Dietetyk/dietetyczka Plońsk

typer84
Posty: 11
Rejestracja: 2013-05-15, 23:17

Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: typer84 »

Witam poszukuję dietetyka lub dietetyczkę z Płońska lub okolic oczywiście sprawdzonego
Aniaq56

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: Aniaq56 »

Polecam dietetyczkę Iwonę przyjmuje również w Płońsku.
Centrum Zdrowia i Urody „Medslim”
ul. Zakroczymska 16
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
PeEm

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: PeEm »

Ile kosztuje wizyta?
nova

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: nova »

znacie może jeszcze kogoś?
Gość

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: Gość »

Naturhouse w płońsku polecam
Ala523

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: Ala523 »

Mojej mamie natur house w płońsku pogoli zrucić 28 kg ...... sama też się do nich wybieram
piotr36

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: piotr36 »

[quote="Ala523"]Mojej mamie natur house w płońsku pogoli zrucić 28 kg ...... sama też się do nich wybieram[/quote]


hej ja mialem okazje być w naturhouse w plonsku, bardzo sympatyczne dziewczyny tam przyjmują, byłem u dietetyczki pani Doroty, ale podobno jest jeszcze jedna dietetyczka z Warszawy. mam 36 lat podwyższony cholesterol, i 40 kg nadwagi, lekarz polecil mi schudnąć i żeby się opanować. także z polecenia trafiłem do nich w tej chwili mam 23 kg mniej. Odchudzają tam nie tylko z dobra dietą, ale również z suplementami, także nie ma opcji żeby waga nie spadała.
polecam wszystkim którzy potrzebują tego typu pomocy
Awatar użytkownika
arnii
Posty: 5
Rejestracja: 2014-12-18, 10:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: arnii »

to wypowie się tutaj i facet, moja sis, 2 lata starsza ode mnie (26 lat) też się wybrała do tych pań, miała 23 kilo nadwagi, nie wyglądała za dobrze... teraz ma 1kg mniej niż chciała i zrobiła się fajna laska, inna kobieta, jednak to jest prawda, że człowiek chudy i zadbany jest ładny a nie ma ludzi brzydkich, siora przeszła metamorfozę :) naprawdę fajna laska się zrobiła, więc widać, że to działa :) teraz tylko ma dziwną paranoję, liczy kalorie wszystkich produktów i zlicza, ile zjadła, ile spalić może i tak dalej i tak dalej, lekka przesada moim zdaniem no ale boi się dziewczyna znów przytyć :))
jukanka
Posty: 4
Rejestracja: 2015-05-25, 11:36

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: jukanka »

Przy każdym odchudzaniu warto zainwestować w dobrą wagę. Ja tak właśnie zaczęłam swoją przygodę z dietetykiem i odchudzaniem.
samosia
Posty: 70
Rejestracja: 2010-07-27, 19:22

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: samosia »

piszecie ze tyle udało waam sie schudnac ale nikt nie pisze ile to kosztuje! ile kosztuje wizyta u tych cudotworczyn i ile kosztuje te cudowne suplementy,pewnie majatek?
Weronika

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: Weronika »

Czy na NFZ w Płońsku przyjmuje dietetyk? Jeśli tak to proszę e o podanie adresu. Dzięki.
nicole
Posty: 8
Rejestracja: 2015-12-10, 11:35

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: nicole »

Moja siostra korzysta aktualnie z pomocy poradni dietetycznej Halsa na Alejach Jerozolimskich w Warszawie, więc gdyby komuś chciało się podjechać, to naprawdę warto. W poradni pracują dwie wysoko wykwalifikowane dietetyczki, które podchodzą bardzo indywidualnie do każdej osoby. Niezwykle ważna jest pierwsza wizyta, na której omawiane zostają wszelkie problemy zdrowotne (wiadomo, że np. osoby mające problemy z tarczycą, jak siostra potrzebują innej diety), preferencje smakowe, poziom aktywności fizycznej, a nawet preferencje smakowe, aby dopasować dietę optymalnie. Pani dietetyk dokonuje również analizy składu ciała przy pomocy Analizatora Tanita BC420S, dzięki czemu znana jest zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie, procentowa zawartość mięśni oraz beztłuszczowej masy ciała, a także tak ważne czynniki w kontekście zrzucenia kilku kilogramów, jak stopień nawodnienia organizmu i szybkość przemiany materii. Nie trzeba też jeździć na wizyty kontrolne, ponieważ możliwa jest opieka online. Co najważniejsze - w tej poradni można się nauczyć zdrowego stylu życia, który tak naprawdę jest kluczem do osiągnięcia i utrzymania właściwej wagi, ponieważ eliminuje się efekt jojo. Nie żadne dziwne suplementy, ale zdrowy styl życia. Ktoś wcześniej pytał o ceny tego typu usług. Na ich stronie jest podany dokładny cennik za każdą usługę. Warto jeszcze podkreślić, że oferta dotyczy nie tylko osób dorosłych, ale do poradni można się także zgłosić z dzieckiem.
zuza213
Posty: 1
Rejestracja: 2016-09-29, 13:01

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: zuza213 »

ja również polecam dietetyka, będziecie pewni, że otrzymane zalecenia będą nie tylko skuteczne, ale i zdrowe i odpowiednie dla naszego organizmu. a tego nie możemy się spodziewać po tabletkach czy dietach cud.
WiktoriaC

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: WiktoriaC »

Mi akurat pomoc dietetyka okazała się zbędna. Początkowo myślałam, że nie dam rady, koleżanka poleciła mi Slimunox i udało się.
brak
Posty: 7
Rejestracja: 2019-08-14, 11:22

Re: Dietetyk/dietetyczka Plońsk

Post autor: brak »

Wg mnie chodzenie do kogoś, by mi mówił co mam jeść a co nie jest marnowaniem pieniędzy. Ja wolę je wydać na coś takiego jak poprawa urody np.: nici hialuronowe, botoks, czy chociażby mezoterapię. A o jedzeniu mogę poczytać w internecie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post