Warto stosować suplementację?

Justyna39

Warto stosować suplementację?

Post autor: Justyna39 »

Jak sądzicie czy warto stosowac suplementację? Oczywiście przy równioczesnym zachowaniu diety
MartynaH

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: MartynaH »

Moim zdaniem jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie, to z Foreverslimem jest tak, że są one bardzo skuteczne, ale też warto pamiętać, że oprócz tabletek warto też pomyśleć o diecie oraz zmienić swoje złe nawyki żywieniowe
JKaśka

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: JKaśka »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się uzyskac. W końcu sukces i moja waga spadłą o całe 12 kilo
MałgorzataER2

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: MałgorzataER2 »

Moim zdaniem Foreverslim to jeden z najlepszych środków wspomaggających odchudzanie jakie są obecnie dostępne. Stosowałam go przez 3 miesiące i w tym czasie pozbyłam się całej nadwagi
Sandra33

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: Sandra33 »

Ja zdecydowałam sie na zastosowanie Foreverslim. Jak na razie, patrząc po tym jak spada mi waga, mogę napisać, zę była to bardzo dobra decyzja
Honorata3

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: Honorata3 »

Foreverslim suplement diety który skutecznie wspomaga odchudzanie.Zapycha żołądek zapobiega napadom głodu.Dla mnie super właśnie czegoś takiego szukałam.
Karolcia33

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: Karolcia33 »

Potwierdzam skuteczność tych tabletek - przy Slimunox straciłam prawie 11 kg, czyli dokładnie tyle ile chciałam. Szczerze wam powiem, że kompletnie nie spodziewałam się, aż tak dobrego efektu, a jednak się udało. Najważniejsze jest jednak dla mnie to, że waga się wciąż utrzymuje. Nie wrócił ani jeden kilogram.
RenataR5

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: RenataR5 »

Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Foreverslimem jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące.
Monika22

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: Monika22 »

Nie wiem dlaczego tyle czasu zwlekałam z zakupem Slimunox.W końcu efekty widziałam u mojej przyjaciółki.Ale w końcu się zdecydowałam i z tygodnia na tydzień podziwiam efekty. Na prawdę duża w tym zasługa Slimunox.Moim celem jest jeszcze 12 kg uda mi sie jestem tego pewna.
Sabina22a

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: Sabina22a »

Moim zdaniem dobrze jest wspomóc odchudzanie tabletkami takimi jak Foreverslim. Jeżeli tylko będziemy trzymać się zasad kuracji to efekty będą .A my będziem zadowolone zefektów jakie osiągnęłyśmy.
Olga33r

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: Olga33r »

Ja długo byłam przeciwniczką stosowania tabletek wspomagających odchudzanie. Zmieniło się to w momencie kiedy po ciąży nie mogłam schudnąć. Wtedy zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox.W trzy miesiące zrzuciłam wszystkie nadprogramowe kilogramy które zostały mi po ciąży.
MałgorztaEQW

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: MałgorztaEQW »

Ja na razie Slimunox biorę drugi miesiąc ale nie boję się efektu jo-jo bo wiem że nie wrócę do starych przyzwyczajeń,chociażby dlatego że już więcej nie chcę męczyć się na żadnych dietach.
Awatar użytkownika
econn
Posty: 6
Rejestracja: 2020-07-13, 09:48

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: econn »

Jakie są zalety stosowania suplementacji?
Meatka
Posty: 7
Rejestracja: 2018-12-27, 12:42

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: Meatka »

Lista zalet suplementacji jest naprawdę długa. Ja podam tylko jeden z moich doświadczeń. Moje stawy bez suplementu z kolagenem nie są w stanie przeżyć tej gorszej połowy roku. W zeszłym roku trochę straciłam kasy, bo wzięłam najtańszy z apteki, który kompletnie mi nie pomógł... Teraz zrobiłam trochę większe rozeznanie i tak trafiłam na https://mojasilaruchu.pl/produkty/doppe ... 1-000-plus . Ma najwięcej kolagenu na rynku, z innym takim produktem się nie spotkałam. To aż 11 000 mg kolagenu w 1 ampułce/dawce/porcji! Szkoda, że wcześniej go nie odkryłam.
Gość

Re: Warto stosować suplementację?

Post autor: Gość »

Suplementację najlepiej dobierać indywidualnie, gdyż wiele zależy od stylu życiu i ogólnego stanu zdrowia. Osobiście uważam, że suplementacja jest warta próby.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post