Motocykl waszych marzeń

Sstin

Motocykl waszych marzeń

Post autor: Sstin »

Są na forum jacyś fani motoryzacji? Marzycie o jakimś motocyklu? Ja jestem w trakcie robienia prawka na motocykl... Marz mi się Kawasaki Z1000. A Wy o jakim motocyklu marzycie?
Gość

Re: Motocykl waszych marzeń

Post autor: Gość »

Nawet nie pytaj, chyba na emeryturze dopiero będzie mnie na niego stać :)
eni
Posty: 7
Rejestracja: 2015-01-10, 16:28

Re: Motocykl waszych marzeń

Post autor: eni »

Niem wygórowanych marzeń, chciałabym zostać posiadaczką nowoczesnego skutera, ale także mark Kawasaki:
https://www.kawasakisklep.pl/pl/motocykle-16.html
pawel78
Posty: 6
Rejestracja: 2017-08-03, 14:37

Re: Motocykl waszych marzeń

Post autor: pawel78 »

Ja wole cos mniejszego Honda CB 500
Awatar użytkownika
ylueilwitz
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-18, 15:44
Lokalizacja: Rybnik

Re: Motocykl waszych marzeń

Post autor: ylueilwitz »

Nigdy nie myślałem o kupnie motocykla.
lena09

Re: Motocykl waszych marzeń

Post autor: lena09 »

Tak... Też mi się właśnie marzy motocykl, dlatego już myślałam nad tym, aby zapisać się na prawo jazdy a1 kraków . Najpierw w końcu warto zacząć się uczyć jazdy, wyczuć się na takim sprzęcie, a potem można myśleć. A motocykli jest naprawdę wiele, także coś się spodoba na pewno.
fiora
Posty: 18
Rejestracja: 2023-01-15, 17:35

Re: Motocykl waszych marzeń

Post autor: fiora »

Warto zerknąć sobie na ten kanał na YT https://www.youtube.com/watch?v=DKJBZCobbjg . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych filmików, z których można się dużo dowiedzieć. Między innymi zorientujecie się jaka torba na motocykl będzie najlepsza. Myślę, że taka wiedza przyda się nie tylko początkującym, ale również zagorzałym fanom motocykli.
Awatar użytkownika
maggiohollis
Posty: 4
Rejestracja: 2023-01-25, 11:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Motocykl waszych marzeń

Post autor: maggiohollis »

Jazda na motocyklu to moja prawdziwa pasja, którą pielęgnuję już od pięciu lat. Mam wielu znajomych, którzy również obracają się w kręgu fanów motocykli. Często razem z nimi wybieram się na różne przejażdżki. Jest to bardzo pasjonujące. Jeśli chodzi o serwis motocykli BMW Warszawa, to ostatnio natrafiłem na taką ofertę - https://serwisbielany.pl/motocykle. Oferują oni pełny zakres napraw i obsługi jednośladów marki BMW. Zajmują się m.in. wymianą sprzęgła, wymianą łożysk kół, a także np. wymianą rozrządu, czy chociażby serwisem olejowym silnika. Korzystaliście może kiedyś z ich usług?
Awatar użytkownika
tmuller
Posty: 1
Rejestracja: 2023-09-11, 11:36
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Re: Motocykl waszych marzeń

Post autor: tmuller »

Części motocyklowe w hurtowniach czy warsztatach potrafią słono kosztować, a niektóre modele jednośladów wymagają sprowadzania nowych części nawet z Japonii czy innych dalekich krajów. Dlatego motocykliści coraz częściej zaczynają poszukiwania od innych motocyklistów. Gdzie można znaleźć ich oferty?



___________________________
Gdzie szukać tanich części motocyklowych?
Awatar użytkownika
kmoen
Posty: 1
Rejestracja: 2024-03-21, 10:21
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Motocykl waszych marzeń

Post autor: kmoen »

Sklep z częściami do motocykli przede wszystkim powinien posiadać szeroki asortyment części zamiennych i eksploatacyjnych, odzieży motocyklowej oraz akcesoriów. W końcu warto w jednym miejscu wyposażyć zarówno siebie, jak i swój pojazd.



________________________________
części motocyklowe
rufus
Posty: 88
Rejestracja: 2023-11-13, 11:09

Re: Motocykl waszych marzeń

Post autor: rufus »

Wybór ochraniaczy kolan i łokci jest równie ważny jak wybór kasku motocyklowego. Sklep oferujący szeroki asortyment ochraniaczy, taki jak https://redline.com.pl/pl/kategoria/20- ... an-i-lokci pozwala motocyklistom na znalezienie produktów, które najlepiej spełnią ich oczekiwania. Zastosowanie innowacyjnych technologii i materiałów zapewnia, że ochraniacze są nie tylko trwałe i efektywne, ale również lekkie i wygodne w noszeniu, co jest nieocenione podczas długich wypraw motocyklowych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post