Odchudzanie, co robię nie tak

Kasandra

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Kasandra »

U mnie bardzo dobrym rozwiązaniem okazało się zastosowanie Slimunox. W 3 miesiace pozbylam się calej nadwagi
Renata22

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Renata22 »

ja bardzo długo męczyłam się z nadwagą. Sama dieta mi enie pomogła, próbowałam tez suplementów., ale bez efektu, dopieroi jak zastosowałam Slimunox, to moja waga zaczęła spadać. Wreszcie mogę bez problemu kupowac rozmiar 38 i w niego wchodzę
Julia27

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Julia27 »

W moim przypadku skutecznym okazało się zastosowanie środka o jakim można przeczytać na legalneodchudzanie. pl Moim zdaniem warto go zastosować
Monisia56
Posty: 6
Rejestracja: 2019-01-26, 19:17

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Monisia56 »

Gadanie ... ne łykaj jakiś niebezpiecznych suplementów. Zrób najpierw badania tarczycę, i morfologię. Może tam jest jakaś przyczyna zwolnionego metabolizmu https://diag.pl/pacjent/ podsyłam Ci link do labolatorium zobacz jakie badania warto zrobić, na pewno tsh
pumpergala

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: pumpergala »

Nie u kazdego wystarczy sam ruch by schudnac.. Ja np mimo duzej ilosci ruchu aby zrzucic nadmiar kg musialam przejsc na odpowiednia diete. Dostalam od dietetyka z Panaceum w Warszawie odpowiedni plan zywieniowy i trzymam sie go caly czas. Kilogramy lecą tak jak planowalam :D
Emotka

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Emotka »

A może zacznij brac Foreverslim? Jeśli mi pomógł, to pewnie tobie tez może pomoże
Halinka

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Halinka »

Mi pomógł Slimunox, polecam ci go z całego serca, ja straciłam na wadze 11kg w 3 miesiące
Panda

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Panda »

Ja schudłam 18kg w 4 miesiące dzięki Foreverslim, może to mogłoby ci pomóc?
Diva

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Diva »

Tez nie mogłam swego czasu schudnąć, ratunkiem okazał się Slimunox który spowodował że po 3 miesiącach straciłam 12,5 kilograma i jestem nawet bez efektu jojo
Proalfa
Posty: 16
Rejestracja: 2019-05-09, 18:35
Kontakt:

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Proalfa »

Moja siostra również stosowała Slimunox i w 3 miesiace pozbyła się 14 kilogramów nadwagi. Nie ukrywam, ze jestem dumny z jej osiągnięcia
Justyna30

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Justyna30 »

Moim zdaniem obecnie nie ma sensu walczyć z kilogramami za pomocą samej diety, bez zastosowania suplementacji. Niestety ilość chemii w jedzeniu powoduje to iż aby walka z nadwagą była w ogóle możliwa potrzebny jest suplement, który w organizmie uzupełni potrzebne pierwiastki, które skutecznie w procesach produkcyjnych pozbyto sie z żywności. Wiem sama po sobie, jak ważnym elementem u mnie podczas odchudzania było zastosowanie Slimunox.
Sandra32

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: Sandra32 »

W moim przypadku podczas odchudznaia bardzo dużo dało zastosowanie Foreveslim. W sumie to mogę stwierdzić, ze gdyby nie te tabletki, to po prostu bym nie schudła
ajjuna

Re: Odchudzanie, co robię nie tak

Post autor: ajjuna »

ja zawsze korzystam z porad profesjonalisty, sama nie znam sie na tym, ostatnio trafilam na pania Elzbiete Horbe doradzila mi jak mam sie odzywiac, czego unikac, dala plan zywieniowy, super
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post