Środki na potencję

PiotrW

Środki na potencję

Post autor: PiotrW »

Warto stosować tego rodzaju środki jakIQmnan?
RychuT

Re: Środki na potencję

Post autor: RychuT »

Moim zdaniem warto, ja stosowałem przez 3 miesiące i obecnie nie mam żadnych problemów z potencją
BłażejTK

Re: Środki na potencję

Post autor: BłażejTK »

Osobiście kupowałem IQman na Allegro i jestem bardzo zadowolony z efektu
Martin22

Re: Środki na potencję

Post autor: Martin22 »

W moim przypadku decyzja o zastosowaniu tego środka okazala sie bardzo dobrym pomysłem. Poprawa już po pierwszej tabletce
Hubert38

Re: Środki na potencję

Post autor: Hubert38 »

PiotrW pisze: 2019-02-15, 16:06 Warto stosować tego rodzaju środki jakIQmnan?
W moim przypadku, a miałem problemy od pewnego czasu ze zbyt szyubkim wytryskiem, to środek ten okazał się bardzo skuteczny. Więc patrżac z mojej perspektywy, to warto go stosować
Jurek39

Re: Środki na potencję

Post autor: Jurek39 »

Ja akurat zastosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnać
Robert36

Re: Środki na potencję

Post autor: Robert36 »

ja stosowałem tylko IQman, ale pod względem swojego przeznaczenia jest rewelacyjny
Bzyczek

Re: Środki na potencję

Post autor: Bzyczek »

W moim przypadku bardzo skuteczne okazało się zastosowanie Iqman. Obecnie nie mam juz żadnych problemów pod tym względem
katon

Re: Środki na potencję

Post autor: katon »

Moim zdaniem na dzień dzisiejszy bardziej skutecznego środka, jak IQman nie ma
Błażej34

Re: Środki na potencję

Post autor: Błażej34 »

Jak dla mnie, a stosowałem ten środke 3 miesiace, to nie ma niczego lepszego jak IQman i wiem co piszę, bo wcześniej próbowałem kilku innych środków bez zadowalających efektów
Olaf39

Re: Środki na potencję

Post autor: Olaf39 »

Ja zastosowałem IQman jak miałem problemy i u mnie poskutkowało i obecnie jest już rewelacyjnie, W końcu seks powinien być przyjemnością a nie koszmarem
SzymonBt

Re: Środki na potencję

Post autor: SzymonBt »

Jak dla mnie, to gdy miałem problem z potencją, to skutecznym środkiem, który temu bardzo szybko zaradził okazal sie IQman
Bogdan

Re: Środki na potencję

Post autor: Bogdan »

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na poprawę erekcji jak IQman. W każdym razie ja miałem okazę popróbować kilku, bo z tym problemem zmagałem sie ponad rok czasu i żaden nie dał takiego wyniku, jak właśnie te tabletki
Mamałyga
Posty: 16
Rejestracja: 2017-05-09, 11:47

Re: Środki na potencję

Post autor: Mamałyga »

Ja też przez dwa miesiace brałem sobie takie tabletki https://www.allecco.pl/doppelherz-aktiv ... -kaps.html które rzeczywiście pomogły mi i to nawet na dłuższą metę. Coś tam podziałały i wreszcie mogłem wrócić.. do gry. ;D Już jakiś czas miałem problem, nie wiem, może to też przez stres, ale ważne że tabletki pomogły.
Bogusław

Re: Środki na potencję

Post autor: Bogusław »

Ja jestem pozytywnie zaskoczony po wzięciu tabletek IQman, dzięki niemu w końcu mogę się kochać bez żadnych komplikacji z żona
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post