Blat do kuchni

matras
Posty: 1
Rejestracja: 2018-03-06, 17:17

Re: Blat do kuchni

Post autor: matras »

Blat do kuchni to kamień naturalny, albo granit. To są jedyne sensowne opcje dla mnie, granit jest nieco droższy, to fakt, ale kamień naturalny też spisuje się znakomicie i na pewno przez długi czas posłuży. Osobiście mogę polecić "Marmo" firmę z mojej okolicy. Dużo znajomych robiło tam parapety i blaty i chwalą sobie trwałość materiałów i precyzję wykonania.
Gość

Re: Blat do kuchni

Post autor: Gość »

W mojej kuchni zamontowali właśnie piękny, drewniany, matowy blat... Żona jest zachwycona :)
ewaactiv
Posty: 3
Rejestracja: 2018-09-22, 20:33

Re: Blat do kuchni

Post autor: ewaactiv »

idz do doradcy w ikei

___________________

http://salonsuperoptyk.pl/badanie-wzrok ... kow/b_bwwv
Monisia56
Posty: 6
Rejestracja: 2019-01-26, 19:17

Re: Blat do kuchni

Post autor: Monisia56 »

My z mężem robiliśmy całą kuchnie w Salonach Agata meble i wybraliśmy taki blat drewniany, dodatkowo zabezpieczony przed wilgocią, sprawdza się super, może tez sam blat idzie zamówić :)
daisy90

Re: Blat do kuchni

Post autor: daisy90 »

A może zdecydujecie się na blaty granitowe ? Uważam, że to dużo trwalsze rozwiązanie niż na przykład blat wykonany z drewna. Warto więc o nim pomyśleć i poważnie zastanowić się nad taką możliwością.
adam22
Posty: 8
Rejestracja: 2022-03-18, 08:51

Re: Blat do kuchni

Post autor: adam22 »

Blaty kuchenne stworzone z materiału corian to gwarancja świetnej jakości, niezapomnianego designu i poczucia, że Twoja kuchnia dostała wszystko to, co najlepsze. Zobacz na stronie https://www.cortal.com.pl co mogą tobie zaproponować w tym temacie.
Elka94

Re: Blat do kuchni

Post autor: Elka94 »

W przypadku kuchni na pewno nie ma łatwych wyborów. Myslę, że dobrze dać szansę ofercie: https://venotto.pl/katalog-mebli/meble-kuchenne/ . Firma robi dobre jakościowo meble kuchenne na wymiar. Na pewno będziesz zadowolony z tych, które dla Ciebie wykonają.
Awatar użytkownika
oswift
Posty: 1
Rejestracja: 2024-01-05, 14:19
Lokalizacja: Wolbrom

Re: Blat do kuchni

Post autor: oswift »

Według mnie we wnętrzach najlepiej sprawdzają się naturalne materiały, takie jak np. drewno. Jest ono na tyle uniwersalne, że łatwo jest je dopasować do każdego stylu wnętrzarskiego, a w dodatku dodaje wnętrzu przytulności. Poza tym blaty drewniane to również dobra opcja pod tym względem, że łatwo jest je naprawić, gdy blat już się podniszczy. Wystarczy go wtedy zeszlifować i usunąć starą warstwę impregnatu, po czym zaimpregnować ponownie. Taki blat z drewna to inwestycja na lata.
_____________________________
Wady i zalety blatów drewnianych w kuchni
Gość

Re: Blat do kuchni

Post autor: Gość »

Blaty kamienne mogą być dobrym uzupełnieniem oraz wykończeniem twojej kuchni. Z pewnością mają swoje zalety, jeśli myślisz, że to dobry pomysł to zawsze możesz sprawdzić centrum granitu Gdańsk Może znajdziesz tam propozycje pasujące do twojego wnętrza.
Lbgut4mh
Posty: 1
Rejestracja: 2024-02-21, 19:26

Re: Blat do kuchni

Post autor: Lbgut4mh »

jaki przyda się najdłużej?
-
doniczki na balustradę
Nokina28
Posty: 1
Rejestracja: 2024-02-21, 19:44

Re: Blat do kuchni

Post autor: Nokina28 »

Co sądzicie o rozwiązaniu takim jak blat z granitu?
_________________
oprogramowanie dla produkcji
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post