Nabijanie klimatyzacji samochodowej okolice płońska

Pavel
Posty: 1
Rejestracja: 2011-07-17, 16:50

Nabijanie klimatyzacji samochodowej okolice płońska

Post autor: Pavel »

Gdzie dobrze i tanio zrobię serwis klimatyzacji samochodowej w Płońsku? Chodzi mi o nabicie klimatyzacji, i ile może to kosztować ?
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Nabijanie klimatyzacji samochodowej okolice płońska

Post autor: Artur_N »

Wszędzie podobne ceny, od 150zł za nabicie (w zależności od pojemności układu, w 90% przypadków jest to własnie ta ilość za okolice 150zł), odgrzybienie i sprawdzenie szczelności różnie, więc nie bede pisał (jednak nie wiecej niż stówke...) Dobry serwis klimy ma chińczyk koło tesco, w autocentrum też spoko. Najtaniej będzie u jankoszczaka na podmiejskiej albo w mniejszym warsztacie typu ''Wodzyński''.
marci1979
Posty: 23
Rejestracja: 2012-01-20, 19:50

Re: Nabijanie klimatyzacji samochodowej okolice płońska

Post autor: marci1979 »

witam ja polecam wyszogrocką za rondem przecinając bydgoska po pra
wej stronie tam gdzie lpg
pablo

Re: Nabijanie klimatyzacji samochodowej okolice płońska

Post autor: pablo »

Gdzie te ceny 150zł chyba za 100ml czynnika, aktualne ceny 250-300zł samo nabicie plus odgrzybienie i ozonowanie kabiny w granicy 150zł
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Nabijanie klimatyzacji samochodowej okolice płońska

Post autor: Piter »

Ostatnio byłem z samochodem u Idzika, przy okazji zapytałem się kogo może polecić do napełnienia klimatyzacji. Polecił...... siebie ;)
Powiedział, że koszt takiej usługi to 100zł

W Sochocinie też słyszałem, że jest tanio. Napełnienie plus odgrzybianie rok temu kosztowało 160 albo 200zł.
Zarówno u Idzika jak i w Sochocinie będę jutro, więc mogę się dokładniej dopytać co i jak.

PS przeniosłem temat do "motoryzacji"
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Nabijanie klimatyzacji samochodowej okolice płońska

Post autor: Hubert »

A gdzie te Idzik przyjmuje?Też poszukują kto napełni klimę w mojej vectrze.
pablo

Re: Nabijanie klimatyzacji samochodowej okolice płońska

Post autor: pablo »

aktualne na 04maja Hińczyk 150zł nabicie klimy, sprawdzenie szczelności 20zł,ozonowanie 20zł,odgrzybianie ultradzwiękowe 60zł na włączonym silniku czyli 250zł całość ale jest pewność że klima działa extra i niema żadnego grzyba :padam:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Nabijanie klimatyzacji samochodowej okolice płońska

Post autor: Piter »

Idzik przyjmuje po lewej stronie, zaraz za rondem w Ilinku. Taki mały budynek z dużą bramą od strony jezdni. Tylko, że skręt do niego, jest bardzo nieciekawy ;) Dopytałem się go co i jak. On napełnia tylko klimę, bez odgrzybiania itp. Koszt niezależnie od ilości wlanego płynu to 100zł tak więc chyba znośnie.
majjax99
Posty: 9
Rejestracja: 2019-07-26, 08:02

Re: Nabijanie klimatyzacji samochodowej okolice płońska

Post autor: majjax99 »

nabijanie kosztuje około 150 zł maksymalnie. Ostatnio robiłam naprawa klimatyzacji samochodowej. Zbyt niskie ciśnienie czynnika roboczego w układzie i wysoka temperatura powietrza. Na szcescie naprawa to była kwestia kilku godzin
dominika321

Re: Nabijanie klimatyzacji samochodowej okolice płońska

Post autor: dominika321 »

Pavel pisze: 2012-05-02, 20:53 Gdzie dobrze i tanio zrobię serwis klimatyzacji samochodowej w Płońsku? Chodzi mi o nabicie klimatyzacji, i ile może to kosztować ?

A ozonowaniem klimatyzacji też się czasami zajmujecie, bo nie wiem jak często się ozonuje auto?
https://ozonowanie-warszawa.info.pl/kontakt/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post