Blacha trapezowa czy blachodachówka

Awatar użytkownika
Mariuszw
Posty: 87
Rejestracja: 2012-08-09, 11:46
Kontakt:

Blacha trapezowa czy blachodachówka

Post autor: Mariuszw »

1.Czy oprócz ceny jest jeszcze jakaś różnica we właściwościach?
2.Czy to prawda że przy trapezówce jest mniejszy odpad?
Hats
Posty: 78
Rejestracja: 2019-12-13, 13:35

Re: Blacha trapezowa czy blachodachówka

Post autor: Hats »

A jaki jest dach? Pierwszym kryterium związanym z wyborem powinien być rodzaj i kształt dachu, pod który szukamy blachodachówki lub blachy modułowej. Jeśli interesuje nas dach o prostej budowie, który jest najczęściej wykorzystywany przy budynkach biurowych, ale również przez osoby prywatne, moglibyśmy wybrać blachodachówkę w arkuszach.

Ze swojej strony polecam kontakt z nimi:
https://dachprofil.com.pl/oferta/materi ... trapezowa/

Poza tym podoba mi sie blacha estetycznie.
Awatar użytkownika
karlee16
Posty: 4
Rejestracja: 2021-03-17, 12:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blacha trapezowa czy blachodachówka

Post autor: karlee16 »

Weźcie pod uwagę również blachę z otworami, która ma wiele zastosowań. Blacha perforowana może stanowić tył obudowy komputera – osłania go od urazów, ale i pozwala odprowadzać ciepło. Wykorzystuje się ją w elementach wentylacyjnych z tego samego powodu. Ma szerokie zastosowanie w budowie różnego rodzaju maszyn, motoryzacji i rolnictwie.
Awatar użytkownika
konrad1p
Posty: 5
Rejestracja: 2022-11-15, 19:46
Lokalizacja: Płońsk/Nysa

Re: Blacha trapezowa czy blachodachówka

Post autor: konrad1p »

Cześć! Cieszę się, że znalazłem ten wątek ponieważ nie wiem gdzie mam poprosić o pomoc. Chciałbym Was zapytać o to, czy mieliście może kiedyś styczność z firmą https://stalmet-konstrukcje.pl ? Potrzebuje jakiś opinii. Znalazłem w Internecie jej ogłoszenie. Mam zlecenie do wykonania dla mojego stałego w Nysie. Potrzebuje profesjonalnej, godnej zaufania firmy do obróbki blachy (cięcie i gięcie mianowicie).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post