Małe mieszkanie i zwierzęta

henius
Posty: 4
Rejestracja: 2018-01-12, 12:06

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: henius »

Małe mieszkanie - małe zwierzęta, jeśli masz duże mieszkanie, albo najlepiej dom, to jak najbardziej możesz sobie pozwolić na większego zwierzaka.
Mycagoria
Posty: 4
Rejestracja: 2018-01-24, 15:11

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: Mycagoria »

polecam rybki :D
mari
Posty: 13
Rejestracja: 2017-12-03, 17:41

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: mari »

Małe mieszkanie to i małe zwierzę. Dużego do takiego domu to po prosu szkoda.
tosinka
Posty: 22
Rejestracja: 2018-02-12, 14:14

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: tosinka »

Ja mam niewielkie mieszkanie i kota - taki zestaw jest jak najbardziej do ogarnięcia :)) Nie wymaga wielkich zmian, nie powoduje też rewolucji w mieszkaniu, utrzymanie też nie rujnuje portfela. A zawsze to inaczej jak jakiś futrzak jest w domu.
Olga33
Posty: 15
Rejestracja: 2018-12-16, 21:02

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: Olga33 »

Myślę, że kot w małym mieszkaniu na pewno nie będzie przeszkadzał, z psem jak będziesz chciała to też sobie poradzisz.
tryson

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: tryson »

Kot i tak chodzi własnymi rogami więc wielkość mieszkania raczej nie ma znaczenia, ale jakieś tam potrzeby ma. Przydałby się jakiś drapak i oczywiście dobra karma. Mój sierściuch dostaje reico która nie ma chemicznych konserwantów. Jest wysokoenergetyczna dzięki czemu porcje są mniejsze.
Beta0
Posty: 15
Rejestracja: 2019-02-24, 22:45

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: Beta0 »

Wiadomo, że duży pies będzie się męczył w takim mieszkaniu, ale kotek czy inne mniejsze zwierzątko spokojnie może z nami mieszkać nawet w kawalerce :p
hkoch
Posty: 2
Rejestracja: 2019-11-07, 10:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: hkoch »

Do życia z każdym zwierzakiem można się przyzwyczaić nawet w małej przestrzeni, dobrym wyborem będzie jakiś piesek małe rasy.
Lex13
Posty: 3
Rejestracja: 2019-12-18, 14:20

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: Lex13 »

I pies i kot wymagają dużo opieki, ale pies potrzebuje więcej pracy umysłowej i spacerów. Koty za to są bardzo niezależne. Ja bym postawił na kota, ale to bardzo indywidualny wybór. I w tym temacie mogę też Ci doradzić, że jakbyś miała problem z załatwianiem się poza kuwetą albo drapaniem rzeczy w domu to skorzystaj z dyfuzorów i sprayów https://www.feliway.com/pl Fajna sprawa, dobrze działają
turcotte
Posty: 4
Rejestracja: 2020-01-14, 09:28
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: turcotte »

W każdym mieszkaniu zwierzak się odnajdzie, trzeba tylko wyprowadzać go na spacery, żeby mógł gdzieś pogonić.
Ksandra
Posty: 7
Rejestracja: 2020-03-05, 12:54

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: Ksandra »

Beta0 pisze: 2019-07-26, 14:40 Wiadomo, że duży pies będzie się męczył w takim mieszkaniu, ale kotek czy inne mniejsze zwierzątko spokojnie może z nami mieszkać nawet w kawalerce :p
Zupełnie się tutaj nie zgadzam. Znajoma mieszka w bloku z 4 północniakami, są to naprawdę duże psiaki i nie ma w związku z tym żadnych problemów. Dla naszych czworonożnych pupili ważne jest to, ile poświęcimy im czasu, a nie metraż mieszkania:). Bądź co bądź, jeżeli ktoś obawia się przyjąć pod swój dach sporego zwierzaka, zawsze można postawić na taką rasę jak boston terrier. Więcej informacji na temat tych psiaków możemy znaleźć na https://johndog.pl/blog/rasy/boston-terrier/ , ale co najważniejsze, są to ciche zwierzęta, wobec czego w ich przypadku na pewno nie trzeba się obawiać o ciągłe szczekanie.
Awatar użytkownika
lilly44
Posty: 3
Rejestracja: 2020-03-26, 10:04

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: lilly44 »

Jak zorganizować życie z zwierzęciem?
Anetaa
Posty: 7
Rejestracja: 2020-03-29, 14:22

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: Anetaa »

To rzeczywiscie moze byc nie lada wyzwanie.
lucjan
Posty: 7
Rejestracja: 2019-02-03, 14:04

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: lucjan »

Zwierzeta w blokach to nieporozumienie.
Madzix

Re: Małe mieszkanie i zwierzęta

Post autor: Madzix »

Pamiętajcie, że kot to żywe stworzenie i trzeba się nim odpowiednio opiekować. Polecam trochę poczytać na ten temat: https://www.feliway.com/pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post