Wszywka alkoholowa esperal w Warszawie - opinie przed zabiegiem

dominika321

Re: Wszywka alkoholowa esperal w Warszawie - opinie przed zabiegiem

Post autor: dominika321 »

bartekmed pisze: 2020-12-22, 13:29 Hej, chciałem zdać wam oponie przed zabiegiem wszycia sobie tabletek antyalkoholowych Esperal w jednej z Warszawskich przychodni leczenia alkoholizmu. Właśnie teraz przed świętami w dobie pandemii podjąłem decyzje o ograniczeniu picia alkoholu do maximum. Czyli jednym słowem chce być zadowolonym abstynentem. Wybrałem przychodnie: nasz-gabinet.pl/warszawa/esperal, która posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu zabiegów implantacji wszywki alkoholowej esperal. Oczywiście oprócz tego maja w swojej ofercie także detoks, czy terapie alkoholową.

Jeżeli macie problem z alkoholem to mogę polecić wam obsługę i konsultacje lekarską - komfortowe warunki, dyskretne i bezpieczne podejście.
Podejmując taką decyzję trzeba być pewnym. Ja podziwiam siłę i chęć na detoks. Trzymam kciuki za wszystkich którzy to wykonują!

---------
https://wszywka-alkoholowa.com.pl
stephano7
Posty: 36
Rejestracja: 2022-02-09, 13:29

Re: Wszywka alkoholowa esperal w Warszawie - opinie przed zabiegiem

Post autor: stephano7 »

Jednym z ważniejszych postanowień mojego szwagra było ograniczenie alkoholu. Na początku stycznia był w Medycznydetox gdzie przeszedł zabieg zaszycia alkoholowego. Wcześniej skorzystał z odtrucia i rozmawiał z profesjonalną obsługą. Ostatnio się nawet chwalił, że zmienił też dietę i zaczął uprawiać sporty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post