Potencja

Kamil32

Re: Potencja

Post autor: Kamil32 »

Moim zdaniem zastosowanie IQman jest potrzebne jak każde inne tego rodzaju środki, brane w przypadku różnych problemów. nie należy tylko nadużywać. Proste
MarcelP

Re: Potencja

Post autor: MarcelP »

Ja również uważam, że jak są potrzebna, bo np są problemy z erekcją, to nie ma się co zastanawiać... Nie wiem, ale jak zaczynacie mieć kaszel i jesteście przeziębieni to od razu staracie się to wyleczyć, a nie czekacie na zapalenie płuc...
PrzemysławD

Re: Potencja

Post autor: PrzemysławD »

Zgadzam się z wcześniejszym zdaniem... praktycznie miałem to samo napisać... Stosować jak najbardziej, ale po pierwsze gdy jest taka potrzeba, po drugie im bardziej środek opart na naturalnych składnikach tym lepiej
Arkadiusz

Re: Potencja

Post autor: Arkadiusz »

Ja akurat jestem jak najbardziej za stosowaniem środków wspomagających potencję. Sam stosowałem IQMan i nie widzę w tym nic złego, żona zresztą też. Może na początku miała jakieś obiekcje, ale teraz?
Hubert23

Re: Potencja

Post autor: Hubert23 »

Jak dla mnie to tego rodzaju środki są jak najbardziej dobrym rozwiązaniem w przypadku, gdy ktoś ma problemy z erekcją, sam stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z uzykanego efektu
Janusz37

Re: Potencja

Post autor: Janusz37 »

Mi akurat bardzo pomógł IQman. Praktycznie poprawa już po pierwszej tabletce. Później było juz tylko lepiej
RomanJ

Re: Potencja

Post autor: RomanJ »

Ja akurat zastosowałem IQman i u mnie jeżeli chodzi o erekcję, jest już wszystko OK. Nie mniej uważam,że bardzo ważne jest aby reagować już na samym początku, a nie dopiero jak jest totalny zwis...
Bogusz

Re: Potencja

Post autor: Bogusz »

Jeżeli patrzeć na nie przez pryzmat IQman to ma o nich jak najlepsze zdanie
Arkadiusz32

Re: Potencja

Post autor: Arkadiusz32 »

Ja zdecydowałem sie na zastosowanie IQman i nie żałuję tego , poprawa była juz po pierwszej tabletce.
Mirosław

Re: Potencja

Post autor: Mirosław »

Ja też zdecydowałem sie na zastosownaie IQman i jak dla mnie to nie ma pewniejszego środka na poprawienie potencvji od tych właśnie tabletek
Janusz37

Re: Potencja

Post autor: Janusz37 »

KrxzysiekJ pisze: 2019-06-13, 22:27 W moim przypadku bardzo pomogło zastosowanie IQman. Pierwsza poprawa już po pierwszej tabletce, a po trzech miesiącach moc jak za młodych lat
Całkowicie się zgadzam z tą opinią, u mnie też poprawa po zastosowaniu IQman była błyskawiczna, co nie będę ukrywał, że miło mnie zaskoczyło
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post