umywalka stojąca na szafce

rosiczka
Posty: 6
Rejestracja: 2014-04-16, 20:38

umywalka stojąca na szafce

Post autor: rosiczka »

spodobały mi się umywali w kształcie starodawnej misy stojącej na szafce. Do tego starodawny kran wychodzący ze ściany i w tej samej tonacji wieszak na ręcznik dozownik na mydło i szafka z lustrem. Gdy tylko kolega z pracy powiedział ze tak urządził sobie łazienkę, aż nie mogłam się doczekać obczajki podczas parapetówy.
Niestety nie do końca mi się to spodobało. Płyta meblowa na której stała umywalka już pęczniała mimo że od remontu minęło zaledwie pół roku. Po prostu jak myjesz ręce to mokrą ręką sięgasz do kranu, po mydło, czy po prostu nachlapiesz. A płyta trzyma na powierzchni blatu, ale nie przy otworach i na bokach. Tak czy inaczej. Pomysł mi się spodobał, ale chyba lepiej jakby wszystko stało na kamieniu, lub blacie wykonanym z płytek. Szczególnie spodobały mi się płytki przypominające agat. Ciekawa jestem czy gdzieś można dostać takie płyty kamienne lub czy ktoś może mi taką płytę wykonać.
oldzi
Posty: 4
Rejestracja: 2014-09-25, 15:24

Re: umywalka stojąca na szafce

Post autor: oldzi »

Fajnie to wygląda
Gość

Re: umywalka stojąca na szafce

Post autor: Gość »

Fajnie byłoby zdjęcie zobaczyć.
Plonskowa
Posty: 1
Rejestracja: 2017-02-16, 09:28

Re: umywalka stojąca na szafce

Post autor: Plonskowa »

Skoro macie doświadczenie w urządzaniu łazienkę, to może powiecie mi coś na temat tych płytek?
płytki łazienkowe poznań
Chodzi mi o sprawdzone opinie, kogoś, kto naprawdę ma z nimi doświadczenie.
Awatar użytkownika
nicklauskonopelski
Posty: 1
Rejestracja: 2023-02-14, 10:31
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: umywalka stojąca na szafce

Post autor: nicklauskonopelski »

Ja również w swojej łazience mam zamontowaną wiszącą szafkę łazienkową, na której znajduje się umywalka, a nad nią wisi lustro. Według mnie to bardzo praktyczne, a zarazem modne rozwiązanie.
________________________________
szafka łazienkowa
ODPOWIEDZ