Jak poprawnie się odchudzić?

KatarzynaB

Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: KatarzynaB »

Jak faktycznie poprawnie to robić, by nie mieć efektu jojo?
MartynaL

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: MartynaL »

Na pewno się nie głodzić... właśnie to powoduje efekt jojo. Zamorzenie organizmu...a później masz efekt, że nawet nie jedząc zbyt dużo, to organizm z tego i tak cześć będzie odkładał na tłuszcz... by mieć rezerwy na kolejny okres głodu... Ja bym się zastanowiła nad wyważeniem pomiędzy pomniejszoną liczbą kalorii, a środkiem który będzie je naturalnie spalał, czyli systematyczne i regularne zestawy ćwiczeń... Możesz jak chcesz do tego dołożyć jakiś suplement który będzie blokował podjadanie, czy zneutralizuje ochotę np na słodycze... ale nie szalałabym z głodówkami
AlicjaA

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: AlicjaA »

Ja mimo diety nie chudłam tyle ile chciałam. Dopiero w momencie wprowadzenia Tabletek Foreverslim wszystko nabrało tempa. W sumie udało mi się stracić na wadze 9 kg w niecałe trzy miesiące
JustynaN

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: JustynaN »

Jak dla mnie to niusia ma rację. Moja siostra też stosował Foreverslim i dzisiaj ma naprawdę super figurę
Patrycjaw

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: Patrycjaw »

Jaka niusia?
JustynaN

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: JustynaN »

Przepraszam, mam kuzynkę Alicję, do której wszyscy zwracamy sie niusia. Przeczytałam Alicja i zadziałała automatyzm... :)
DominiokaT

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: DominiokaT »

Moja kuzynka z tego co pamiętam to stosował te tabletki i po 3 miesiącach wróciła do swojej wagi jaką miała przed ciążą... a z tego co pamiętam,l to po zakończeniu karmienia +14
PaulinaX

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: PaulinaX »

Odpowiednio połączyć dietę z ćwiczeniami i suplementem, nie mniej nie można bagatelizować żadnego ze składników i nie ma wyjątków. Moim zdaniem wszelkie problemy, na zasadzie, próbowałam a się n ie udało, bazując na przykładzie koleżanki, biorą się z tego, że dana osoba np zmienia dietę, pozwala sobie na przerwę w ćwiczeniach... Moja kuzynka po początkowych sukcesach, odpuściła sobie na dwa tygodnie i ten konkretny miesiąc zakończyła z bilansem pozytywnym... czyli, powiedzmy w pierwszym schudła 5 kg, w drugim 5 kg,co daje 10 kg mniej, dwa tygodnie przerwy i już sumarycznie było nie minus 10, ale minus 8, czyli w tym czasie przytyła 2 kg... i oczywiście pretensje miała do wszystkich ale nie do siebie. Ja natomiast stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona
KarolinaC

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: KarolinaC »

Ja akurat zdecydowałam na na Slimunox. Jak na razie po miesiącu stosowania na wadze minus 4 kilo
MarzenaK

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: MarzenaK »

MI bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim. W 3 miesiące pozbyłam się 12 kilo nadwagi, co wcześniej dla mnie było nieosiągalne
AnnaG

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: AnnaG »

Moim zdaniem podstawa to ćwiczenia i odpowiednia dieta. Uważam, ze dobrym też pomysłem jest zastosowanie Slimunox. Ja w każdym razie jak urodzę i będę się starała o powrót do swojej wagi tak zrobię
Janka

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: Janka »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu, biorę te tabletki od miesiace i już schudłam 5 kilo. Jak dla mnie to jest to za***isty środek
Halina

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: Halina »

Większość znajomych nie wspominając już rodziny odradzała mi zakup Slimunox.Ja jednak postanowiłam zaryzykować i teraz nie żałuję podjętej decyzji.Kilogramy spadają a Ci którzy mi odradzali sami kupują i się odchudzają.
Zuzannna

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: Zuzannna »

Foreverslim działa, sprawdziłam, został mi jeszcze jeden miesiąc do końca kuracji. Zmiana jest imponująca. Przede wszystkim nie mam ochoty na jedzenie, szkodliwe jedzenie i dzięki temu daję radę się jakoś utrzymywać w zdrowiu. Oby tylko tak dalej.
Gosik852

Re: Jak poprawnie się odchudzić?

Post autor: Gosik852 »

Ja preparat Foreverslim oceniam bardzo wysoko.Są to skuteczne tabletki które potrafią sobie poradzić z problemem naprawdę dużej wagi.Szczerze polecam
ODPOWIEDZ