zakup golfa

marek66
Posty: 1
Rejestracja: 2012-08-07, 00:30

zakup golfa

Post autor: marek66 »

witam, noszę się z zamiarem kupna VW golfa 1.9 TDI z rocznika 2000-2002, które z płońskich komisów są Waszym zdaniem najbardziej zaufane? Wiem że nie kupię samochodu w rewelacyjnym stanie ale nie chce zostac oszukany, wiem że taki samochód nie może miec 180tys przebiegu a tu wszytskie mają właśnie taki
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: zakup golfa

Post autor: Artur_N »

Ja z zasady trzymam się z daleka od komisów, lepiej poczekać i zadać sobie trochę trudu, poszukać w okolicach od prywatnej osoby ;) a dobrego komisu w Płońsku i tak nie kojarzę, wiem o nieuczciwości prawie w każdego z nich.
Awatar użytkownika
paolcia
Posty: 59
Rejestracja: 2011-05-02, 21:31

Re: zakup golfa

Post autor: paolcia »

Dobry komis jest u Czarka na Piaskach, koło złomowiska i na Ilinku.
Co do kręcenia liczników to każdy kręci, bo Polak lubi mieć mały przebieg. Ja chciałam mieć pewny samochód to sama pojechałam zagranicę, tam nie ma przebiegów mniejszych niż 250 tyś km w 5-letnich samochodach.
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: zakup golfa

Post autor: Artur_N »

Tak, najważniejsze żeby było poniżej 200k na blacia, a że samochód jest parchem z 500 tys przebiegiem i niekoniecznie tego nie widać to już nie problem :lol:

Auta z małymi przebiegami czasami się trafiają (w polsce) - ale ich koszt jest sporo powyżej rynkowej ceny a polacy nie lubią przepłacać. Znam japońskie autom (z Płońska) z 96 roku z przebiegiem 56 tys km i już mam zamówione, że w razie sprzedaży jestem pierwszy ;)
miga
Posty: 11
Rejestracja: 2012-07-16, 11:41

Re: zakup golfa

Post autor: miga »

Ja w ogóle nie mam zaufania do Golfa. Brat miał i narzekał - ciągle mu się psuł, a wcale nie był taki stary. Zerknij sobie za to tutaj - glosplonska.pl/Ogloszenia-Mo ... -59-416016
Może Omega? To pewne auta, co wiem po sobie.
elenora

Re: zakup golfa

Post autor: elenora »

A co myślicie o samochodach hybrydowych? Czy warto byłoby zakupić sobie takie auto? Znalazłam ostatnio artykuł http://swiatadama.pl/motoryzacja/jakie- ... brydowych/ na temat takich pojazdów. Jeszcze go nie czytałam, ale wygląda na ciekawy. Na pewno więc z nim się zapoznam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post