Czarne dodatki do łazienki - co sądzicie?

Olga33
Posty: 15
Rejestracja: 2018-12-16, 21:02

Re: Czarne dodatki do łazienki - co sądzicie?

Post autor: Olga33 »

Mi się ogólnie podobają czarne dodatki, nie tylko w łazience. Także myślę, że to świetny pomysł!
jurasek
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-28, 11:38

Re: Czarne dodatki do łazienki - co sądzicie?

Post autor: jurasek »

Wydaje mi się, że takie dodatki nie są zbyt praktyczne, bo jednak w łazience osadza się woda, a takie zacieki chyba bardzo widać... Sam nie chciałbym mieć u siebie takich dodatków, ale u innych mogę na nie popatrzeć, jeśli pasują do całej aranżacji
Awatar użytkownika
rippinjovany
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-01, 09:13

Re: Czarne dodatki do łazienki - co sądzicie?

Post autor: rippinjovany »

Jeżeli chodzi o mnie, to nie brałbym czarnego koloru.
Awatar użytkownika
halvorsonraegan
Posty: 4
Rejestracja: 2020-09-25, 08:47

Re: Czarne dodatki do łazienki - co sądzicie?

Post autor: halvorsonraegan »

Skąd czerpać pomysły na urządzenie łazienki?
Awatar użytkownika
nikolausevans
Posty: 4
Rejestracja: 2022-08-25, 14:38
Lokalizacja: Brzezówka

Re: Czarne dodatki do łazienki - co sądzicie?

Post autor: nikolausevans »

Na czarnych dodatkach bardzo widać osady. Moim zdaniem nie jest to dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
haroldmraz
Posty: 4
Rejestracja: 2022-12-01, 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czarne dodatki do łazienki - co sądzicie?

Post autor: haroldmraz »

Ja pasjonuje się wnętrzarstwem i aranżacją. Myślę, że pomysł z czarnymi dodatkami do łazienki jest dobry, ale należy pamiętać, że na czerni szybko widać smugi! Ogólnie wszelkie dodatki do wnętrz najczęściej kupuję w sklepach Homla w Warszawie - https://wawanet.pl/sklepy-homla-w-warszawie. Możesz zajrzeć, czy w tym sklepach nie będzie tego czego poszukujesz. Mają one również w swojej ofercie produkty do aranżacji łazienki. A czy wam zdarza się kupować coś w sklepach Homla w Warszawie? Dajcie znać, gdzie najczęściej kupujecie dodatki do aranżacji wnętrz.
sophiaa

Re: Czarne dodatki do łazienki - co sądzicie?

Post autor: sophiaa »

Na pewno i lustro się wam przyda. A właśnie odkryłam fajną stronkę, która ma niebanalne lustra, możecie im się nawet teraz przyjrzeć, tutaj - https://libret.pl/lustra-LED/prostokatne/18 . Myślę, że tam znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie, a jest tam z czego wybierać. Oprócz luster znajdziecie tam również niebanalne obrazy na szkle.
maniuszka

Re: Czarne dodatki do łazienki - co sądzicie?

Post autor: maniuszka »

Czarne musisz naprawde dobrze myc i utrzymywac regularnie w czystosci, bo bardzo latwo zachodza kamieniem. Moim zdaniem lepiej postawic na klasyke, zobacz sobie chociazby te besco wanny - sa pieknie i stylowo wykonane
rufus
Posty: 82
Rejestracja: 2023-11-13, 11:09

Re: Czarne dodatki do łazienki - co sądzicie?

Post autor: rufus »

W małej łazience warto zastosować barwy i wzory, które optycznie powiększają przestrzeń. Jasne, pastelowe kolory i duże lustra mogą zdziałać cuda. Porady dotyczące wyboru odpowiedniej kolorystyki i wzornictwa znajdują się na https://rozkladkzkgop.pl/oszczedzanie-m ... ne-porady/ i jak macie chwilkę to je przeczytajcie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post