lek przed jazda autem

crazybaba

Re: lek przed jazda autem

Post autor: crazybaba »

Trudna sprawa ale ja ogolnie wykupilabym na twoim miejscu jakies dodatkowe jazdy w dobrej szkole nauki jazdy.. ja np robilam kurs w jednej szkole w wawie i nie bylam z niej zadowolona wiec jazdy dokupilam w Autojarze na Kabatach i tam na 3 jazdach nauczylam sie wiecej niz tam przez caly kurs. Zobaczysz ze jak zaczniesz jezdzic z instruktorem a potem sama to przelamiesz strach :)
Ruzeculaa
Posty: 6
Rejestracja: 2018-03-12, 15:51
Kontakt:

Re: lek przed jazda autem

Post autor: Ruzeculaa »

ja też się boję i myślę, że dodatkowe godziny pomogą
________
http://www.poznan.skoda.skodex.pl
Awatar użytkownika
kacey55
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-15, 12:41
Lokalizacja: Kraków

Re: lek przed jazda autem

Post autor: kacey55 »

Sama chyba bym nie zaryzykowała.
Awatar użytkownika
koeppamiya
Posty: 4
Rejestracja: 2021-06-10, 12:07
Lokalizacja: Janki

Re: lek przed jazda autem

Post autor: koeppamiya »

Ja zawsze zażywałem lokomotiv.
WSullivan61
Posty: 1
Rejestracja: 2022-07-19, 06:48
Kontakt:

Re: lek przed jazda autem

Post autor: WSullivan61 »

Przede wszystkim trzeba spróbować nieco zmienić swoje nastawienie. Dlaczego się boisz jazdy autem? Wynika to z Twoich doświadczeń czy słyszałaś dużo historii z wypadkami? Myślę, że dodatkowe godziny pomogą, ale również jazda z kimś bardziej doświadczonym kto Ci doradzi i pomoże lepszej i bardziej komfortowej jeździe :)


-------------------------------------------------
https://gruzwoz.pl/wywoz-gruzu-warszawa/
juliala11
Posty: 26
Rejestracja: 2022-08-31, 13:06

Re: lek przed jazda autem

Post autor: juliala11 »

Wydaje mi się, że to kwestia doświadczenia ;) Może za bardzo się spinasz jazdą, a nie powinieneś aż tak o tym myśleć. Może jakbyś wiedział, jakich błędów nie powinieneś popełniać, to byłoby łatwiej. Na tej stronie jest fajnie opisane, co i jak należy robić na placu manewrowym podczas egzaminu na prawo jazdy zobacz tutaj :) Może coś pomoże.
Awatar użytkownika
oberbrunnereda
Posty: 4
Rejestracja: 2022-09-27, 17:26
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: lek przed jazda autem

Post autor: oberbrunnereda »

W dzisiejszych czasach to posiadanie prawa jazdy to podstawa.
Awatar użytkownika
parkermckenzie
Posty: 3
Rejestracja: 2022-11-04, 18:02
Lokalizacja: Poznań

Re: lek przed jazda autem

Post autor: parkermckenzie »

Uważam, że jak ktoś się boi niech się przesiądzie na autobusy bo stanowi zagrożenie na jezdni, jeździ jak oferma 20 km/h po mieście i zwyczajnie jest zawalidrogą
Awatar użytkownika
kossalf
Posty: 4
Rejestracja: 2023-04-05, 17:06
Lokalizacja: Łańcut

Re: lek przed jazda autem

Post autor: kossalf »

Na samym początku towarzyszył mi lęk, jednak wszystko to kwestia obycia się z samochodem.
kredda

Re: lek przed jazda autem

Post autor: kredda »

Czasem po prostu trzeba ten lęk przezwyciężyć albo nabrać po prostu wprawy, a jeśli dotyczy obaw przed jazdą wynajętym autem to warto poznać fakty i mity dotyczące wynajmu samochodów . Jednym z mitów jest to że wypożyczalnia wypożycza auta tylko kierowcom doświadczonym, bo wystarczy że masz prawko minimum rok i możesz już korzystać z takich usług.
phenompishiob
Posty: 3
Rejestracja: 2023-06-29, 16:29

Re: lek przed jazda autem

Post autor: phenompishiob »

Lęk przed jazdą samochodem, znany również jako amaxofobia, jest stosunkowo powszechnym zjawiskiem. Wiele osób doświadcza pewnego stopnia niepokoju lub lęku związanego z prowadzeniem pojazdu. Może to mieć różne przyczyny, takie jak złe doświadczenia drogowe, brak pewności siebie, obawa przed wypadkami czy trudnościami w panowaniu nad pojazdem.
Sunny

Re: lek przed jazda autem

Post autor: Sunny »

Odpowiednia szkoła jazdy będzie w stanie przygotować do jazdy autem bez obaw. Dla osób z Poznania polecam przede wszystkim Zdaj Prawko. Można u nich liczyć na świetne podejście do nauki w czasie kursów zarówno teoretycznych jak i praktycznych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post