymi ludźmi w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym koncernie – prześlij nam swoje CV i list motywacyjny pod adres: praca@fagor-gastro.pl.

Z PoWaŻaNiEm,
aDaM KaRwOwSkI – DyReKtOr gEnErAlNy

wItAm pAnIe aDaMiE CiEkAwE CzY NaPrAwDę pOtRzEbUjEcIe rĄk dO PrAcY, cZy tEż rObIcIe sObIe gRaTiS ReKlAmĘ???
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post