Warto stoswać Slimunox?

Natala39

Re: Warto stoswać Slimunox?

Post autor: Natala39 » 2019-08-14, 01:09

Jeżeli chodzi o moją osobę, to do zakupu Slimunox, (kupowałam na Allegro) namówiła mnie koleżanka. I jestem jej za to bardzo wdzięczna. W końcu znalazłam środek, który faktycznie pomaga mi schudnąć. Jak na razie (a jestem w połowie drogi) to waga spadła o 6kg

Benia

Post autor: Benia » 2019-08-14, 01:11

Ja nie potrzebowałam wprowadzać wielu zmian stosując Slimunox. Było to tylko pozbycie się kllku produktów wprowadzenie w życie trochę ruchu.I to w sumie było by na tyle.Slimunox załatwił resztę.

MarcelinaE

Post autor: MarcelinaE » 2019-08-14, 01:17

M przysłała Slimunox kuzynka z Angliia, ale to było dawno temu, nie mniej od tamtego czasu nie mam problemów z nadwagą

Dagmara

Post autor: Dagmara » 2019-08-14, 01:20

Wybrałam Slimunox i z tego wyboru jestem bardzo zadowolona.Udało mi się kupic te tabletki w fajnej promocji.W cenie trzech opakowań dostałam cztery.Patrząc na efekty jakie już uzyskałam myślę że jedno opakowanie będę mogła komuś. dać.Tabletki jak najbardziej warte swojej ceny.

Natasza

Post autor: Natasza » 2019-08-14, 01:22

Molim zdaniem jest to jeden z najlepszych suplementów wspomagających odchudzanie jakie są na rynku. Stosuję go dopiero od miesiaca, a już jest 6 kilo m,niej na wadze

Kwiatuszek

Post autor: Kwiatuszek » 2019-08-14, 01:39

Ja postawiłam na znane i bardzo skuteczne tabletki Slimunox.W moim przypadku spadek wagi to 10 kg ale pewnie było by znacznie więcej gdybym stosowała się do wszystkich zasad kuracji.Ale dla mnie to i tak dużo biorąc pod uwagę że łykałam tylko tabletki i nie robiłam nic więcej

OliwiaE

Post autor: OliwiaE » 2019-08-14, 01:40

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się uzyskac. Po ciąży zostało mi 14 kilogramów. Pozbyłam się tego w 3 miesiace

Matylda

Post autor: Matylda » 2019-08-14, 01:45

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Mirella

Post autor: Mirella » 2019-08-14, 01:47

Ja terż stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, schudłam 13 kilo, nie ma efektu jojo. Nie ma również problemów z obwisłą skórą... czego chcieć więcej?

AngelikaJ

Post autor: AngelikaJ » 2019-08-14, 01:50

U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Slimunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej. No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

KrystynaM

Post autor: KrystynaM » 2019-08-14, 01:52

Jeżeli chodzi o Slimunox to tym tabletką mogę wystawić jak najlepsza opinie.Dla mnie nie ma nic lepszego na odchudzanie niż te tabletki.A jeśli mowa o wyniku to mi udało się schudnąć 15 kg .Również ważna jest informacja o tym żę po skończonej kuracji z Slimunox nie występuje efekt jo-jo.

szybek

Post autor: szybek » 2019-08-20, 14:22

Szczerze nie bardzo wierzę w takie suplementy diety. Jestem zdania, że szkoda na nie pieniędzy. Nie ma lepszego sposobu jak zmiana nawyków żywieniowych, aktywność fizyczna, bo te na pewno są skutecznymi sposobami na odchudzanie. Kliniki medycyny estetycznej oferują też zabieg pod nazwą lipoliza, polegająca na bezinwazyjnym likwidowaniu tkanki tłuszczowej.

ODPOWIEDZ