Jakie opony wybrać?

kurczaczek
Posty: 1
Rejestracja: 2018-10-21, 17:58

Jakie opony wybrać?

Post autor: kurczaczek »

Witam, kupiłem niedawno auto i jest to moje pierwsze auto. Opony które ma są prawie łyse. Nie jestem ekspertem w kwestii motoryzacji, dlatego kieruje do was to pytanie. Co myślicie o oponach całorocznych. Chciałbym produkt który kupie raz i nie będę musiał się już o nic martwić. Znalazłem ciekawą ofertę na tej stronie https://www.uniroyal.pl/samochod/ Jakich opon wy używacie? Czy takie kompleksowe rozwiązanie będzie dla mnie odpowiednie? Słyszałem parę przychylnych opinii na ten temat, lecz były to opinie od znajomych którzy znają się na wszystkim, wiec sami wiecie. Co wy uważacie?
Awatar użytkownika
rhamill
Posty: 3
Rejestracja: 2019-11-06, 10:15
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Jakie opony wybrać?

Post autor: rhamill »

Dzięki za polecenie.
hejnalemi
Posty: 5
Rejestracja: 2020-08-27, 12:05

Re: Jakie opony wybrać?

Post autor: hejnalemi »

Wkrótce startuje sezon i zmuszony jestem nabyć nowe opony na zimę. Jest masa różnych wariantów i nie mam zdania jakie zamówić. Znalazłem różne opony do mojego samochodu jednak ceny znacząco się różnią. Znalazłem oponę zimową marki Royal Black opony zimowe są w ciekawej cenie i dodatkowo mają oceny. Co o nich sądzicie? Chciałbym jeszcze zapytać czy w oponach zimowych znaczący jest wskaźnik tarcia i czy warto dopłacać za oponę o klasie A.
Awatar użytkownika
roosevelt14
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-08, 19:24

Re: Jakie opony wybrać?

Post autor: roosevelt14 »

Zależy od preferencji. Mi osobiście dobrze sprawdzają się opony całosezonowe.
abel

Re: Jakie opony wybrać?

Post autor: abel »

Też po części jest to kwestia preferencji, ale jest kilka zasad, którymi powinno się kierować, gdyż są one sprawdzone i uniwersalne. Polecam skorzystać z poradnika - jak wybrać opony motocyklowe , w którym każdy aspekt wyboru dobrych opon jest rozpatrzony. Na pewno będzie on wielką pomocą
Awatar użytkownika
heloiseebert
Posty: 1
Rejestracja: 2021-02-28, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie opony wybrać?

Post autor: heloiseebert »

W tym roku jeździłam na całorocznych i jest okej :)
Awatar użytkownika
elvie91
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-07, 19:11
Lokalizacja: Łochowo

Re: Jakie opony wybrać?

Post autor: elvie91 »

Wybór opon to nie jest taka prosta sprawa. Kiedyś musiałam w krótkim czasie odczytać odpowiednie dane z kół. Na szczęście skorzytsałam ze strony, gdzie był podejmowany temat oznaczenia opon https://www.voida.pl/blog/oznaczenia-op ... ach-/63563, dzięki czamu odczytywanie poszło sprawnie. Warto sięgać do różnych poradników by dowiedzieć się więcej. To ważne by znać podstawowe zasady użytkowania samochodu.
Stefan543788
Posty: 3
Rejestracja: 2022-05-10, 13:34
Kontakt:

Re: Jakie opony wybrać?

Post autor: Stefan543788 »

Nie wiem na co zwracać uwage podczas wyboru opon.
Awatar użytkownika
kossalf
Posty: 4
Rejestracja: 2023-04-05, 17:06
Lokalizacja: Łańcut

Re: Jakie opony wybrać?

Post autor: kossalf »

Zastanawiam sie nad całorocznymi. Nie będę ich musiała wymieniać...
anabell

Re: Jakie opony wybrać?

Post autor: anabell »

A czy macie doświadczenie też z firmą Alleopony24.pl? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy właśnie u nich kupić opony ciężarowe ? Zastanawia mnie to czy faktycznie są takie trwałe i niezawodne? Co możecie mi napisać w tej kwestii?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post