Malowanie pokoju

EkspertDekoral

Re: Malowanie pokoju

Post autor: EkspertDekoral »

Jasne, naturalne odcienie na ścianach powróciły ostatnio do łask. Przeglądając blogi czy magazyny wnętrzarskie zauważymy dominację bieli, szarości, beży i pasteli. Barwy te idealnie sprawdzą się u osób ceniących sobie ład i harmonię. Możemy je dostrzec zarówno w klasycznych jak i w nowoczesnych aranżacjach. Jasne odcienie powiększają optycznie wnętrze i nadają mu lekkiego charakteru. Cieszę się, że rozważasz pomalowanie ścian w dwóch barwach – taki zabieg zdynamizuje przestrzeń. W Twoim pokoju z pewnością nie będzie wiało nudą! ;) Przygotowałam dla Ciebie kilka zestawień kolorystycznych: naturalna bawełna/ perłowa organza, jedwabny popiel/ intuicja, koronkowy róż/ naturalna bawełna, szyfonowy beż/ natchnienie. Do wyboru do koloru! :) Jasne barwy mają to do siebie że są uniwersalne. Późniejszy dobór mebli nie powinien stanowić bowiem większych problemów. ;) Powodzenia!
blażej
Posty: 4
Rejestracja: 2017-08-23, 08:32

Re: Malowanie pokoju

Post autor: blażej »

Ja wole ciepłe kolory, lepiej się czuję w takim pokoju.
superboy11
Posty: 16
Rejestracja: 2018-12-04, 13:48

Re: Malowanie pokoju

Post autor: superboy11 »

Osobiście też preferuję ciepłe kolory. Ja też niedługo będę robił remont w mieszkaniu, planuję malowanie ścian i wymianę mebli. Planuję też dodatkowo zabezpieczyć swoje cenne rzeczy i myślę nad kupnem sejfu. Widziałem, że fajne sejfy domowe mają w sklepie Hartmann-tresore https://www.hartmann-tresore.pl/branze/ ... -obiektow/ Co chwilę słyszę o włamaniach i kradzieżach, więc wolę dmuchać na zimne...
Mamałyga
Posty: 16
Rejestracja: 2017-05-09, 11:47

Re: Malowanie pokoju

Post autor: Mamałyga »

A ja uważam, że warto też zaoszczędzić sobie nieco czasu i kupić fototapetę chociażby na jedną ścianę. :) Super wyglądają, tym bardziej jak dopasuje się wzór do całego wnętrza i kolorystyki. Np takie https://www.dekorolka.pl/fototapeta/brz ... eskim/3739 brzozy są super i fajnie wyglądałyby w salonie. :)
Lustrzanka
Posty: 6
Rejestracja: 2018-12-04, 20:10

Re: Malowanie pokoju

Post autor: Lustrzanka »

Ja nie jestem zwolenniczką fototapet i innych zdobień ścian. Lubie standardowe rozwiązania. Do malowania używam farb Śnieżka - i białe i kolorowe.
Farba ładnie i dobrze kryje, szybko schnie. Efekt końcowy zawsze bardzo dobry
Awatar użytkownika
vnolan
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-14, 15:38
Lokalizacja: Kraków

Re: Malowanie pokoju

Post autor: vnolan »

Jaki kolor ścian będzie pasował do pokoju dziecięcego?
Awatar użytkownika
trace736
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-23, 11:18
Lokalizacja: Przeciszów

Re: Malowanie pokoju

Post autor: trace736 »

Jakich farb zmywalnych użyć do malowania pokoju dziecka?
Awatar użytkownika
zgraham
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-26, 17:35
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Malowanie pokoju

Post autor: zgraham »

Malowanie nie jest wymagającym zajęciem, sami bez problemu będziemy mogli to zrealizować.
Awatar użytkownika
darrin90
Posty: 6
Rejestracja: 2021-03-11, 12:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Malowanie pokoju

Post autor: darrin90 »

Malowanie nie jest trudne, potrzeba tylko do tego odpowiednich narzędzi dobrej farby.
Else832
Posty: 1
Rejestracja: 2022-02-17, 16:01

Re: Malowanie pokoju

Post autor: Else832 »

Jeśli chcesz malować tylko pokój to kup byle jaką farbę. Natomiast jeśli chcesz malować na zewnątrz to pamiętaj, że farba do betonu na zewnątrz musi być porządnej jakości i nie można kupić pierwszej lepszej.
jsanford
Posty: 4
Rejestracja: 2022-08-18, 14:58
Lokalizacja: Proszówki

Re: Malowanie pokoju

Post autor: jsanford »

Jakie kolory są teraz modne?
Gość

Re: Malowanie pokoju

Post autor: Gość »

Jakie pistolet do malowania wybrać? Znajdziesz odpowiedzi na to pytanie na https://mojbytom.pl/is,jaki-pistolet-do ... 35673.html Przeczytaj poradnik i dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego narzędzia do malowania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post