Szukam Firmy Przeprowadzkowej

Huubert

Szukam Firmy Przeprowadzkowej

Post autor: Huubert »

Witam,szukam firmy która wykonałaby przeprowadzke mieszkania z ulicy Zygmunta Padlewskiego na osiedle Sadyba. Jest jakaś firma w mieście która się tym zajmuje ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Szukam Firmy Przeprowadzkowej

Post autor: Hubert »

W jakim terminie ma być przeprowadzka?
Huubert

Re: Szukam Firmy Przeprowadzkowej

Post autor: Huubert »

Interesuje mnie termin 4-5-6 stycznia.
coolturalny88
Posty: 1
Rejestracja: 2015-05-14, 08:55
Kontakt:

Re: Szukam Firmy Przeprowadzkowej

Post autor: coolturalny88 »

Jesteśmy do dyspozycji, zapraszam do kontaktu.
mateusz79
Posty: 2
Rejestracja: 2017-09-13, 11:15

Re: Szukam Firmy Przeprowadzkowej

Post autor: mateusz79 »

klaudia7 pisze: 2017-07-25, 13:21 Podpinam sie do tematu. Mam zamiar w najblizszym czasie przeprowadzic sie do innego miasta .. udalo mi sie znalezc dobrze platna prace i poprostu malo oplacalne bedzie dojezdzanie codziennie na wlasna reke. Szukam firmy oferujacej dobry stosunek ceny do jakosci. Licze takze na dobre zabezpieczenie przewozonych towarow. Beda to glownie meble oraz sprzet agd. Z ofert ktore do tej pory przejrzalam moje zaufanie wzbudzila Fortis - http://www.fortis-przeprowadzki.pl/ Korzystal moze ktos z forumowiczow? Interesuje mnie jak to wszystko wyglada w praktyce. Z gory dzieki za pomoc!
Hm a nie lepiej będzie nie szukać firmy przeprowadzkowej tylko samemu ogarnąć temat i wynająć po prostu auto? Przeprowadzałem się w ciągu ostatnich 6 lat 5 razy. Przy 2 przeprowadzkach robiłem tak jak Ty i szukałem najlepiej taniej, solidnej firmy która przeniesie mnie do innego miejsca. Niestety nie byłem zadowolony. Jedni wykiwali mnie z terminem, drudzy przyjechali jakimś małym autem, nie byli w stanie zabrać większych rzeczy. Może ja akurat trafiłem na "partaczy" ale od tamtej pory wynajmuje auto takie jak mi pasuje, proszę kolegę o pomoc ( to i tak wychodzi tanio :P ) i daje radę sam. Nie piszesz gdzie się wprowadzasz ale jeśli w miarę blisko Trójmiasta to może zerknij tutaj i oceń Wynajem busów Trójmiasto
shiev
Posty: 8
Rejestracja: 2018-08-27, 17:59

Re: Szukam Firmy Przeprowadzkowej

Post autor: shiev »

Teraz to co raz trudniej znalezc jakas sprawdzona firme. Na wlasna reke to jest czasami ciezko .. ja dla przykladu mieszkam na czwartym pietrze w blokach wiec nie wchodzi w gre cos takiego. Potrzeba conajmniej dwie osoby oraz caly osprzet w postaci duzego dostawczaka. Mozna kombinowac nad jakims wypozyczeniem itp. jednak to nie jest gra warta swieczki tak mi sie zdaje. Przegladajac oferty bardziej znanych firm to z najwiekszym stazem bedzie prawdopodobnie Zlotnicki - https://zlotnicki.pl Dzialaja juz w tej branzy ponad 20 lat wiec maja wszystko w jednym malym palcu. To bardzo wazne bo zaufanie jest podstawa podpisania umowy na tego typu zlecenie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post