Wyposażenie łazienki w bloku

superboy11
Posty: 16
Rejestracja: 2018-12-04, 13:48

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: superboy11 »

Widzę, że remont się szykuje :) Myślę, że sklep, który zamieściłaś wygląda solidnie. Ja też ostatnio robiłem remont, odświeżyłem praktycznie całe mieszkanie, zamontowałem nawet sejf na cenne rzeczy, wolałem się zabezpieczyć, bo sporo się słyszy ostatnimi czasu o włamaniach... Trafiłem na fajną promocję w sklepie hartmann tresore. Sejf sprawuje się znakomicie :)
assem
Posty: 8
Rejestracja: 2018-12-18, 12:55

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: assem »

Korzystaliśmy ze sklepów stacjonarnych jeżeli chodzi o kafle, bo wolałem je zobaczyć na żywo. Zdecydowaliśmy się na zamówienie mebli i sanitariatów. Generalnie wyszło ok, ale kibelek jest trochę za szeroki i mamy problem z pralką, bo żadna się nie mieści.
Monisia56
Posty: 6
Rejestracja: 2019-01-26, 19:17

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: Monisia56 »

Dużo różnych dodatków do łazienki, znajdziesz w salonach Agata Meble, kupiłam ostatnio kilka perełek :)
jurasek
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-28, 11:38

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: jurasek »

Ja akurat nie przepadam za nadmiarem dekoracji i rozmaitych akcesoriów, bo wiem ile później jest sprzątania. Ale znów w łazience lubię mieć porządek, więc prawie wszystko mam poukładane w takich małych organizerach. Wtedy łatwiej jest mi kontrolować ilość i jakiś kosmetyków i chemii, dzięki czemu nie kupuję zbyt dużych zapasów. Kilka fajnych rzeczy właśnie do łazienki udało mi się kupić jakiś czas temu, bo zobaczyłem, co akurat ma w ofercie Kaufland i praktycznie od razu pojechałem do sklepu, żeby jeszcze mieć wybór. I to była dobra decyzja, bo właśnie takie organizery, pudełka albo kubeczki faktycznie pomagają się zorganizować i minimalizują bałagan, który do tej pory pojawiał się u mnie dość często.
Mixislaw
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-02, 16:02

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: Mixislaw »

My jesteśmy już po tym, 2 tygodnie u teściów :) Ja niestety nie wykorzystałem tej oferty do swojej łazienki, ale sprawdzałem promocję w sklepach dużych internetowych, ale również lokalnie. Cenowo wyszło podobnie :) ale trzeba było się targować :D
tosinka
Posty: 22
Rejestracja: 2018-02-12, 14:14

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: tosinka »

Akurat jeśli chodzi o rzeczy do łazienki to wolałabym je kupić w jakiś pewnych, w sensie sprawdzonych miejscach. Ze sklepu online nigdy nie wiemy co dostaniemy, przez to remont łazienki będzie się przedłużał w nieskończoność. Chyba jednak część rzeczy wolałabym kupić stacjonarnie - jak się dobrze poszuka to ta różnica cenowa nie jest wcale taka duża. Trzeba tylko dobrze porównywać oferty i tyle. Chociaż te zależy czego kto szuka, bo stacjonarnie asortyment jest zwykle dość okrojony w porównaniu ze sklepami internetowymi :)
agaa
Posty: 29
Rejestracja: 2016-09-26, 09:58

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: agaa »

Remont łazienki wiąże się z wieloma niedogodnościami i wiele osób decyduje się pomieszkać chwilowo u rodziny :) Co do zakupu rzeczy to różnie bywa, by nie tracić czasu na szukanie produktów w sklepach stacjonarnych warto przejrzeć sobie ofertę na stronach internetowych, a później podjechać i zobaczyć jak towar prezentuje się "na żywo" - można wtedy uniknąć rozczarowania :)
Awatar użytkownika
rippinjovany
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-01, 09:13

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: rippinjovany »

W przypadku wyposażenia łazienki warto kupować rzeczy w sprawdzonych sklepach.
alka52

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: alka52 »

@superboy11,

jaki sejf kupiłeś? Mi chodzi po głowie cały czas, jakiś taki malutki, kompaktowy, który da się schować w jakieś odpowiednie miejsce. Czytałam artykuł na https://sejfydomowe.pl/maly-sejf-na-kod/ i teraz już wiem na co koniecznie muszę zwracać uwagę
dziomdziora

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: dziomdziora »

Electrolux ma bardzo dobre i nowoczesne sprzęty. Sama mam pralkę electroluxa z serii perfect care i jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się ta opcja automatycznego ustawiania czasu prania.
Awatar użytkownika
giless1
Posty: 3
Rejestracja: 2021-05-19, 11:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: giless1 »

Wszystko zależy też od tego, jaki metraż ma nasza łazienka.
Awatar użytkownika
teresa76
Posty: 3
Rejestracja: 2021-06-11, 12:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: teresa76 »

Warto postawić na minimalistyczne wyposażenie, zwłaszcza jeśli łazienka jest mała.
brunetkaa

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: brunetkaa »

Jak interesuje was naprawdę estetyczne i solidne wyposażenie łazienki, to tutaj https://grupamo.pl/category/lazienka/ warto zapoznać się z ofertą. Tam znajdziecie artykuły już z nieco wyższej półki. Takie, które będą nie tylko długo służyć, ale też będą zdobić wnętrze naszej łazienki.
mucha123

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: mucha123 »

Ja też planuję remont łazienki na najbliższy czas. Właśnie szukam pomysłów i inspiracji i przyznam, że poważnie zastanawiam się nad zakupem lustra łazienkowego z oświetleniem. Widziałam takie w sklepie online https://home100.pl/lustra-lazienkowe-z-oswietleniem . Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
heidenreichkasandra
Posty: 10
Rejestracja: 2021-08-25, 22:13
Lokalizacja: Słomniki

Re: Wyposażenie łazienki w bloku

Post autor: heidenreichkasandra »

Łazienki w bloku są zwykle małe, ale oczywiście można je jakoś ciekawie urządzić i wyposażyć. Bardzo dobrze w tym przypadku sprawdzają się jakieś dodatki. Moim zdaniem świetnym pomysłem są dodatki w postaci fototapet samoprzylepnych.
___________
fototapety samoprzylepne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post