Foreverslim?

NataliaB

Re: Foreverslim?

Post autor: NataliaB »

Również mogę pochwalić Foreverslim za jego skuteczność i szybkość działania.Wiem że same tabletki to nie wszystko ale w połączeniu z odrobiną ruchu efekty są naprawdę znakomite.
Violka

Re: Foreverslim?

Post autor: Violka »

Jeżeli chodzi o Foreverslim to sądzę że lepiej trafić nie mogłam.Skuteczność tych tabletek wręcz zadziwiająca. Na żadnych tabletkach wcześniej nie chudłam po prawie 1,5 kg tygodniowo.Ostateczny bilans to 14 kg mniej w trzy miesiące.
BarbaraT22

Re: Foreverslim?

Post autor: BarbaraT22 »

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Foreverslim i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.
AlicjaZu

Re: Foreverslim?

Post autor: AlicjaZu »

Niestety bez ruchu i diety z żadnej diety nic nie będzie.Ale jeżeli już zdecydujemy się na odchudzanie to warto je wspomóc jakimś suplementem
NataszaR

Re: Foreverslim?

Post autor: NataszaR »

Jedynym bezpiecznym środkiem wspomagającym odchudzanie jaki mogę polecić to Foreverslim .Stosując te tableti można schudnąć sporo przy niewielkim wysiłku i nie poświęcając zbyt dużo czasu. Do tego ma się pewność żę tabletki są bezpieczne dla zdrowia
ElizakaU

Re: Foreverslim?

Post autor: ElizakaU »

Ja również jestem kolejną zadowoloną osoba która schudła dzięki pomocy Foreverslimu.Tyle osób juz się wypowiedziało w temacie ich skuteczności że ja już nie mam nic do dodania.
Elżbietka

Re: Foreverslim?

Post autor: Elżbietka »

Mi w odchudzaniu akurat pomógł w dużej mierze slimunox, w pare miesięcy pozbyłam się całej nadwagi która miałam
Arletta

Re: Foreverslim?

Post autor: Arletta »

Jak dla mnie tylko Slimunox, on jest jednym z lepszych suplementów na odchudzanie jaki powstał
Proalfa
Posty: 16
Rejestracja: 2019-05-09, 18:35
Kontakt:

Re: Foreverslim?

Post autor: Proalfa »

Moja siostra przed wyborem suplementu, bardzo dużo czytała na temat sensu stosowania suplementacji, jak i o odpowiednim jej wyborze. Zdecydowała sie na Slimunox, który kupiła z tego co wiem na https://slimunox.pl i faktycznie obecnie figury to może jej pozazdrościć nie jedna koleżanka
Ilona29

Re: Foreverslim?

Post autor: Ilona29 »

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak Foreverslim. Kupiłam te tabletki na Allegro i nie żałuje tej decyzji. Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi i moim zdaniem bardzo duża w tym zasługa zastosowania właśnie tych konkretnie tabletek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post