gdzie naprawić auto??

udy
Posty: 1
Rejestracja: 2012-06-18, 11:26

gdzie naprawić auto??

Post autor: udy »

Powiedzcie mi czy wolicie korzystać z małych warsztatów czy raczej większych sieciówek jak np Feuvert, czy Nastapol Bo ja korzystałem z tych większych później zmieniłem na korzyść mniejszych i wcale nie jestem zadowolony W małych niby znajome fachury ale też naprawy ciągną się bardzo długo i robią fuszerkę.
Picx
Posty: 81
Rejestracja: 2008-02-22, 21:30

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: Picx »

Złotego środka brak :)
Jeżeli masz dość nowe auto i spore zasoby gotówki - to oczywiście ASO (wiem, ASO ASO nierówne, wiem, że tam też pieprzą, ale jest spora szansa że naprawią dobrze i na długo).
Ja osobiście jestem zwolennikiem prywatnych warsztatów, w których nie ma zbyt wielu młodych mechaników a nie daj Boże uczniów.
Tam stosunek cena/jakość jest najlepszy, a i czas naprawy jest normalny.
U Pana Miecia różnie bywa... jeżeli masz do wymiany klocki, szczęki, akumulator, czy olej, to spokojnie można uderzać, ale jeśli jest to poważniejsza naprawa, zwłaszcza nowego auta, to ja bym nie ryzykował... chyba że Pan Miecio pracuje na co dzień w ASO marki Twojego auta
Gość

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: Gość »

Ja do sieciówek uderzam.
eljanko
Posty: 4
Rejestracja: 2017-05-01, 18:47

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: eljanko »

Nie ma idealnego rozwiązania. Jeżeli masz jakiegoś zaufanego mechanika, który prowadzi mały warsztat, to taka opcja może być lepsza od dużego zakładu. A jeżeli nie masz takiego mechanika, to chyba lepiej jest niestety pójść do dużego.
makwil
Posty: 2
Rejestracja: 2017-10-09, 19:25
Kontakt:

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: makwil »

Ciekawe opcje warsztatów, super !
moniczkakopara
Posty: 3
Rejestracja: 2017-11-10, 10:20

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: moniczkakopara »

a nie myslales w serwisie? zalezy co dolega. zobacz sobie teraz w fordzie jest promocja na serwis motorcraft masz linka jak cos https://m.exactag.com/cl.aspx?tc=aed1d6 ... .pl/serwis zerknij sobie. Masz tam dobrych fachowców i dobre ceny. po co kombinowac z jakimis mechanikami których sie nie zna itp
henius
Posty: 4
Rejestracja: 2018-01-12, 12:06

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: henius »

jakichś mechanik do którego masz najbliżej, najlepiej
_________________________________________________________________________
a w wolnej chwili zapraszam do salonu volkswagena
Mycagoria
Posty: 4
Rejestracja: 2018-01-24, 15:11

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: Mycagoria »

Najlepiej u jakiegoś mechanika, który ma oryginalne akcesoria vw, skody, audi itp. i części wymienne też oryginalne. Już wiele razy zawiodłam się na jakichś "lewych częściach", być może mam pecha, ale teraz już szukam tylko oryginalnych.
helmut15
Posty: 4
Rejestracja: 2018-02-19, 14:40

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: helmut15 »

Najlepiej to robić u mechanika który ma dobrą renome i wcale nie jest duży. Bo duże warsztaty naciągają bardzo.
majjax99
Posty: 9
Rejestracja: 2019-07-26, 08:02

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: majjax99 »

całe wyposażenie do samochodu osobowego, dostawczaka takie jak, maty ochronne , dywaniki pokrowce , plandeki kupisz w dobrej cenie na https://terazauto.pl/pokrowce-samochodowe . Przesyłka przez kuriera koszt to jakieś 10 zł. Przychodzi bardzo szybko i zgodnie ze zdjęciem. Świetna jakość, nie mechacą się, nie brudzą są z fajnego wygodnego materiału
Awatar użytkownika
fabian79
Posty: 3
Rejestracja: 2019-10-29, 17:35
Lokalizacja: Krynica Zdrój

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: fabian79 »

Internetowe porównywarki serwisów są ?
Edi88
Posty: 9
Rejestracja: 2020-05-14, 17:59

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: Edi88 »

Jeżeli interesuje Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz odczytać o wiele więcej bardzo wartościowych treści na owy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas bo faktycznie warto według mnie - http://autokomis2020.pl .
Awatar użytkownika
ylueilwitz
Posty: 4
Rejestracja: 2021-02-18, 15:44
Lokalizacja: Rybnik

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: ylueilwitz »

Staram naprawiać się swój samochód tylko u sprawdzonego mechanika.
shieldscrystel
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-04, 16:57
Lokalizacja: Kielce

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: shieldscrystel »

Samochód najlepiej oddać w dobre ręce.
DobryM

Re: gdzie naprawić auto??

Post autor: DobryM »

W przypadku znalezienia sprawdzonego mechanika polecam stronę www.dobrymechanik.pl - duży wybór warsztatów, sporo opinii i dodatkowo nie trzeba dzwonić do warsztatu, bo jest możliwość umówienia wizyty online.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post