Przeziębienie

andzix

Re: Przeziębienie

Post autor: andzix » 2018-06-20, 12:23

U mojego malucha nie ma przeziębienia bez uporczywego kaszlu, zazwyczaj strasznie się przez to męczy przy zasypianiu...Teraz w sezonie letnim jest całkiem znośnie, ale kiedy tylko zaczyna się wrzesień i temperatury spadają, a do tego dochodzi kontakt z dziećmi w przedszkolu to zaczyna się koszmar. Któregoś razu w przychodni polecono mi fajny syrop Fosidal o smaku pomarańczowym, co też było jak znalazł, gdyż moje dziecko nie lubi czerwonych owoców, a takie syropki są zazwyczaj malinowe albo truskawkowe. Także jeśli chodzi o leki, to jedna z niewielu rzeczy, do których się przekonał i która mu pomaga - https://www.apteka-melissa.pl/produkt/f ... ,4476.html :)

olczia

Post autor: olczia » 2018-09-19, 21:14

Mój synek poszedł właśnie do 1 klasy i od razu się przeziębił, od razu pojechaliśmy do lekarza, przepisał nam leki ale polecił też skorzystać z domowych sposobów, które stosowały kiedyś nasze babcie. Poszperałam trochę na internecie i znalazłam https://lekarzpomaga.pl/ebook/pokonaj-p ... -sposobami. Trochę poczytałam, trochę podpowiedziała babcia i przeziębienie bardzo szybko minęło.

prostolinijna

Post autor: prostolinijna » 2018-09-29, 18:27

Przeziębienie jest moją zmorą ze względu na zatoki. Zawsze, kiedy już choruję bolą mnie, a także mam problem potem z zapaleniami które wcale nie chcą minąć. Próbowałam już wielu specyfików, pomagają na chwilę, ale to tyle. Niedawno ktoś polecił mi suplement diety COSINUS Zatoki i nos - apteka internetowa Wapteka i chyba będę zmuszona jeszcze ich wypróbować. Mam dość ciągłego bólu głowy..

krokus1

Post autor: krokus1 » 2018-10-08, 14:58

Jeśli chodzi o mnie to nie lubię chodzić do apteki. Korzystam często z aptek internetowych. Na stronie kamagra sklep każdy facet może poczuć się komfortowo i zamówić to co potrzebuje. Leki są tanie i bez recepty. Zajrzyjcie bo myślę że taka opcja kupowania jest lepsza niż kolejki w aptekach.

ODPOWIEDZ