Dłuższy czas erekcji - czy warto stosować suplementy

Roman38

Dłuższy czas erekcji - czy warto stosować suplementy

Post autor: Roman38 » 2017-10-10, 15:47

Co sądzicie o zakupie tego rodzaju środka jak Iqman. Nie mam problemów z erekcją, jako takich, ale gdzieś na forum przeczytałem, ze środek ten znacząco wydłuża czas. I zastanawiam się nad zakupem w celu sprawdzenia.. A może macie jakieś doświadczenia w tym względzie? Taqk bym mógł porównać "wynik".

NorbertY

Re: Dłuższy czas erekcji - czy warto stosować suplementy

Post autor: NorbertY » 2017-10-19, 19:18

Pod względem poprawy erekcji, to moim zdaniem IQman jest po prostu rewelacyjny. Dzisiaj nie mam żadnych poblemów pod tym względem

Andrzej33

Post autor: Andrzej33 » 2019-02-13, 00:35

Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobþów na pozbycie się problemów z potencją oraz wydłużenie czasu erekcji jest zastosowanie IQman

DominikLO

Post autor: DominikLO » 2019-04-10, 23:55

Andrzej33 pisze:
2019-02-13, 00:35
Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobþów na pozbycie się problemów z potencją oraz wydłużenie czasu erekcji jest zastosowanie IQman
Zgadzam siię z tym zdaniem, sam też stosowałem IQman i jestem bardzo zadowollony z osiągniętego wyniku

OskarT

Post autor: OskarT » 2019-04-13, 15:51

Patrząc na to jakie efekty po zastosowaniu daje IQman, to moim zdaniem jak najbardziej warto stosować suplementy pod tym względem

Rusek

Post autor: Rusek » 2019-04-25, 16:20

Ja po 3 miesięcznej kuracji z IQman wreszcie mogę powiedzieć że nie mam problemów z erekcja

Matiś

Post autor: Matiś » 2019-04-25, 16:22

Ja wam wszystkim tutaj mogę polecić IQman, mi pomógł i w końcu nie wstydzę się kochać z dziewczyna

Bogdan40

Post autor: Bogdan40 » 2019-04-29, 23:07

Jak dla mnie to nie ma lepszego sposobu na poprawienie samej erekcji jak mi wydłuzenie czasu jej trwania, jak zastosowanie właśnie IQman

GrzegorzTZ

Post autor: GrzegorzTZ » 2019-05-14, 02:57

Rusek pisze:
2019-04-25, 16:20
Ja po 3 miesięcznej kuracji z IQman wreszcie mogę powiedzieć że nie mam problemów z erekcja
ja też zdecydowałem sie na zastosowanie iQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiagnac. Wreszcie moge się normalnie kochac.

TomaszG

Post autor: TomaszG » 2019-05-14, 03:05

Ja też zdecydowałem się na zastosownaie IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. Wreszcie moge się noirmalnie kochac.

ODPOWIEDZ