Ogród

koziorożec
Posty: 5
Rejestracja: 2013-08-30, 16:51

Re: Ogród

Post autor: koziorożec »

Może na portalach branżowych popytaj.
Grzegorz87
Posty: 7
Rejestracja: 2013-10-20, 11:55

Re: Ogród

Post autor: Grzegorz87 »

Jak kupisz dobry poradnik to jeśli ogród nie jest duży, można samemu wiele zdziałać, my z żoną nie braliśmy firmy projektowej, wszystko sami :)
agatadys
Posty: 3
Rejestracja: 2016-03-03, 17:57

Re: Ogród

Post autor: agatadys »

zalezy jak duży masz ogór, ja się tym zajmowałam troche, sama sobie też wykonywałam projekty i mam swój ogród zaprojektowany, teraz będe robić altanę taką większą, bo mam meble kupione w sklepie Dajar, super okazja sie trafiła to kupiliśmy z mężem i potrzebujemy miejsca teraz żeby je gdzieś ulokować, żeby ej chronić przed pogodą, a taka altana zawsze sie przydaje.
kamilos678
Posty: 10
Rejestracja: 2016-03-02, 21:06
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: kamilos678 »

Nie ma to jak samemu sobie ogród zaprojektować :) wtedy możemy być z niego do końca dumni :)
monia89
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-24, 12:49
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: monia89 »

Ja tam wolę sama projektować. Nie potrzebuję niczyjej pomocy, ewentualnie męża :) Zawsze inspirację znajduję w necie, jest tego mnóstwo.
dawidrad
Posty: 3
Rejestracja: 2017-09-05, 10:15

Re: Ogród

Post autor: dawidrad »

U mnie na środku ogrodu jest altanka obok jest małe oczko wodne.
Steffaniak
Posty: 2
Rejestracja: 2017-10-22, 18:18

Re: Ogród

Post autor: Steffaniak »

Ja to trzymam klase w ogrodzie nawet zimą ;) Zrobiłem sobie bardzo fajną kompozycje ogrodową, która może cały rok wytrzymać. Wykorzystałem do tego sztuczne bukiety jakieś gałązki kwiatowe i pare inych fajnych dekoracji. Wszystko prezentuje sie bardzo dobrze i co więcej, przetrzyma nawet zime. No jedynie duży śnieg może mi popsuć aranżacje ale z pogodą się nie wygra
Awatar użytkownika
Strawberry74
Posty: 4
Rejestracja: 2017-12-12, 10:56
Lokalizacja: Plonsk
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: Strawberry74 »

Turka już zaczęła temat chodników pod domem to pociągnę. Ja też się zdecydowałam na kostkę brukową pod domem, ale teraz myślę, że to nie był najlepszy pomysł. Tam gdzie stoi samochód pojawiło się na kostce mnóstwo brzydkich plam, których nie umiem się pozbyć. Próbowałam już wybielaczami, chemią i karcherem i nic. Plamy wyglądają jakby jeszcze głębiej weszły w kostkę. Na temat kostki w internecie cisza jak makiem zasiał. Znalazłam tylko na tej stronie informację, że do kostki najlepsze są impregnaty. Możliwe, ale jakie?
Nie znam się na tym kompletnie, a chciałam odnowić te kostkę jeszcze przed śniegiem (oczywiście się już spóźniłam).
Czy ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać?
Proszę o pomoc!
ewaactiv
Posty: 3
Rejestracja: 2018-09-22, 20:33

Re: Ogród

Post autor: ewaactiv »

w dobry sprzęt trzeba troche zainwestować zeby długo służył

________________________________
http://salonsuperoptyk.pl/
Weretka

Re: Ogród

Post autor: Weretka »

Adamila021 pisze: 2018-04-19, 12:57 Na szczęście przyszła już wiosna i mogę podziwiać kwitnące kwiaty w moim ogrodzie... Ostatnią rzeczą która mnie trochę mierzi jest brak fajnego ogrodzenia...
U mnie to samo było w tym roku. Na szczęście po nowym roku mam zaplanowaną budowę nowego ogrodzenia. Wybrałam modułowe jońca i już sobie wyobrażam jak będzie pięknie :D
emer

Re: Ogród

Post autor: emer »

Ja tam w ogrodzie wolę się relaksować. Dlatego mój ogród jest prawie bezobsługowy. Projekt wykonała i zrealizowała firma Gardenon z Suwałk tak że nawet kwiatki same się podlewają (system nawadniający) :D Mnie właściwie tylko skazano na koszenie trawników.
pitereks

Re: Ogród

Post autor: pitereks »

Wielu marzy o pięknym ogrodzie a zapomina o prozaicznej rzeczy jakim jest ogrodzenie, które wydatni wpłynie na jego wygląd. Ja mam ogrodzenie łupane joniec, które jest bardzo trwałe a do tego wygląda super. Składa się z takich niepozornych kostek, z których można stawiać słupki podmurówkę a nawet litą ścianę.
MAŁPISZON
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-07, 12:12
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: MAŁPISZON »

Bardzo ciekawe. Nieźle mieć własny plac zabaw we własnym ogrodzie. Rodzice mogą spokojnie obserwować z leżaczków jak dziecko się bawi. Dobry pomysł to również kolorowy plac zabaw do ogrodu jak tutaj
NatanBricks
Posty: 1
Rejestracja: 2020-02-27, 21:00

Re: Ogród

Post autor: NatanBricks »

Istnieje wiele różnych przydatnych rzeczy dla domu, ale nie są one używane, zwłaszcza jeśli masz ogród, sun joe swj802e uratuje cię, dzięki czemu Twój ogród będzie przestronny i piękny, osobiście sprawdzony)
agaa
Posty: 29
Rejestracja: 2016-09-26, 09:58

Re: Ogród

Post autor: agaa »

Własny ogród kojarzy się głównie z odpoczynkiem na wygodnych leżakach czy hamaku. Jednak rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Osoby nie posiadające ogrodu często nie zdają sobie nawet sprawy ile czasu i wysiłku potrzeba, aby cieszyć się pięknym i zadbanym ogródkiem! Szczególnie jeśli decydujemy się na coś więcej niż trawę np. ogród warzywny, kącik z ziołami czy grządki kwiatów. Wszystkie te roślinki wymagają odpowiedniej pielęgnacji i ochrony przed szkodnikami. Całe szczęście można sobie pomóc kupując nawozy, środki ochrony roślin, sadzonki, cebulki roślin, nasiona czy środki ochrony roślin w hurtowni internetowej Farmer (https://ifarmer.pl). Wiele praktycznych porad dotyczących pielęgnacji i kompozycji roślin można znaleźć na blogach ogrodniczych :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post