Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Awatar użytkownika
kristrudie
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-02, 09:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: kristrudie »

Oferta ciekawa, która jest warta rozważenia. Jakie są inne opcje?
kapibara25
Posty: 1
Rejestracja: 2020-01-31, 10:57

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: kapibara25 »

Ja ostatnio jestem w trakcie zmiany pielęgnacji i widzę już poprawę. Wykonuję więcej maseczek i ogólnie zabiegów nawilżających, wyeliminowałam wysuszające żele myjące i ogólnie jest lepiej. Informacje na ten temat znalazłam tutaj i polecam sobie poczytać.
agaa
Posty: 29
Rejestracja: 2016-09-26, 09:58

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: agaa »

Z zabiegów na twarz warto zastanowić się nad wykonaniem mikro lub oxydermabrazji. Ciekawie sprawdzają się również kwasy, jednak trzeba wykonać ok. 4-6 zabiegów, aby efekt był widoczny. Oczywiście każdy zabieg dostosowuje się do indywidualnych potrzeb skóry :)
aureliofeil
Posty: 11
Rejestracja: 2020-03-06, 08:57
Lokalizacja: Wilamowice

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: aureliofeil »

moim ulubionym zabiegiem jest mikrodermabrazja :)
agaa
Posty: 29
Rejestracja: 2016-09-26, 09:58

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: agaa »

Mikrodermabrazja to świetna baza przed kwasami. Wart uwagi jest również zabieg oxydermabrazji niestety nie wszystkie gabinety medycyny estetycznej posiadają go w swojej ofercie.
Awatar użytkownika
pascalecruickshank
Posty: 4
Rejestracja: 2020-05-13, 08:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: pascalecruickshank »

Czy warto zainwestować w tego typu zabiegu?
Gość

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: Gość »

W przypadku pielęgnacji twarzy polecam zdecydowanie laserowe leczenie. U mnie się sprawdziło rewelacyjnie. Polecam zerknąć na stronę https://salonceleste.pl/leczenie-tradziku-rozowatego/. Jest tam dużo informacji, które być może się Wam przydadzą.
Awatar użytkownika
econn
Posty: 6
Rejestracja: 2020-07-13, 09:48

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: econn »

Jeżeli tylko sobie pomożemy tymi zabiegami, to myślę, że warto.
Monika09

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: Monika09 »

Aby wykonać jakiś zabieg należy najpierw iść na konsultację. Jeżeli szukacie profesjonalnej klinik w Krakowie to polecam klinikę medycyn estetyczne Dermed. Ja najpierw byłam na konsultacji później miałam wykonywane zabiegi dostosowane do mojego rodzaju skóry . Jestem bardzo zadowolona z efektów
pinezka1

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: pinezka1 »

Przede wszystkim zadbajcie o regularną pielęgnację za pomocą odpowiednich preparatów. Oczyszczanie skóry twarzy jest bardzo ważne więc zachęcam do zakupu żelu do mycia dla skóry normalnej i tłustej: https://www.aptekagalen.pl/cerave-oczys ... ycia-473ml. Można go używać o każdej porze dnia.
Awatar użytkownika
lourdes25
Posty: 6
Rejestracja: 2021-04-14, 10:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: lourdes25 »

Teraz takie zabiegi są bardzo popularne, korzystają z nich kobiety i mężczyźni.
blu1

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: blu1 »

Słyszałam też ostatnio o lekach i kosmetykach recepturowych - znajomej dermatolog właśnie takie zapisał. Podobno w aptekach sieci DOZ można zrealizować receptę na takie leki we wszystkich postaciach, jakie zaleci lekarz. Popytaj o tę możliwość - taki krem dopasowany idealnie do Twojej cery sprawdzi się najlepiej.
Miśka

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: Miśka »

ja korzystam z kwasów hialuronowych dzięki temu spłycam zmarszczki a skóra jest elastyczna i wygląda młodziej . Zabiegi wykonuje z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy mam do nich zaufanie od dawna pełen profesjonalizmy i precyzja .
mucha123

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: mucha123 »

Dobry dermatolog może także wypisać leki recepturowe na różnego rodzaju problemy skórne. Nadal można realizować recepty na takie leki w aptekach DOZ. Oni mają bardzo duże doświadczenie w wytwarzaniu takich leków. Zainteresujcie się tym tematem.
cheyanne54
Posty: 1
Rejestracja: 2023-07-31, 10:41
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zabiegi pielęgnacyjne twarzy?

Post autor: cheyanne54 »

Przez to, że moja cera należy do wrażliwych, to nie wszystkie zabiegi są dla mnie polecane. Jednakże ostatnio dowiedziałam się o istnieniu peelingu kawitacyjnego. Po nim cera staje się dogłębnie oczyszczona i nawilżona. Zabieg ten pomaga pozbyć się przebarwień i drobnych zmarszczek. Martwy naskórek jest usuwany bez manualnej ingerencji, przez co jest to odpowiedni zabieg dla cer wrażliwych.
_____________________________
kawitacja urządzenie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post